[Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Tg. Mures?

Poll ended at 03 Mai 2014, 00:02

Batem
22
69%
Egal
6
19%
Infrangere
4
13%
 
Total votes: 32

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 03 Mai 2014, 17:21

DeuxEx scrie:Cine-i Dragos de care vb comentatorii?

Trimis de pe al meu P6-U06 folosind Tapatalk
e dracu, tu crezi ce spun aia doi? L-au confundat pe Valskis cu Ivan :up: Sper sa dea si schiopul asta un gol ca primeste destui bani pentru nimic. Iar suntem precipitati si aruncam mingile pe varf.

Trebuie sa fim calmi si sa asteptam sa vina jucatori din spate, e greu ca 1 contra 4 sa dam gol, dar daca vin si ceilalti le dam pentru ca sunt destul de prinsi in gazon fundasii muresului.

reusim sa luam galbene pe banda rulanta, sper sa scapam dracu fara rosu, dar deja avem 4 galbene.


edit: ma uit la ce joaca lesinatii astia si mor de ciuda, nu pot sa dea 3 pase, dar conduc cu 21 ca noi ne dam gol singuri. Niciodat astia nu erau capabili sa ne dea gol pe atac pozitional daca nu dadeam pe langa minge.

edit2: a intrat Sin... sper sa fie mai inspirat.
Last edited by muttley on 03 Mai 2014, 17:25, edited 1 time in total.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 03 Mai 2014, 17:24

Se lamurira repede, il confundara cu numarul similar de la asa

Trimis de pe al meu P6-U06 folosind Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

JustME

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 03 Mai 2014, 17:26

jur ca l-as scoate pe Ganea si l-as baga pe Tome. macar macedoneanul e mai infipt, Ganea pur si simplu nu exista pe teren.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 03 Mai 2014, 17:26

Bai tata, daca tu iti trimiti jucatorii si a doua repriza la fel de adormiti precum in prima repriza, inseamna ca ai o problema si nu-ti poti motiva jucatorii cum trebuie. Ca nu 4-3-3 sau 4-2-3-1 face diferenta, ci cat de lucizi si alerti sunt ai tai pe teren. Si nu te supara, cand iti da boby verdes gol din asemenea pozitie, inseamna ca unii din aparare ori dorm ca nu i-a trezit antrenorul, ori au baut mai mult decat mine azi noapte.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

JustME

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 03 Mai 2014, 17:28

inca o gresala teribil de stupida. dormim pe noi, efectiv dormim pe noi! le-am facut cadou doua goluri muresenilor.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 03 Mai 2014, 17:29

E clar, Izvoranu ne poarta ghinion la Tg-Mures! :)

Trimis de pe al meu P6-U06 folosind Tapatalk
Last edited by DeuxEx on 03 Mai 2014, 17:29, edited 1 time in total.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 03 Mai 2014, 17:29

Suntem prea DOBITOCI. Patrascu de pasa la adversar si dupa face penalty. Eu nu cred ca ne batem singuri, deci aia joaca fix 0, dar noi le dam gol. Uite si tu... pe o faza de posesie cand aia au un om in jumatatea noastra de teren, noi facem penalty.

Nici nu meritam sa scoatem punct aici, suntem prea topiti. Aici nu mai e vorba de tactica, e vorba de prostie umana. Cum sa dai ma mingea la adversar? cum sa dai pe langa minge? Vai de capu' nostru.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

JustME

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 03 Mai 2014, 17:30

nu e vorba de ghinion ci e vorba de atitudine, sau mai bine zis de lipsa de atitudine si luciditate.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 03 Mai 2014, 17:33

Pai cine a zis ca e vorba de ghinion? doar un nebun spune ca e vorba de ghinion. Cand esti prost nu inseamna ca ai ghinion. Patrascu toata saptamana a dat interviuri ca facem si dregem, dar nu e capabil sa dea o pasa. Vai de capu' nostru, nici nu meritam primul loc. Cum sa meriti primul loc cand tu din 9 puncte puse-n joc cu ASA, castigi doar 1?

Anuntati daca se mai da gol, am schimbat ca deja fierb de nervi. Nu credeam ca vad asemenea greseli nici la juniori.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 03 Mai 2014, 17:33

Mai, astia or fi mancat ceva pe ziua de azi?!

Trimis de pe al meu P6-U06 folosind Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 03 Mai 2014, 17:35

Nu, nu avem fata de echipa de locul 1. Asa ne domina categoric!

Trimis de pe al meu P6-U06 folosind Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

JustME

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 03 Mai 2014, 17:35

uite ba vere cine ne dadu gol.. Verdes care se impiedica in minge. mor de ciuda cand vad cat sunt de slabi si aia. daca ASA facea un joc fenomenal si ne dominau clar atunci asta era. jos palaria. dar asa.. e absolut jenant sa pierzi in felul asta in care efectiv nu pierzi ci le faci alora cadou victoria.

L.E. sa ii spuna cineva lui Patrascu ca nu e volei e fotbal..

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 03 Mai 2014, 17:36

Eu i-as amenda pe toti cei care au jucat azi! Penalty again!

Trimis de pe al meu P6-U06 folosind Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

JustME

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 03 Mai 2014, 17:36

noroc ca Verdes e vai de capul lui. si chiar si asa ametitul asta ne dadu un gol. asta spune multe despre apararea noastra.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: ASA Tg. Mureș - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 03 Mai 2014, 17:40

Nu stiu frate, dar mereu ne-am [cenzurat] pe noi cand a fost vorba sa pasam. Urmariti toate meciurile si o sa vedeti cum pocnitii aia de fundasi centrali dadeau pase la adversar, noroc ca adversarii erau slabi si nu dadeau gol. La fel si greselile, in cate meciuri nu am dat pe langa minge? Pai si Bistrita era sa ne egaleze in minutul 90.

Aici nu mai e vorba de antrenor sau de mama dracu, e vorba de valoare individuala, o ai sau nu o ai. Cand tu esti asa prost si dai pasa la adversar sau dai pe langa minge, ce sa-ti faca antrenorul?

Singura vina a lui Balint e ca nu a fost capabil sa-i monteze si sa-i calmeze. Am intrat agitati in joc, multa precipitare. Nu inteleg de ce i-a lasat toata saptamana sa apara prin presa, aici e vina lu' Balint.
Despre joc nici nu poti spune ceva, aia dau 3 goluri pe greseli strict individuale.

Ala de a avut ideea sa-l aduca pe Valskis, trebuie impuscat, rar vezi o panarama mai mare ca Valskis


Macar sa mai luam 2-3 galbene ca sa fim suspendat toti etapa viitoare sau peste doua etape cu Valcea in deplasare, ce mai conteaza.
Last edited by muttley on 03 Mai 2014, 17:42, edited 1 time in total.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Închis