[Etapa 8] U Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte mai adaugam la cele 5, dupa meciul de la Cluj?

Poll ended at 22 Sep 2014, 14:20

3
13
50%
1
11
42%
0
2
8%
 
Total votes: 26

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de alex21.mufc » 23 Sep 2014, 00:11

Vad ca multi din "vechii" de pe forumul asta, cu conturi mai vechi incep sa reposteze... Ba' nu stiu daca acum v-ati clonat sau mai demult, dar bine ati venit! Eu sunt cam superstar pe forum, am doua suturi la activ pe Oblemenco, ambele de la mijlocul terenului, niciunul pana la poarta. Ma incadrez in cautarile lui Grigore.

Tot proasta e Roxanica, n-a auzit ea saraca salutul lui Cartu. Ar f*te ceva unchiu-meo asta, se da bine pe langa ea.
Aka giallorosso!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 23 Sep 2014, 00:13

alex21.mufc scrie:Vad ca multi din "vechii" de pe forumul asta, cu conturi mai vechi incep sa reposteze... Ba' nu stiu daca acum v-ati clonat sau mai demult, dar bine ati venit! Eu sunt cam superstar pe forum, am doua suturi la activ pe Oblemenco, ambele de la mijlocul terenului, niciunul pana la poarta. Ma incadrez in cautarile lui Grigore.

Tot proasta e Roxanica, n-a auzit ea saraca salutul lui Cartu. Ar f*te ceva unchiu-meo asta, se da bine pe langa ea.

Ce ma??!?!?! :o :o :o

Etete la el, ma, fugi d-acia, nu te cred! :laughing: :laughing:
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Thunder

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 23 Sep 2014, 00:16

Nu se poate, am magazinu` in grija :-) Eu de multe ori ajung dupa ce incepe meciu`, tre` sa stau dupa baietii astia din sezione ca altceva in afar de bere nu stiu...

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 23 Sep 2014, 00:22

Alex, ai trecut de la Roma la Manchester ma? ca presupun ca aia inseamna mufc ala...

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 23 Sep 2014, 00:22

Thunder scrie:Nu se poate, am magazinu` in grija :-) Eu de multe ori ajung dupa ce incepe meciu`, tre` sa stau dupa baietii astia din sezione ca altceva in afar de bere nu stiu...
Offf, bine, numai scuze ai... Om vedea, votam, decidem, vedem, discutam, poate-poate ti-om calca pragul, asa, in mod organizat, la un moment dat... :)(
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 23 Sep 2014, 00:23

L-om calca cum calcau tatarii pre moldoveni!

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de alex21.mufc » 23 Sep 2014, 00:24

romaad scrie:Alex, ai trecut de la Roma la Manchester ma? ca presupun ca aia inseamna mufc ala...
Nu ma nu stiu ce naiba au facut astia de la google imi stersesera mailul si am in administrare o pagina de facebook ce contine stiri despre United (da bine la public + niste banuti la portofel din reclame) si e pe mailul asta...
Tot giallorosso si fan Serie A sono ... Capisci? :d
Aka giallorosso!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 23 Sep 2014, 00:26

Who the fuck cares about scums?

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de alex21.mufc » 23 Sep 2014, 00:29

Baieti mie unul mi-a placut si Acka meciul asta, nimeni n-a zis nimic de el. N-a mai parut hazardat si a dat o mica mare siguranta in defensiva. A zis Sorinaccio ca are potential acum vreo 2 saptamani la amicalul cu Belgrad.
Eu unul am incredere in el si Bancu, pot creste. Pe Baluta nu-l vad fotbalist, e doar un titirobil, alerga pe langa mine la final acum...
Aka giallorosso!

Thunder

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 23 Sep 2014, 00:41

romaad scrie:L-om calca cum calcau tatarii pre moldoveni!
Vezi ca aia i-au calcat pana au ajuns sub talpa moldoveneasca si dup-aia n-au mai calcat pe nimeni :-D

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 23 Sep 2014, 01:04

Am stat binisor in teren, dar am castigat foarte mult in duelurile 1 la 1. Am intalnit insa un adversar mai prost pus in teren decat viitorul. Ogararu e jale, si daca nu-l schimba repede ii retrogradeaza pe astia.
Vad ca sunteti super incantati de antrenori. Ok, i-au dat clasa olandezului de la cluj si neamtului de la otelul. Dar diferenta trebuie cautata si la jucatori: ce piese avem noi, si ce junghiuri aveau aia.
In meciul cu bozgorii o sa se vada adevarata valoare, atat a antrenorilor, cat si a jucatorilor.
Oricum, mare victorie. Fara gol de doua meciuri! Incredibil.

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de UneKa » 23 Sep 2014, 05:05

Nu pot sa cred ca va lasati pacaliti de acest meci. U Cluj a practicat cel mai slab joc adversarelor noastre. Sunt 3 puncte care conteaza pentru ca Brasov si alte echipe au pierdut acolo puncte. Dar nu trebuie sa ne imbatam cu apa rece. In seara asta nu am intalnit o echipa care sa ne puna probleme pentru ca a fost foarte slaba. Eu cred ca au vrut sa il lucreze pe Ogararu.
Cel mai important lucru dupa acest meci este relatia de joc dintre Bawab si Rocha. Au dirijat practic tot la mijloc dar au avut foarte mare spatiu. Sa ii vedem in criza de timp si spatiu cum o sa joace.
Meciul cu Mures o sa ne dea ora exacta si nici el nu cred ca este hotarator. Cu Dinamo in deplasare vedem cum reactionam cand o sa intalnim o echipa in deplasare care o sa atace.
Echipa este insa mai asezata in teren decat cu Gane.
Felicitari lui Sorin Cartu pentru aceste doua minuni. Sa te apuci de treaba cu un lot mediocru si sa castigi doua meciuri fara sa pierzi. Sunt minuni facute de acest doi antrenori. Nu mai contreaza ca am jucat cu echipe subtiri conteaza ca ne-au adus puncte.

Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Alishor » 23 Sep 2014, 07:07

Paranoia e mare... ai probleme baietel
5 septembrie 1948... Legenda incepe

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 23 Sep 2014, 08:19

Asta cu "sa castigi fara sa pierzi" parca ar fi zisa de Hagi.

sorin107

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 23 Sep 2014, 08:56

Adevarul e ca echipa mai slaba ca u cluj in meciul asta n-am vazut tot sezonul. Daca le dadeam 6 nu era nimic. Asta nu le stirbeste cu nimic meritele alor nostri, in schimb ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Închis