[Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat obtinem cu echipa lui Hagi?

Poll ended at 08 Aug 2014, 13:15

Victorie
34
85%
Egal
1
3%
Infrangere
5
13%
 
Total votes: 40

Mantzy
senior
senior
Mesaje: 498
Membru din: 25 Apr 2014, 14:36

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de Mantzy » 10 Aug 2014, 16:49

Uneka este (CRED) Dan Fugăroiu, un *autocenzurat* de pe Facebook care postează pe toate paginile poze de la meci, ca și când asta ar fi mare chestie sau i-ar conferi vreo mare autoritate. De altfel, a postat una dintre poze și aici. Nu înțeleg cum îl puteți băga în seamă, eu am renunțat.

PS - printre initiativele geniale ale domnului Dan Fugaroiu (ca sa va dati seama de intelect) este pretentia ca jucatori care au fost vanduti si se afla sub contract cu alte echipe sa se intoarca la Craiova :)) (scrierea numelor jucatorilor ii apartine)

Dan Fugaroiu
Yesterday
Fani olteni haideti sa facem front comun sa ii facem pe conducatorii clubului C S UNIVERSITATEA CRAIOVA sa ii aducem inapoi pe jucatorii exilati de Gane Lujbinkovici, Isvoranu , Ganea,Varga,Tome Kitanovski,

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de DeuxEx » 10 Aug 2014, 17:00

Sergyu_costea scrie:Multumesc de prezenta? Sincer acum , voi simtiti ceva pentru echipa asta?
Eu cred ca daca nu am simti cwva, nu ne-am agita in halul asta. Nu e logic asta?

Send from Huawei P6 via Tapatalk!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de UneKa » 10 Aug 2014, 17:02

Mantzy scrie:Uneka este (CRED) Dan Fugăroiu, un *autocenzurat* de pe Facebook care postează pe toate paginile poze de la meci, ca și când asta ar fi mare chestie sau i-ar conferi vreo mare autoritate. De altfel, a postat una dintre poze și aici. Nu înțeleg cum îl puteți băga în seamă, eu am renunțat.
Nu sunt ala. Am luat poza de pe pagina voastra de facebook insa a disparut postarea si a trebuit sa ii fac upload pe un alt site. De altfel numele meu este Bogdan. Nu mai stiu cine a postat imaginea ca a fost stearsa postarea. M-a impresionat poza pt ca erau acolo oameni cu parul alb care erau acuzati ca nu canta. Pai cand oamenii aia cantau la meciurile stiintei....

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de jianu_max » 10 Aug 2014, 17:16

Unekaaaaaa....du te,ma,la saint tropez!!!lasa ne in pace si mergi acolo si cauta ti identitatea...
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de Ovidiu* » 10 Aug 2014, 17:21

DeuxEx scrie:Eu cred ca daca nu am simti cwva, nu ne-am agita in halul asta. Nu e logic asta?
Cristi, problema e ca ne agitam intr-o singura directie, cand e vorba sa ne agitam sa incurajam echipa n-o mai facem. Asta am vrut eu sa spun si ca sa inteleaga toata lumea, n-am cerut nimanui sa cante tot meciul, dar la fel, nimanui nu-i pica choayele daca striga un Stiinta-Stiinta din cand in cand. Ca n-am auzit sa moara vreunu din aia cu parul carunt cand au strigat demisia. Daca putem striga demisia, putem striga si Stiinta, asta am vrut eu sa subliniez si nu s-a inteles.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de DeuxEx » 10 Aug 2014, 17:22

Noi ne agitam aici intre noi, cand ar trebui sa ne gandim la ce e de facut. Din punctul meu de vedere se pot face 2 lucruri imediat: Gane demis si inlocuit cu un antrenor (el e doar prieten cu antrenorii). Gane a fost o greseala de la inceput. In al doilea rand, trebuie fortata aducerea a 2-3 jucatori, mai ales a unui fundas central (minim) si a unui mijlocas stanga.

Si hai sa mutam discutia pe threadul echipei, meciul cu Viitorul a trecut.
Send from Huawei P6 via Tapatalk!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de jianu_max » 10 Aug 2014, 17:25

astea probleme,intradevar,Deux...
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
blue ray
suporter
suporter
Mesaje: 508
Membru din: 12 Apr 2009, 21:24

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de blue ray » 11 Aug 2014, 01:13

Scandalul între suporterii aceleiași echipe e de tot rahatul. La fel e și atitudinea gratuit superioară afișată de Manțog...

JustME

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de JustME » 11 Aug 2014, 02:21

sa revenim la chestii importante:
sursa: csuc - facebook

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de DeuxEx » 11 Aug 2014, 02:24

Degeaba afisezi banner-ul asta, ca suporter, daca nu esti in stare sa dai cu mingea in poarta de la jumatate fara sa atinga pamantul... Va place logica asta? Nu, nu e a mea... E a unuia caruia i se ia apararea pe aici. :)-
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

JustME

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de JustME » 11 Aug 2014, 02:29

uite ca eu zic invers, degeaba dai cu mingea in poarta de la jumatea terenului daca nu afisezi un baner de genul asta :-)

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de UneKa » 11 Aug 2014, 02:46

Ce strategie de marketing ai vazut pentru suporteri? Faptul ca organizeaza un concurs? faptul ca pun abonamente la vanzare? faptul ca au un chiosc langa stadion?
De ce Rotaru nu incearca sa apere suporterii de jignirile pe care le suporta de la diversi ziaristi si comentatori tv? Marketing se face pe spatele unui brand iar in momentul asta nu stim ce brand incearca ei sa aduca la lumina. Pun la vanzare obiecte cu Clubul Sportiv Universitatea Craiova dar se prezinta ca fiind angajati la CSU Craiova.
Poate exagerez prea mult pe aceasta tema dar exceptand problema ce tine de jocul echipei care este principala. Urmatoarea problema este aceasta de legitimitate.
Pe mine asta ma enerveaza cel mai mult cu exceptia lucrurilor ce tin de echipa tehnica. Ma enerveaza ca nimeni nu reactioneaza sa apere acest club. Sa o faca civilziat dar sa o faca. Sa nu lase impresia ca asta este normalitate.

JustME

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de JustME » 11 Aug 2014, 02:50

ma vere da vi s-a pus pata doar pe Rotaru? vedeti ca e si Andrici acolo si Laviniu Beze daca pe Brailoiu (KDF Energy) nu vreti sa il "injurati" ca e sponsor macar impartiti "injuraturile" la trei: Rotaru, Andrici, Beze. deci hai sa facem cumva sa impartim vina la toti nu cumva sa se simta vreunul nebagat in seama.

p.s. si nu uitati de Olguta si PSD :up:

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de UneKa » 11 Aug 2014, 02:56

Acela nu era un mesaj exclusiv contra lui Rotaru. Era un mesaj contra conducerii care nu are o atitudine in aceasta privinta. Cred ca vina lui Rotaru este mult mai mica aproape spre zero in aceasta problema de comunicare. Este vina angajatilor care nu trateaza serios acest subiect. Singura vina lui Rotaru e ca nu le traseaza strategii clare angajatilor si ca nu angajeaza un presedinte care sa faca acest lucru daca cei de acum nu pot.
Vina lui Rotaru este la echipa pentru ca el a semnat angajarea lui Gane si transferurile jucatorilor.

Avatar utilizator
Aditza
senior
senior
Mesaje: 401
Membru din: 24 Sep 2013, 20:34

Re: [Etapa 3] Universitatea Craiova - Viitorul Voluntari

Mesaj de Aditza » 11 Aug 2014, 12:47

Bă, Uneka, ce fumezi? Vreau și eu :-D

Închis