[Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu stana bucuresteana?

Poll ended at 04 Dec 2014, 22:51

Perpelim mioarele la proțap si mergem mai departe in Cupa!
29
85%
Ramanem acasa!
5
15%
 
Total votes: 34

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de muttley » 02 Dec 2014, 17:37

Am dat dimineata si mi-a fost procesata, am primit mail de la ei deci sunt obligati sa-mi aduca biletele.
STATUS COMANDA:
Comanda a fost validata si este in curs de expediere
COD COMANDA: xxxxxxx
SUMAR COMANDA
Produs Cantitate Pret
Bilete individuale (Peluza Nord)
Bilet CS Universitatea Craiova - FC Steaua Bucuresti Categorie Peluza Nord
Bilet CS Universitatea Craiova - FC Steaua Bucuresti Categorie Peluza Nord
2 10 lei
Taxa transport 1 7 lei
Comision rezervare si procesare 1 0.70 lei
Pret total produse: 17.7 lei
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

sorin107

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de sorin107 » 02 Dec 2014, 17:42

io nu ti le-as aduce, ca esti un tantalau.

cum [cenzurat] sa stai acolo si sa nu iti iei bilet pana acum ba? sau macar sa comanzi, daca ti-e lene sa iesi din casa?

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de DarkComy » 02 Dec 2014, 17:46

Daca nu te prezinti la meci muttley, sper sa primesti ban, pentru ca inseamna ca ai irosit sansa cuiva de a intra la meci.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

conStiinta

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de conStiinta » 02 Dec 2014, 18:18

Stiu ca citisem pe facebook-ul clubului, la un moment dat, ca abonamentele sunt valabile si ptr meciul asta, dar nu am vazut un comunicat pe site-ul oficial. Si voi intrati cu abonamentele, nu? Sa nu raman dreaq ca prostu' p-afara :lol:

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de hanky panky » 02 Dec 2014, 19:30

......................
Și câte ați tipărit?
Am tipărit 100.000 de bilete (râde)! Am tipărit destule, o să vedeți, stadionul va fi plin. Vom demonstra din nou că suntem cea mai iubită echipă din România. Cea mai iubită, atenție, nu cea mai simpatizată! Cei mai simpatizați sunt ăilalți. :lol:
....................

Cristescu

http://maximasport.ro/cristescu-craiova ... mpatizata/
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de romaad » 02 Dec 2014, 21:32

fa-ti abonament pe seenow. Poti vedea toate meciurile inregistrate acolo!

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de george_7002 » 02 Dec 2014, 23:57

usteag CANTEC PENTRU OLTENIA

Last edited by Anonymous on 03 Dec 2014, 08:54, edited 1 time in total.
Motiv: Nu mai pune tag-urile URL pentru a se putea vedea direct video aici
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Thunder

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de Thunder » 03 Dec 2014, 05:51



am vaga impresie ca la meciul asta noi o sa avem cel putin un moment ca la 2:31 din filmuletul asta. Sunt destul de optimist, avand in vedere ca ei cu o echipa formata in majoritate din titulari abia ne-au batut cu 3-1 cand era jerry antrenor in conditiile in care noi avusesem si o alta mare ocazie de gol. La meciul asta cred ca vor juca cu mai multe rezerve decat atunci si sincer sa fiu nu-mi pasa nici daca baga prima echipa, la ce forma avem, suntem obligati sa dam cu ei de pamant. De ce? Pentru ca suntem STIINTA! Pentru ca la noi s-a auzit prima data "Campioni europeni umiliti de CRAIOVENI! A da, si pentru ca matli e ghei :-D

FORZA STIINTA usteag
Last edited by Thunder on 03 Dec 2014, 08:55, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de muttley » 03 Dec 2014, 11:47

Parca si cu ASA tot la fel am facut in deplasare la liga a 2-a, am vorbit mult pe la TV si ne-au dat aia cu terenul in cap. Sper ca maine sa vorbim si pe teren :)(.
Importanta este impresia pe care o lasam, impresie de echipa mica sau de echipa care in acest moment se bate la cupele europene si poate chiar mai mult.


PS: Cititi interviul cu balaci din fanatik, oare era asa greu ca inainte de meci sa se faca un demonstrativ de 15-20 minute?

aici e interviul, merita citit http://www.fanatik.ro/craiova-steaua-2- ... ad-image-0
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Mesaj de DeuxEx » 03 Dec 2014, 13:33

Pai de ce nu organizeaza Balaci acest meci? Doar e presedinte la FC U Craiova, nu? Acum sunt buni sa organizeze un meci astia de la CS?

Avatar utilizator
rosie_cangurul
senior
senior
Mesaje: 409
Membru din: 01 Mai 2006, 17:37

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de rosie_cangurul » 03 Dec 2014, 13:45

toate ca toate dar cu cfr ul de ce jucam la 48 de ore ?

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1453
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re:

Mesaj de gsm » 03 Dec 2014, 14:08

DeuxEx scrie:Pai de ce nu organizeaza Balaci acest meci? Doar e presedinte la FC U Craiova, nu? Acum sunt buni sa organizeze un meci astia de la CS?
tot respectul ptr fotbalistul balaci, dar nu-i frumos sa umbli cu "sopirle". acum fix un an de zile clubul l-a vrut pe un salariu de 4000 euro, el marele balaci a refuzat, vroia 10.000 euro.

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de Copacul » 03 Dec 2014, 14:56

S-a stabilit si arbitrul... Brad Pitt
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de hanky panky » 03 Dec 2014, 15:21

Când suporterii rup stadionul înaintea buldozerelor

Gică Craioveanu

Ce atmosferă am găsit în Craiova, leilor! Dacă nu ar fi fost și acel senzațional 3-1 din 2002, aș fi zis că de pe vremea mea n-a mai vibrat orașul așa înaintea unui meci. Mă sună toată lumea să mă întrebe de bilete și îi dezamăgesc pe toți: ”N-am nici eu, grande! S-au dat toate de marți!”. Asta-i viața: am 800 de minute, dar nici un bilet.

Mă credeți că tremur de emoții și nerăbdare? Tremur și acum, când scriu acest text, doar când mă gândesc la ce va fi joi seara, la ultimul meci pe Oblemenco. 25.000 de olteni o să rupă stadionul înainte ca buldozerele să se apuce de treabă. Eu însumi o să pun mâna la demolare, pentru că plănuiesc să intru pe teren după meci și să iau o bucățică de gazon de la poarta dinspre peluza nord, cea la care am marcat cele mai multe și mai frumoase goluri. O să fie cea mai de preț amintire a mea, la loc de cinste în vitrina trofeelor, alături de tricourile lui Zidane, Figo, Xavi, Eto’o și alți anonimi dintr-ăștia împotriva cărora am jucat. Dar iarba de pe stadionul meu drag va valora mai mult decât toate la un loc.

Ce va fi mâine? Sunt optimist. Am visat un 2-1 și nu cred că se poate doar în vise. Mă bazez pe mobilizarea fantastică a echipei noastre, care poate nu are un Sînmărtean, dar are un Cârțu și 25.000 de nebuni frumoși în spate. În spatele unui grup de jucători fabulos, cum nu-mi amintesc să mai fi fost la Craiova de pe vremea mea, a lui Silvian, a lui Emil, a Strâmbului… Poate nu întâmplător tot Cârțu ne era antrenor și atunci. Acum în locul lui Emil e Brandan, în locul lui Cristescu Mateiu și în locul meu e Bawab, dacă-mi permiteți, pentru că un gol ca acela marcat de el cu Rapidul n-am mai văzut, vorba aia, de pe vremea marilor fotbaliști.

Dar, oricum s-ar termina meciul de mâine și oricine ar ajunge în semifinale, Craiova câștigă. [...]



Citește editorialul complet al lui Gică Craioveanu în Maxima Sport de mâine. Special pentru meciul cu Steaua, Maxima apare joi săptămâna aceasta.

http://maximasport.ro/cand-suporterii-r ... dozerelor/
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Mantzy
senior
senior
Mesaje: 498
Membru din: 25 Apr 2014, 14:36

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - sTeaua buCUResti

Mesaj de Mantzy » 03 Dec 2014, 15:34

Craiova capitală culturală europeană!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Închis