CFR Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Care credeti ca va fi rezultatul meciului cu CFR Cluj?

Poll ended at 07 Dec 2014, 10:07

Victorie
7
70%
Meci egal
2
20%
Pierdem
1
10%
 
Total votes: 10

JustME

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 08 Dec 2014, 01:50

@Muttley

in caz ca nu-ti dadusi seama o sa fac ceea ce marea majoritate a forumului a facut deja, o sa te ignor. prefer sa imi petrec timpul discutand despre "gloabele" din atac decat sa discut cu gloaba de tine.

ozzy

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 08 Dec 2014, 10:18

Da, știu, trebuia să fim pe primul loc, cu 10 puncte avans față de locul 2. Realitatea e ceva mai dură, copii, treziți-vă. După cele 6 etape cu Jerry, eu aș fi fost foarte mulțumit dacă cineva mi-ar fi promis că, la finalul turului, vom mai avea șanse de a scăpa de retrogradare în retur. Cum aș putea să comentez ceva când noi pur și simplu nu mai avem treabă cu retrogradare, ci, din contră, ne gândim la un loc în cupele europene? Sigur că, în timpul meciului, și pe mine mă enervează unii jucători, dar, analizând la rece, pur și simplu nu pot să fiu supărat pe nimeni.
Mai important decât locul din clasament mi se pare că am reușit să facem o echipă adevărată, în care fiecare știe ce are de făcut și face tot posibilul pentru asta.

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de FanStiinta » 08 Dec 2014, 11:01

E bun si un punct.. Pacat ca am ratat niste ocazii imense.. Oricum baietii sau facut din nou un joc bun.. Felicitari tuturor! Nu stiu cati au sperat ca vom avea niste sarbatori linistite fara sa ne gandim la retrogradare..

Ps: cred ca avem nevoie si de un jucator cu joc de cap bun.. Am avut o gramada de cornere in toate meciurile si nu reusim deloc sa dam cu capul.. Avem nevoie de un jucator ca Szukala, iliev sau celeban..

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 08 Dec 2014, 11:49

orice punct castigat in deplasare face cat 3 acasa.

ca puteam mai mult, ca se putea la fel de bine sa luam bataie, astea sunt alte povesti.

trebuie felicitati toti. mi-a placut foarte mult ce a zis Cartu: antrenorii antreneaza, jucatorii joaca si patronii fac bani. Nu-mi aduc aminte sa se fi intamplat acest lucru in ultimii 25 de ani, poate chiar de la ultimul titlu castigat tot cu Cartu.

mu ie stea*a, restul e cancan.
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de gsm » 08 Dec 2014, 16:08

in meciul de aseara cel mai mult mi-a placut de arbitrul Radu Petrescu. a arbitrat ireprosabil.

sorin107

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 08 Dec 2014, 16:11

da, a arbitrat bine. mie mi-a mai placut chanturia de la frane. e printre putinii adversari care i-au pus probleme lui vatajelu.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 08 Dec 2014, 16:45

SU la Cluj.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Închis