[Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne menţinem fără înfrângere după deplasarea de la Iaşi ?

Poll ended at 09 Noi 2014, 17:50

Da
27
96%
Nu
0
No votes
Nu ştiu
1
4%
 
Total votes: 28

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de alex21.mufc » 11 Noi 2014, 10:23

Eu am zis-o intr-un mod ironic...
Aka giallorosso!

Thunder

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 11 Noi 2014, 10:47

DeuxEx scrie:PS: Thundere, nu-i mai pune, mah, pastile in cafea lu' asta mic, ca vad ca o ia pe urmele lui Seke. [oameni]
De-ai sti tu de cand il tot caut eu cu pastilele :)- numai pastile bengoase am pt el [box] [box]
In alta hordine de hidei, nu stiu cat de echipe de prima mana mai sunt alde astra si petrolu in comparatie cu ce erau la inceputu` sezonului cand ne-am intalnit cu ele... Iar oierii incep incet incet sa se dea la fund, galculita mai are putin si strica ce a facut reghekampf. Dupa pregatirea asta de iarna sigur n-o sa mai poata sa alerge oile cum alergau anu` trecut si se schimba datele problemei in primavara cand dam nas in nas cu dansii.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 11 Noi 2014, 11:36

Weekend incarcat pentru Sezione, nunta in brigada + cea mai lunga deplasare din an (26 de ore), 19 baieti au fost la Iasi. Niste poze:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 424&type=1

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 11 Noi 2014, 14:48

Sergyu_costea scrie:Casa de piatra! Pentru? :D
Cred ca Felie :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 12 Noi 2014, 23:11

Mantzy scrie:
DarkComy scrie:Nu m-ar deranja ca rocha asa impiedicat cum e, sa bage de doua ori mingea in poarta mioarelor. Din punctul meu de vedere, poate sa bage mingea in pantaloni si sa se rostogoleasca cu ea pana in poarta.
În pantaloni nu mai are nimic loc, te asigur.
Sa intelegem ca ai vazut-o?

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 12 Noi 2014, 23:15

DeuxEx scrie:Mai, copile, trezeste-te! Nu mai bea cola cu energizant, ca o iei razna. Mai e mult pana acolo! Foarte mult!

Pana acum am intalnit in era Cartu & Sandoi doar echipe de mana a 2-a. hais a vedem ce facem la meciul cu oile si apoi sa ne dam cu parerea. Pana atunci, ciocul mic si joc de glezne!

PS: Thundere, nu-i mai pune, mah, pastile in cafea lu' asta mic, ca vad ca o ia pe urmele lui Seke. [oameni]
Pana acum am intalnit in afara meciului de la Cluj, doar echipe care veneau dupa o serie de cel putin 2 rezultate pozitive si noi le-am taiat-o (Botosani era neinvinsa chiar de 6 meciuri iar Brasov de 5 daca nu ma insel). Iar Botosani, Dinamu, ASA, Brasov (adica 4 din 8) erau deasupra noastra in clasament in momentul jocului. Asadar in multe situatii noi eram echipa de mana a doua sa zicem....

Thunder

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 13 Noi 2014, 00:22

romaad scrie:
Mantzy scrie:
DarkComy scrie:Nu m-ar deranja ca rocha asa impiedicat cum e, sa bage de doua ori mingea in poarta mioarelor. Din punctul meu de vedere, poate sa bage mingea in pantaloni si sa se rostogoleasca cu ea pana in poarta.
În pantaloni nu mai are nimic loc, te asigur.
Sa intelegem ca ai vazut-o?
Eu zic ca a facut mult mai mult decat s-o vada, dar na, mai intra si minori pe forumu` asta asa c-o sa ne abtinem de la comentarii explicite :)-

ozzy

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 13 Noi 2014, 09:18

Thundere, cam ciudată obsesia asta a ta..:))

Thunder

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 13 Noi 2014, 09:41

Dar nu este obsesie amigo, asta a zis ca nu are nimic loc acolo, e clar ca stie mai multe si nu vrea sa dea detalii :) Eu doar imi fac datoria de om rautacios si-l presez sa se dea de gol pana la capat, nimic mai mult :cool:

ozzy

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 13 Noi 2014, 12:36

Or fi pozat sexy pentru Maxima, ediția de Crăciun :D

Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Alishor » 13 Noi 2014, 20:25

CFR Cluj isi pierde mai toti jucatorii importanti, poate ajunge ceva si pe la Craiova
5 septembrie 1948... Legenda incepe

DoRyN

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 13 Noi 2014, 22:23

ozzy scrie:Thundere, cam ciudată obsesia asta a ta..:))
El e doar un fin observator! Daca facem o cercetare psihologica a mesajelor scrise de preopinentul lui, obsesia pare prezenta in alta parte :lol:

sorin107

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 13 Noi 2014, 23:28

mie-mi place chanturia, mai ales ca stam prost acolo la aripi. si mai au vreo 2 croati/sarbi.

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de alex21.mufc » 14 Noi 2014, 00:00

Chanturia, atacantul lor negru cred ca Tade il cheama, poate si un fundas central dar nu Larie sau Rada.. Un sarb ceva.
Aka giallorosso!

Saviola
membru
membru
Mesaje: 142
Membru din: 23 Feb 2004, 02:14

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Saviola » 14 Noi 2014, 01:37

Faceti un topic cu transferurile din iarna asta, daca tot ati deschis balul. Aici se vorbea de meciul cu Iasiul, dar vad c-am dat-o pe Terente si altele. Cu transferurile, vorbim mai multe dupa 4 decembrie, sa vedem cum stam. Bani sa mai avem.

Închis