[Playoff]: Universitatea Craiova - ASA Tg. Mureș

Moderator: grup_moderatori

Închis

Avem 30 de puncte, cate o sa avem dupa aceasta etapa?

Poll ended at 28 Mai 2014, 19:11

33
17
81%
31
3
14%
30
1
5%
 
Total votes: 21

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: Universitatea Craiova - ASA Tg. Mureș

Mesaj de muttley » 29 Mai 2014, 23:17

Deci tu spui ca Mitrita n-a jucat in stanga? si dupa zici ca eu nu stiu fotbal, ok. Ai girja sa intorci televizorul cand te uiti la meciuri.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

iuli

Re: [Playoff]: Universitatea Craiova - ASA Tg. Mureș

Mesaj de iuli » 29 Mai 2014, 23:18

sorin107 scrie:Skeke, taci. Pe celelalte subiecte poti sa aberezi cat vrei, dar la fotbal lasa-ne. Mitrita joaca in dreapta sau in spatele varfului, iar baluta joaca in dreapta sau varf.


Iuli, stii tu sigur c-au semnat? Pentru ca daca ne luam dupa cine a fost la meci, l-am vazut si pe ionut nastasie, de exemplu. Sau pe dina hahaha. Cred ca sunt in vacanta, acasa, si au venit la meci. Dar poate tu ai informatii mai exacte si intr-adevar au semnat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
sorin eu l-am auzit pe Geolgau la tvr 3 cand spunea ca sint luati si chiar a specificat de Mitrita ca e fiul lui Dorin Mitrita fostul nostru fundas.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Playoff]: Universitatea Craiova - ASA Tg. Mureș

Mesaj de romaad » 29 Mai 2014, 23:22

@iuli, eu stiam ca e nepotul lui Mitrita, nu fiu-sau! Ma rog, bine ar fi sa stie fotbal macar cat ala, ar fi un transfer extreme de reusit!

sorin107

[Playoff]: Universitatea Craiova - ASA Tg. Mureș

Mesaj de sorin107 » 29 Mai 2014, 23:23

Atunci e sigura treaba ;) chiar si balint a zis de vreo 2 ori saptamana asta ca avem 3 semnati din sezonul viitor referindu-se la cei 2 de la iasi si la mateiu, de-asta nu eram sigur. Plus ca, ti-am zis, l-am vazut si pe nastasie si na, ma gandesc ca n-o sa luam toti oltenii tineri din liga 1 :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Last edited by sorin107 on 29 Mai 2014, 23:28, edited 1 time in total.

sorin107

Re: [Playoff]: Universitatea Craiova - ASA Tg. Mureș

Mesaj de sorin107 » 29 Mai 2014, 23:23

romaad scrie:@iuli, eu stiam ca e nepotul lui Mitrita, nu fiu-sau! Ma rog, bine ar fi sa stie fotbal macar cat ala, ar fi un transfer extreme de reusit!
Asa-i, e nepotul lui mitrita.


Sent from my iPhone using Tapatalk

alex.giallorosso1927
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 26 Apr 2014, 23:52

Re: [Playoff]: Universitatea Craiova - ASA Tg. Mureș

Mesaj de alex.giallorosso1927 » 29 Mai 2014, 23:44

Mitrita e nepotul celui care a jucat la noi. Am fost coleg cu el la Gica Popescu.

iuli

Re: [Playoff]: Universitatea Craiova - ASA Tg. Mureș

Mesaj de iuli » 30 Mai 2014, 07:31

eu asa l-am auzit pe Geolgau,nu va contrazic,e posibil sa fi inteles eu gresit. o:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 31 Mai 2014, 11:51

Se pare ca ASA a depus o actiune la comisia de disciplina impotriva a doi oficiali ai clubului nostru (Tilihoi si Cristescu) care ar fi incitat spectatorii si au determinat plecarea oficialilor ASA de la tribuna oficiala.
Postul de radio Total Sport FM in loc a fi un post de radio neutru, pare a fi o tribuna a ASA si mijloc de campania anti CS U Craiova. Mai mult de 10 minute Daniel Stanciu a atacat clubul, spunand ce s-a intamplat in tribuna oficiala, desi el a stat pe banca de rezerve si stia doar din auzite ce s-a intamplat acolo. Interesant este ca aud reclame ale revistei Kamikaze la acest post de radio. Poate exista si alte posturi de radio unde se poate face reclama !

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: Universitatea Craiova - ASA Tg. Mureș

Mesaj de muttley » 31 Mai 2014, 12:20

Sper sa nu gresesc, dar Kamikaze si sptfm au o relatie de mult timp. Jurnalisti de la kamikaze parca lucreaza si la sptfm.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

LiviuB

Re: [Playoff]: Universitatea Craiova - ASA Tg. Mureș

Mesaj de LiviuB » 31 Mai 2014, 19:06

am si eu o intrebare - Balint era cel care a intrat pe teren la golul lui Ivan?

JustME

Re: [Playoff]: Universitatea Craiova - ASA Tg. Mureș

Mesaj de JustME » 31 Mai 2014, 19:08

da el cred ca este. de fapt mai mult ca sigur el e.

LiviuB

Re: [Playoff]: Universitatea Craiova - ASA Tg. Mureș

Mesaj de LiviuB » 31 Mai 2014, 19:10

a fost simpatica faza :)

Închis