[Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Dresam javrele?

Poll ended at 05 Oct 2014, 18:25

Da (ii spargem pe fraieri, le dam 1-0 in minutul 5 si-i lasam sa se chinuie tot meciul cu autobaza)
23
70%
Nu (ne musca turbatii)
3
9%
Amanam pe data viitoare (egal)
7
21%
 
Total votes: 33

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de muttley » 05 Oct 2014, 23:35

Mai bine sa-l mute pe fata ca sa fim si noi in trend cu sponsor pe piept :)(


LE : Ce a zis stoican ca am inchis sopcast si l-am deschis acum, am auzit-o pe aia de la look ca stoican a vorbit frumos de Craiova.

**** Bogdan Pasare !!!!


LE2: Romaad, ce dracu de peste ca il asteptam din vara :)( Sa speram ca apare pt ca fiecare ban ne ajuta.

Sunt total de acord cu Bawab care spune ca el nu e multumit cu egalul pt ca au avut in mana prima repriza, proasta aia de face interviul "Ocazii au fost dar nu ati dat nici gol. a fost autogol" (ceva asemanator, i-a intrerupt discursul baiatului, ce frumos vorbea... bai nene cum sunt angajate astea. Intrebari mai tampite si emisiuni mai tampite ca la looktv, n-am intalnit)
Last edited by muttley on 05 Oct 2014, 23:39, edited 3 times in total.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de romaad » 05 Oct 2014, 23:35

acolo se asteapta pestele cel mare

Avatar utilizator
Kenpachi
membru
membru
Mesaje: 167
Membru din: 07 Aug 2013, 21:40

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de Kenpachi » 05 Oct 2014, 23:38

Cu Kay, Brandan si Mateiu in locul lu' Acka, Tarnacop si Baluta vom arata mult mai bine. Pufi e clar de nationala ... daca continua asa nu vom avea emotii si asa au cam trecut nu mai avem morcovu-n c*r.

LiviuB

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de LiviuB » 05 Oct 2014, 23:38

Balaj mereu i-a ajutat pe caini, aduceti-va aminte la acel 2-2 cand era Piturca antrenor cand la 1-0 pt noi le-a pus-o pe var tot aiurea.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de muttley » 05 Oct 2014, 23:42

Kenpachi scrie:Cu Kay, Brandan si Mateiu in locul lu' Acka, Tarnacop si Baluta vom arata mult mai bine. Pufi e clar de nationala ... daca continua asa nu vom avea emotii si asa au cam trecut nu mai avem morcovu-n c*r.
Mateiu nu e fundas central, sa spercam ca s-a recuperat bine. O sa fie concurenta mare acolo cu Mateiu, Brandan, Madson si chiar Kay care a jucat bine. Dar e bine ca avem solutii !!!!
Am impresia ca javrele s-au temut rau de tot de Balgradean la penalty, Lazar si Alexe bateau la Dinamo loviturile de la 11m, dar le-a fost frica ca ii cunoaste. De fapt intr-un interviu Balgradean a zis ca el cunoaste majoritatea jucatorilor cum trag de la 11m si din aceasta cauza apara. L-au bagat pe polonez, a tras bine taranul.... de dadea mai incet :)- :)- :)-
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de Nea Marin » 05 Oct 2014, 23:43

Ai ma, da' de fazele lui Rocha de pe final nu se discuta la prostii astia, doar li se suge la javre? In afara de Mitran, numai oligofreni acolo.
LE: Ce redusa e Roxana asta, e durere ce intrebari pune, nu i le dicteaza nimeni in casca sau nu poate nici sa le repete? "Presa sportiva"...
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
blue ray
suporter
suporter
Mesaje: 508
Membru din: 12 Apr 2009, 21:24

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de blue ray » 05 Oct 2014, 23:53

N-am citit chiar tot ce s-a scris aici, dar eu am vazut un meci cu foarte putin fotbal si cu un rezultat corect.
Balgradean cel mai bun de la noi.

Masive

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de Masive » 05 Oct 2014, 23:55

Pana la urma eu zic ca avem echipa destul de buna. Sincer sa fiu, Dinamo, Petrolu sau Astra nu mi se par cine stie ce echipe de temut. Nasol ca ne-am luat-o cu gerila altfel eram mai sus in clasament, dar cu putin noroc putem producem surpriza si sa luam Cupa. ucv

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de muttley » 06 Oct 2014, 00:01

Nea Marin scrie:Ai ma, da' de fazele lui Rocha de pe final nu se discuta la prostii astia, doar li se suge la javre? In afara de Mitran, numai oligofreni acolo.
LE: Ce redusa e Roxana asta, e durere ce intrebari pune, nu i le dicteaza nimeni in casca sau nu poate nici sa le repete? "Presa sportiva"...
Totusi a pus una buna, dar de gramada ce e nu si-a dat seama ce intrebare geniala a pus si s-a corectat.

Vorbea cu Ioan niculae si il intreaba: "Aveti de gand sa-l schimbati pe antrenorul Isaila cu Ioan Niculae? " :laughing: :laughing: dupa care a revenit "cu Ioan Andone"

PS: Poate pleaca Vama de la Astra si reusim sa-l aducem aici ca Presedinte, daca se intampla asta si facem un pressing bun la el, o sa avem numai de castigat pe viitor. In acest moment Craiova este locul ideal pt a incepe un proiect.
Oras care iubeste fotbalul, stadion nou care o sa apara, dar un stadion adevarat, ne mai trebuie doar oameni priceputi. Vama asta e ideal pt un asa proiect, aia la Giurgiu daca aveau suporteri erau mult mai sus, dar acolo e circ. Joaca primul meci acasa in grupele europene si nu sunt capabili sa umple un stadion de 7.000? Pai daca am juca noi in EL anul asta, aveam 20k cu 2 ore inainte de meci...
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de hanky panky » 06 Oct 2014, 00:06

Lua-te-ar kyron cu el in pesti

ozzy

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de ozzy » 06 Oct 2014, 00:14

Am controlat meciul 80 de minute. În acest moment doar oile ne pot bate. Dacă am avea un jucător de viteză pentru contraatac, am fi tătici. Cei mai buni oameni Acka si Madson.

ozzy

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de ozzy » 06 Oct 2014, 00:19

Era să uit: felicitări galeriei! Imi venea să sar gardul si să alerg la voi.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de DeuxEx » 06 Oct 2014, 00:23

Sper ca in cantonamentul de la Herculane sa mearga un alt preparator fizic. Blejan ar trebui trimis la echipa a 2-a sau concediat. Prea multe accidentari, prea multi jucatori cazuti fizic dupa 60 de minute!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de hanky panky » 06 Oct 2014, 00:24

un grup de adevarati la tribuna 0
au sarit pe gard si trimiteau flecme si alte
catre cartu ca e tradator
si traiau la maximum ocaziile cainilor

interesanta specia asta de "lei" care latra
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

ozzy

Re: [Etapa 10] FC Dinamo BuCUResti - CS Universitatea Craiov

Mesaj de ozzy » 06 Oct 2014, 00:27

hanky panky scrie:un grup de adevarati la tribuna 0
au sarit pe gard si trimiteau flecme si alte
catre cartu ca e tradator
si traiau la maximum ocaziile cainilor

interesanta specia asta de "lei" care latra
Da-i în [****]. Meciul asta a consfințit întoarcerea Stiintei în fotbalul românesc. Chiar si javrele au acceptat asta, chiar dacă banner-ul lor se voia ironic.

Închis