[Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne menţinem fără înfrângere după deplasarea de la Iaşi ?

Poll ended at 09 Noi 2014, 17:50

Da
27
96%
Nu
0
No votes
Nu ştiu
1
4%
 
Total votes: 28

Thunder

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 09 Noi 2014, 17:25

Sa vina cupele heuropene

JustME

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 09 Noi 2014, 17:25

victorie lejera si nici macar nu am fortat prea tare.

ozzy

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 09 Noi 2014, 17:27

Am câștigat lejer, dar să recunoaștem că ăia au fost slabi rău. Cu oile nu putem emite pretenții așa.

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 09 Noi 2014, 17:30

Thunder scrie:Sa vina cupele heuropene
stai linistit
ca ne luptam sa ne salvam de la retrogradare
iti explica musli
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 09 Noi 2014, 17:34

Bah, sa il ia dracu' de meci, ca n-avusei emotii , decat daca dam sau nu golul 4/5!

Bine baieti, sa vina ciorile!

Cu macar 6 pct in ultimele etape sunt multumit, chiar foarte multumit!

Daca luam si punct la bozgori, si batem oile in Cupa, il iau pe muttley la palme! :)

Adica, scuze, la intrebari! :)
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 09 Noi 2014, 17:35

Astia sunt la mare bataie cea mai slaba echipa alaturi de Galati, greu de ales dintre ele. Sper sa nu ne cacam pe noi cu Rapid si sa castigam fara emotii, meciul o sa fie dificl, mereu un Derby este dificil chiar si cand una dintre echipe se afla in mare suferinta !!
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 09 Noi 2014, 17:39

Seke, bucura-te in [****] de victorie si mai lasa-ne dracu cu ciorile tale!
Mah, acum am o intrebare: daca le rupsaram fasul moldovenilor, vine Olguta si le da geci noi cu Puie Monta? :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

sorin107

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 09 Noi 2014, 17:46

pana una-alta, bawab a dat 2 pase de goll. desi na, au fost executii individuale ulterior. al drq castor nuno rocha se lipeste la gol :))

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 09 Noi 2014, 17:52

Primul meci trait fara emotii pe final.
Echipa insa e deconectata putin. Mi-e ca deja toata lumea se gandeste la meciul cu oile. Daca nu reusesc sa-i aduca cu picioarele pe pamant putin, meciurile de acasa cu crapizii si plaiesii fostului Pinalti s-ar putea sa fie mai dificile decat ne asteptam. Acka ne-a aratat clar cat de STRESS FREE sunt baetii in acest moment: puncte sunt, salariile vin, wtf ... live a little.
Al catelea cartonas l-a luat Balgradean? Sa nu cumva sa fie al 4-lea! Nu de alta, n-am nimic impotriva sa mai prinda si sarbul echipa, dar sa nu uitam ca tot cu crapizii ne-a tras-o...

LiviuB

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 09 Noi 2014, 17:53

recunosc ca mi-a fost frica de meciul asta. Intotdeauana am avut probleme la Iasi. Bine ca a iesit bine.
Imi place foarte mult Frasinescu, este foarte sigur el, castiga aproape toate duelurile.

DoRyN

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 09 Noi 2014, 17:59

Mai T@V, mi se pare mie sau mutley e pe cale sa faca adepti? Acum ne uitam la drobul de sare? Hai sa traim bucuria victoriei din acest meci! Cred ca am uitat sa ne bucuram, sa traim azi bucuria fara griji a victoriilor! Fotbalul e un spectacol, uneori vesel, alteori trist. Azi e vesel spectacolul, sa ne bucuram!

iuli

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 09 Noi 2014, 18:01

in sfarsit un meci fara emotii,prima victorie la mai mult de un gol.pacat de greseala lui Acka,facuse un meci perfect din nou.
Rocha deja m-a obisnuit,nu prea pricepe cum dar isi face treaba baga mingea-n ate.

Thunder

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 09 Noi 2014, 18:04

hanky panky scrie:
Thunder scrie:Sa vina cupele heuropene
stai linistit
ca ne luptam sa ne salvam de la retrogradare
iti explica musli
asta e cumva ruda cu brusli ? :-D

HAI STIINTAAAAAAAAA steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv na steaguri na steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv si mai multe steaguri sa va stea-n ochi na steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2] [bere2]

Saviola
membru
membru
Mesaje: 142
Membru din: 23 Feb 2004, 02:14

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Saviola » 09 Noi 2014, 18:06

T@V scrie:Al catelea cartonas l-a luat Balgradean? Sa nu cumva sa fie al 4-lea! Nu de alta, n-am nimic impotriva sa mai prinda si sarbul echipa, dar sa nu uitam ca tot cu crapizii ne-a tras-o...
Daca nu ma insel, prima data se sta la 7 galbene, nu la 4. Deci mai are timp sa ia cartonase in prelungiri, cind avem doua goluri in fata....

In alte ordini de idei, banuieste cineva de ce era Sarma asa nervos la sfirsit? Poate din cauza ca Sepsi, adica nea Puiu si crucile lui? Mi s-a parut extrem de determinat astazi, aparea si la finalizare, isi dorea sa marcheze pentru o convocare cred.

In rest, daca descultii astia i-au batut pe rrapidisti, nu vad cum nu ne-am repara golaverajul cu ei.
Hai oltenii! ucv

Mantzy
senior
senior
Mesaje: 498
Membru din: 25 Apr 2014, 14:36

Re: [Etapa 14] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Mantzy » 09 Noi 2014, 18:14

iuli scrie:in sfarsit un meci fara emotii,prima victorie la mai mult de un gol.pacat de greseala lui Acka,facuse un meci perfect din nou.
Rocha deja m-a obisnuit,nu prea pricepe cum dar isi face treaba baga mingea-n ate.
La Cluj cu câte am bătut, coae?

Închis