[Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem?

Poll ended at 19 Oct 2014, 01:43

castigam
20
95%
egal
0
No votes
pierdem
1
5%
 
Total votes: 21

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

[Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de muttley » 14 Oct 2014, 01:43

Imagine VS Imagine

Duminica, 19 Octombrie 2014, ora 16:00, Stadionul "Ion Oblemenco"
LookTV
Last edited by Anonymous on 14 Oct 2014, 20:26, edited 1 time in total.
Motiv: Setat durata chestionar
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de DeuxEx » 14 Oct 2014, 02:51

Deja mi-e frica... Topic deschis de seke!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de _T@V_ » 14 Oct 2014, 14:26

Pai io zic ca avem de ce sa na fie frica.
Marele nostru atacant/capitan e o epava. Deja avem un meci de cand n-am mai dat gol (cu bozgorii le-am dat gol pe la mijlocul R1, deci ne ducem undeva la peste 150 min fara gol dat), caci la catei a fost autogol... Io zic ca daca reusesc stoarfele astea ale domnului Primar de Chiajna sa ne intepe, jucam doua zile si nu-i batem. Poate doar egal sa mai scoatem..

Thunder

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de Thunder » 14 Oct 2014, 14:44

Huo pesimistii :)-

Thunder

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de Thunder » 14 Oct 2014, 14:59

Nu stiu daca o sa ne fie chiar usor, dar daca stam s-o privim per ansamblu, nu ne-a mai fost noua usor de fo` 20 si ceva de ani... Probabil o sa le dam 1-0, autobaza style :-D

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de hanky panky » 14 Oct 2014, 15:06

2-1
3 autogoluri
240 min fara sa dam
si
450 min fara sa primim
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

sorin107

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de sorin107 » 14 Oct 2014, 15:56

bun si 1-0. oricum, nu-i chiajna mare echipa niciodata. ar trebui sa-i batem si cred ca n-o sa fie probleme.

tav, de acord ca nu e in forma curelea, dar mie mi se pare ca echipa s-a miscat bine de cand au venit cartu si sandoi. si cred ca o sa fie si mai bine de-atat.

din ce-a zis cartu la emisiunea lui sorica saptamana trecuta, mateiu nu va juca titular, deci cred ca vom juca asa:

balgradean - achim, frasinescu, acka, vatajelu - madson, tarnacop - bancu, bawab, baluta/nuno rocha - curelea

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de sorialis » 14 Oct 2014, 17:02

Curelea da gol!

Si am un feeling ca si Bawab o-nfige de data asta...
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

LiviuB

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de LiviuB » 14 Oct 2014, 17:04

sorin107 scrie:bun si 1-0. oricum, nu-i chiajna mare echipa niciodata. ar trebui sa-i batem si cred ca n-o sa fie probleme.

tav, de acord ca nu e in forma curelea, dar mie mi se pare ca echipa s-a miscat bine de cand au venit cartu si sandoi. si cred ca o sa fie si mai bine de-atat.

din ce-a zis cartu la emisiunea lui sorica saptamana trecuta, mateiu nu va juca titular, deci cred ca vom juca asa:

balgradean - achim, frasinescu, acka, vatajelu - madson, tarnacop - bancu, bawab, baluta/nuno rocha - curelea
eu l-as vrea pe Varga pe stanga si pe Bancu pe dreapta.
Baluta pe banca... si Rocha ar putea intra in locul lui Varga in a doua repriza

sorin107

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de sorin107 » 14 Oct 2014, 17:14

si eu l-as vrea pe baluta pe banca, Livius, crede-ma :) dar rocha o sa vina tarziu de la nationala si nu a prins pregatirea asta fizica. dar varga intr-adevar e o varianta, sa vedem.

LiviuB

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de LiviuB » 14 Oct 2014, 17:27

ma gandesc ca poate s-a mai pus pe picioare dupa pregatirea de la herculane...

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de alex21.mufc » 14 Oct 2014, 22:12

Ba indiferent ce lot avem noi momentan la capitolul FIZIC suntem jos de tot, suntem de nivelul retrogradarii!
Nu inteleg de ce nu vine un preparator smecher sa-l puna pe picioare pe Varga care cred ca ne va incanta in retur daca ramane... Sa nu uitam forma lui Varga de la finalul sezonului trecut cand il aplauda toata lumea pentru cat fugea si dribla. Si sa nu-mi spuneti voi mie ca lotul de anul trecut a lui ASA Tg Mures e mai slab ca alu' Chiajna de anu' asta.

Sper si vreau sa se si materializeze cideea mea despre Curelea Ferfelea Varga Izvoranu si Plesan cum ca ar fi doar o problema de forma si nu de varsta si arfe.
Aka giallorosso!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de DeuxEx » 14 Oct 2014, 23:47

Nu tu te laudai ca Sorin Cartu e unchiul tau? De ce nu-i zici lui asta direct?
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de muttley » 15 Oct 2014, 00:36

Pai probabil de la el stie ca i-a zis cifrele fizice dupa cantonamentul asta de pregatire. Pe Varga nu are cine sa-l puna pe picioare, nu duci viata sportiva.... poti sa ai 5 preparatori, iar pregatirea de vara nu se poate compara cu o pregatire dintre doua meciuri ale nationalei.
Ideea e s-o ducem asa pana in iarna, vad ca iar s-a adus in discutie cupele europene, victoria este obligatorie in acest meci, dar nu cred ca o sa fie usor.
Ma astept la orice.... ideea e ca infrangerea trebuie sa vina pana la urma, sa vedem cand si cum o gestionam, mai bine la Brasov decat acasa cu Chiajna.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 11] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de blixa » 15 Oct 2014, 00:44

Cartu a adus aminte de cupe europene sub o conditie: sa luam 10 puncte in urmatoarele 4 meciuri. In concluzie, daca pierdem la Brasov, nu mai e cazul.
S-a rupt Brazda.

Închis