[Etapa 7] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Moderator: grup_moderatori

Închis

Marele Sorin Cartu o sa aiba parte de un debut cu:

Poll ended at 14 Sep 2014, 03:31

Victorie
21
91%
Egal
1
4%
Infrangere
1
4%
 
Total votes: 23

Thunder

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de Thunder » 15 Sep 2014, 21:17

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BATURAM BAAAAAAAAAAAAAAA :up: :up: :up: :up: usteag usteag usteag ucv ucv ucv ucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de _T@V_ » 15 Sep 2014, 21:36

Ba baete ce bulan. Ca ca joc, am aratat mult mai rau decat cu Gane. Curelea putin blat, sau nu inteleg cum in ultimele 20jde minute doar s-a plimbat fara sa intampine macar odata pe omul care trecea de cercul de la mijloc cu mingea la picior.
Hai poate ne ducem si noi sa tragem de timp, sa ne tavalim si sa stam la cutie pe doua linii, si cine stie. Nu's nici aia mare echipa, si cu bulanul lui nea Sorin, poate venim naiba cu ceva de'acolo, iesim dreaq din foame. Doamne iarta-ne!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de DeuxEx » 15 Sep 2014, 21:43

Pe gazonul combinat cu ploaia care dadu din abundenta, tactica aleasa de C&S a fost exact cea mai nimerita. Sa alergi pe un teren greu, ud, este mult mai solicitant decat daca ai alerga pe un teren normal. D-aia nici Curelea nu mai putea, d-aia nu ieseau nici pasele noastre sau cele ale otelarilor. Oricum, aveam nevoie de cele 3 puncte pentru moral, pentru suporteri, pentru lupta care au dat-o in 10 aproape o repriza intreaga.
Ganditi-va ce ar fi insemnat sa luam gol in min 90+2...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Thunder

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de Thunder » 15 Sep 2014, 21:44

DeuxEx scrie:Ganditi-va ce ar fi insemnat sa luam gol in min 90+2...
Deci cat de tare ar fi fost treaba asta? :laughing:

Masive

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de Masive » 15 Sep 2014, 21:54

Nici nu vrea sa ma gandesc ucv

Avatar utilizator
laylow
senior
senior
Mesaje: 409
Membru din: 28 Iun 2013, 23:57

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de laylow » 15 Sep 2014, 22:00

O intrebare putin ot, hotoboc nu poate fi suspendat pentru semnele obscene arătate suporterilor la inceputul meciului ?

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de blixa » 15 Sep 2014, 22:03

Hotoboc suspendat, de o creaga in copac!
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de hanky panky » 15 Sep 2014, 22:28

golu'

Lua-te-ar kyron cu el in pesti

LiviuB

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de LiviuB » 15 Sep 2014, 22:35

bine ca am castigat, restul nici nu mai conteaza... cele 3 pct erau vitale... victoria asta e f buna pt moralul jucatorilor, si modul asta greu de a o obtine sunt sigur ca i-a apropiat si mai mult, in ultimele 30 de minute au fost cu adevarat o echipa.
totusi sper sa ma ia o pauza Bancu, nu contest ca alerga mult, se zbate, dar aportul ofensiv e 0. de baluta nici nu mai vorbesc. e elocventa faza aia cand scapa si cade singur pe langa minge. si nu m-as supara sa ia si Rocha o pauza.
la Cluj as juca cu Balgradean - Achim, Acka, Izvoranu/Frasinescu, Vatajelu - Madson/Plesan, Brandan - Varga, Bawab/ Ferfelea, Tarnacop - Curelea

referitor la Kay, a fost de rosu, dar daca idiotul ala de arbitru dadea fault mai repede, nu se ajungea acolo.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de romaad » 15 Sep 2014, 22:41

Da voi astia care fusarati la meci ii dadurati ma lu D(h)obitoc ala ceva in frigider cat sa ii ajunga tot anu'??? bai frate cum vin toti pafaristii jegosi sa ne invete istoria Stiintei. Noroc ca grosu' echipei lu ajica o arde prin divizia C, ca altfel aveam parte de jegosi d-astia la fiecare doua etape!

LiviuB

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de LiviuB » 15 Sep 2014, 22:43

si mai erau oameni care le plangeau de mila.... si-au meritat soarta din plin acesti papagali

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de blixa » 15 Sep 2014, 22:45

Eu cred ca pe teren din asta ar fi mai bun Herghe decat Rocha. Si nu pricep de ce jucatorii nostri, ca gazde, deci se presupune ca stiu terenul, nu sunt prieteni cu gazonul! E al catelea meci in care ai nostri se impiedica sau aluneca?
S-a rupt Brazda.

LiviuB

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de LiviuB » 15 Sep 2014, 22:47

asta se mai cheama si prostie

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de alex21.mufc » 15 Sep 2014, 23:00

Meci slab, rezultat extraordinar. Tipic lui Cartu.
Dadui un sut senzational! Mai aveam un pic si ajungeam la careu!!! :X Si gagica'mea era sa dea transversala dupa cate ati putut observa! :))

Eu zic ca am arata mult mai bine cu Varga in locul lui Baluta si Bawab in primul 11 langa Curelea.
Sunt sigur ca intr-o saptamana isi va reveni Varga cat sa duca macar 70 de minute la Cluj si la fel si Bawab (poate o repriza dar si aia e buna).

Vreau o echipa matura! De Baluta sunt satul!
Aka giallorosso!

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 6] Universitatea Craiova - Otelul Galati

Mesaj de blixa » 15 Sep 2014, 23:06

Ala cu pantaloni negri cred ca dadea bine de la centru, daca nu aluneca. Tu dadusi mai slab ca data trecuta.
S-a rupt Brazda.

Închis