[Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Medias ?

Poll ended at 14 Mar 2015, 17:13

Victorie
23
92%
Egal
1
4%
Infrangere
1
4%
 
Total votes: 25

iuli

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de iuli » 14 Mar 2015, 19:40

va cam grabiti,campionatul e lung.
da jucam slab,poate chiar foarte slab pe alocuri,dar trebuia sa invatam sa tragem concluzii la finalul sezonului.
rabdare si tutun baieti,e greu dar trebuia sa avem incredere in ei.cred ca era mai bine daca pierdeam azi,in afara de Mateiu, Acka si Frasinescu nimeni n-a jucat serios.

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re:

Mesaj de mihu » 14 Mar 2015, 19:42

DeuxEx scrie:Pai da, pentru ca au adus jucatori. E logic, nu? Noi am adus rezerve, ei au adus titulari...

Sent from LG G2
exact la asta ma gandeam si eu...marea mea intrebare ramane de ce Achim titular si nu incercat macar Dumitras
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de SLH » 14 Mar 2015, 20:25

Am tot numarat meciurile fara infrangere, dar ma tem ca de acum o sa numaram meciurile fara victorie. Jucam rau de tot si nu cred ca avem vreo sansa la victorie in urmatoarele 2 etape. Maximul la care putem spera e o schimbare de atitudine.
Cred ca totul ni se trage de la faptul ca jucatorii importanti sun iesiti din forma, in special Brandan.

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de mihu » 14 Mar 2015, 20:27

SLH scrie:Am tot numarat meciurile fara infrangere, dar ma tem ca de acum o sa numaram meciurile fara victorie. Jucam rau de tot si nu cred ca avem vreo sansa la victorie in urmatoarele 2 etape. Maximul la care putem spera e o schimbare de atitudine.
Cred ca totul ni se trage de la faptul ca jucatorii importanti sun iesiti din forma, in special Brandan.
ca nu avem mijlocul in forma se vede de la inceputul returului, cand pasele se dau doar bubuite din aparare spre atac.
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Mesaj de blue_titan » 14 Mar 2015, 22:00

Dumitras si Ferfelea trebuie sa fie urmatoarele optiuni

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de alex21.mufc » 14 Mar 2015, 22:23

Il vad pe Bawab in postura unui creator... Ce bine am arata: Balgradean - Achim, Frasinescu, Acka, Vatajelu - Pizdescu Junior, Mateiu, Brandan, Pizdescu Al III-lea - Bawab (Attacking Midfielder) - Hergheleginho / Rocha Prostea.
Ce bine am arata cu inca 3-4 titulari... Vai de mine x_x
Dac-as fi zdapi m-as uda cand m-as gandi la cum ar arata echipa noastra cu inca 3 titulari. Of :(

Varga, Ferfelea si Curelea... Cand avem nevoie de ei nu sunt deloc, cand erau in plus hop tantos in echipa.
Aka giallorosso!

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Dany » 14 Mar 2015, 22:26

Un meci slab din partea noastra....pacat ca nu reusim sa jucam mai nimic.
Din pacate asta este tactica antrenorilor, nu avem ce face!
Juycatorii joaca ce li se spune de pe margine...nu trebuie sa ne ascundem...dar se pare ca atat pot in acest moment!
Poate o infrangere ar fi cel mai bun lucru care ar putea sa ni se intample....cred ca asta e obiectivul nostru acum sa nu pierdem meciul!
Trebuie schimbata tactica si jucat fotbal!
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de alex21.mufc » 14 Mar 2015, 22:34

Dany scrie:Un meci slab din partea noastra....pacat ca nu reusim sa jucam mai nimic.
Din pacate asta este tactica antrenorilor, nu avem ce face!
Juycatorii joaca ce li se spune de pe margine...nu trebuie sa ne ascundem...dar se pare ca atat pot in acest moment!
Poate o infrangere ar fi cel mai bun lucru care ar putea sa ni se intample....cred ca asta e obiectivul nostru acum sa nu pierdem meciul!
Trebuie schimbata tactica si jucat fotbal!
Deci... Sa revina Jerry?
Eu unul sincer l-as aduce iar pe el pe banca alaturi de cei doi... Cei doi cu calmitatea cu organizarea... Iar cand e de fotbal sa aplice Jerry ideile lui...

Voi ce parere aveti?
Aka giallorosso!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Mesaj de DeuxEx » 14 Mar 2015, 22:45

Bausi ceva? Sau prizasi? Decat Jerry pe banca, mai bine il punem acolo pe Seke. Oricum, il depaseste pe soarece Cea mai proasta gluma, asta cu Jerry pe banca...

Sent from LG G2

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Mesaj de DeuxEx » 14 Mar 2015, 22:48

Trebuie lucrat la capitolul constructie si faza ofensiva...

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de muttley » 14 Mar 2015, 23:24

Cel mai trist e ca te uiti la Dinamo care e in insolventa si il aduce pe Grozav care in ultimele 2 meciuri a dat 3 goluri. Tot nu-mi dau seama cat de mari au putut sa fie problemele financiare din iarna asta.... de nu am putut aduce si noi UN JUCATOR care sa ne fie util.
Oricum locul 6 este locul care reflecta cam realitatea, cu mentiunea ca Pandurii au avut un tur foarte prost. Cand in 21 de meciuri ai doar 25 de goluri marcate.... Toate echipele de deasupra cu exceptia Muresului, au peste 30 de goluri, dar aia de la Mures au doar 12 primite :)( nu prea poti spera la multe.


PS: Gialorosso, iar confunzi fifa manager cu fotbalul? cum sa vina Jerry ma? si asa e o prostie formula actuala cu doi antrenori.
Last edited by muttley on 14 Mar 2015, 23:26, edited 1 time in total.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Masive

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Masive » 14 Mar 2015, 23:25

Pacat, asta era meci de 3 puncte. Ramaneam aproape de primele locuri, dar ne cacaram pe noi. Norocul nostru cu europa este cu insolventii ca nu pot participa, sa dea Dumnezeu sa ramanem in primele sase pana la final.

Navodaru Petrica
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 1
Membru din: 15 Mar 2015, 01:04

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Navodaru Petrica » 15 Mar 2015, 01:17

ucv Fortzaaaa Craiova.. Ne asteptam cu totii la o victorie cu gaz metan ... Eu cred ca daca continuati tot asa o sa prindeti un loc ff bun in clasamment...

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de george_7002 » 15 Mar 2015, 07:33

Navodaru Petrica scrie:ucv Fortzaaaa Craiova.. Ne asteptam cu totii la o victorie cu gaz metan ... Eu cred ca daca continuati tot asa o sa prindeti un loc ff bun in clasamment...
da... o să prindem steagucv
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de FanStiinta » 15 Mar 2015, 09:00

Eu as anula concursul asta cu tricoul.. M-am saturat de mesajele astora..

Închis