[Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Moderator: grup_moderatori

Primul rezultat in playoff ?

Poll ended at 18 Apr 2014, 18:28

Victorie
16
76%
Victorie
3
14%
Victorie
2
10%
 
Total votes: 21

conStiinta

Re: [Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de conStiinta » 18 Apr 2014, 18:55

Cum le stii tu pe toate, esti dat in [cenzurat] nostra o:

N'aix
junior
junior
Mesaje: 78
Membru din: 14 Apr 2014, 11:46

Re: [Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de N'aix » 18 Apr 2014, 19:01

*Coco* scrie:Cum era de asteptat , vor fi 6 puncte asigurate din meciurile cu Slatina si Resita.

Pana la urma nici nu inteleg de ce se mai disputa acest PO, pentru ca promovatele se stiu deja, CSU si ungurii din mures.

Slatina si Resita trag pentru CSU, Valcea e practic in plus pe aici, iar Bistrita e de partea celor de la mures.
Vad ca esti din Targu Jiu, de ce vorbesesti de Stiinta? Nu ai echipa acolo care sa te reprezinte in cupele europene?
Iti spun eu ca azi nu a fost nimic aranjat, iar informatia o persoana care e implicata. Si tot pentru cultura ta generala, la meciul din sezonul regulat, FC Olt a avut o prima cu 3 zerouri daca reuseau sa incurce Craiova.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de muttley » 18 Apr 2014, 19:28

*Coco* scrie:Cum era de asteptat , vor fi 6 puncte asigurate din meciurile cu Slatina si Resita.

Pana la urma nici nu inteleg de ce se mai disputa acest PO, pentru ca promovatele se stiu deja, CSU si ungurii din mures.

Slatina si Resita trag pentru CSU, Valcea e practic in plus pe aici, iar Bistrita e de partea celor de la mures.
Tu esti dat dracu. De unde apareti ma? Tuxxy, Naix, Coco si alte specimene ca voi? toti aveti surse si stiti ca totul e asigurat.
Ai vazut ca s-a schimbat politica forumului? Tu al carei echipe esti fan? inainte sa-mi raspunzi la intrebarea asta, spune-mi ce se mai intampla cu Condescu si sponsorii portughezi.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Re: [Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de *Coco* » 18 Apr 2014, 19:55

Bai ciuriburi pana sa spui de unde apar eu,uita te in ... de cand sunt eu pe forumul asta si de cand esti tu.asta asa ca sa nu mai pui intrebari stupide sa te aflii aiurea in discutie.
Nu am zis ca a fost ceva necurat,am spus si repet vor fi 6 puncte din disputele cu slatina si resita

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de sorialis » 18 Apr 2014, 20:04

Valcea scoase egal la Bisnita:-)
Coco, te oftici?:-)
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de muttley » 18 Apr 2014, 20:10

*Coco* scrie:Bai ciuriburi pana sa spui de unde apar eu,uita te in ... de cand sunt eu pe forumul asta si de cand esti tu.asta asa ca sa nu mai pui intrebari stupide sa te aflii aiurea in discutie.
Nu am zis ca a fost ceva necurat,am spus si repet vor fi 6 puncte din disputele cu slatina si resita
Vad ca tot eviti raspunsul, cum ramane cu Condescu si portughezii? :-D :-D :-D :)- :)-
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

sorin107

Re: [Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de sorin107 » 18 Apr 2014, 21:00

oare doar mie mi se pare ca tome kitanovski chiar un fundas dreapta decent si ca e peste carja si orice alta improvizatie acolo - gen patriche azi? ca vad ca lui balint nu-i prea place.

sau poate-o fi vreo regula si cu strainii in primul 11 in divizia B?

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de muttley » 18 Apr 2014, 21:05

Nu e regula... Balint intentionat a facut echipa asa pentru a exista un echilibru. Echipele bune au un echilibru cand vine vorba de fundasii laterali. Au unul foarte, foarte ofensiv care mai mereu este in atac si altul defensiv care urca doar cand este nevoie, in rest pastreaza un echilibru in linia de fund.

A gandit bine Balint pentru ca noi mereu eram surprinsi pe locurile lasate libere de fundasii laterali.
Last edited by muttley on 18 Apr 2014, 22:04, edited 1 time in total.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

sorin107

Re: [Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de sorin107 » 18 Apr 2014, 21:26

s9k3k3 scrie:Nu e regula... Balint intentionat a facut echipa asa pentru a exista un echilibru. Echipele bune au un echilibru cand vine vorba de fundasii laterali. Au unul foarte, foarte ofensiv care mai mereu este in atac si altul defensiv care urca doar cand este nevoie, in rest pastreaza un echilibru in linia de fund.

A gandit bine Balint pentru ca noi mereu eram surprinsi pe locurile lasate libere de fundasii centrali.

numa' prostii vorbesti, skeke. ti se pare vatajelu prea defensiv ca sa nu joace kitanovski, care-ar fi foarte, foarte ofensiv? in afara de asta, nu stiu unde drq ai vazut tu locuri libere lasate de fundasii centrali.


nu-i place lui balint si basta, asta-i explicatia. sau e ceva in regulament legat de straini.

edit: a) în anii competiţionali 2012/2013 şi 2013/2014 au dreptul să folosească maxim 3 jucători extracomunitari în acelaşi timp în teren şi sunt obligate să înscrie în raportul de arbitraj la fiecare joc oficial minim 10 jucători formaţi la nivel naţional;

dar nu se pune problema la noi, nu l-am avut decat pe brac in meciul asta.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de muttley » 18 Apr 2014, 22:03

sorin107 scrie:
s9k3k3 scrie:Nu e regula... Balint intentionat a facut echipa asa pentru a exista un echilibru. Echipele bune au un echilibru cand vine vorba de fundasii laterali. Au unul foarte, foarte ofensiv care mai mereu este in atac si altul defensiv care urca doar cand este nevoie, in rest pastreaza un echilibru in linia de fund.

A gandit bine Balint pentru ca noi mereu eram surprinsi pe locurile lasate libere de fundasii centrali.

numa' prostii vorbesti, skeke. ti se pare vatajelu prea defensiv ca sa nu joace kitanovski, care-ar fi foarte, foarte ofensiv? in afara de asta, nu stiu unde drq ai vazut tu locuri libere lasate de fundasii centrali.


nu-i place lui balint si basta, asta-i explicatia. sau e ceva in regulament legat de straini.

edit: a) în anii competiţionali 2012/2013 şi 2013/2014 au dreptul să folosească maxim 3 jucători extracomunitari în acelaşi timp în teren şi sunt obligate să înscrie în raportul de arbitraj la fiecare joc oficial minim 10 jucători formaţi la nivel naţional;

dar nu se pune problema la noi, nu l-am avut decat pe brac in meciul asta.
nu pe bune, tu ai citit ce am scris eu? :laughing: (exceptand faptul ca am vrut sa zic "locuri libere lasate de fundasii laterali")
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de hanky panky » 19 Apr 2014, 09:53

Rezumat CSU FC OLT

phpBB [video]
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

JustME

Re: [Playoff] CS Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de JustME » 19 Apr 2014, 14:23

o poza care spune multe:

Imagine

sursa: csuc.ro

Închis