[Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Medias ?

Poll ended at 14 Mar 2015, 17:13

Victorie
23
92%
Egal
1
4%
Infrangere
1
4%
 
Total votes: 25

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de FanStiinta » 15 Mar 2015, 18:28

JustME scrie:ei au voie vere ca au cel mai bun mijloc din liga 1. pai se compara Brandan, Mateiu sau Madson cu super-valorile Muresan si circarul ala .. imi scapa numele. noi suntem aia care nu avem voie, n-avem echipa, ne facem de ras. Doamne fereste sa dam peste Pobeda Prilep prin preliminarii...
Stai linistit ca nici Tg Mures nu e Barcelona.. Dar sunt mai buni ca noi.. Cel putin asa mi se pare mie..

JustME

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de JustME » 15 Mar 2015, 18:44

@FanStiinta

glumeam vere, din punctul meu de vedere singura diferenta intre ei si noi e ca au prins un culoar mai bun in inceputul asta de campionat si sunt mai in forma. insa e posibil ca varful lor de forma sa fii trecut si incet-incet sa se stinga.

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de mihu » 15 Mar 2015, 18:50

FanStiinta scrie:
JustME scrie:ei au voie vere ca au cel mai bun mijloc din liga 1. pai se compara Brandan, Mateiu sau Madson cu super-valorile Muresan si circarul ala .. imi scapa numele. noi suntem aia care nu avem voie, n-avem echipa, ne facem de ras. Doamne fereste sa dam peste Pobeda Prilep prin preliminarii...
Stai linistit ca nici Tg Mures nu e Barcelona.. Dar sunt mai buni ca noi.. Cel putin asa mi se pare mie..
eu nu cred ca sunt mai buni ca noi, doar ca sunt mai in forma, in rest sa nu uitam ca si in tur erau tot asa pe val si le-am dat cu terenul in cap.
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de cortinadampezzo » 15 Mar 2015, 18:54

Marturisesc ca nu ma asteptam la o prezenta asa mica pe stadion...

Cred ca vor urma o serie de infrangeri din care nu cred ca ne vom mai reveni pana aproape de sfarsitul returului. Am in vedere faptul ca lupta pentru retrogradare este acerba dar si cea pentru cupele europene

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de SLH » 15 Mar 2015, 19:02

Lumea putina la stadion e consecinta faptului ca au inceput sa se dea meciurile pe digi.

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de FanStiinta » 15 Mar 2015, 19:49

mihu scrie: eu nu cred ca sunt mai buni ca noi, doar ca sunt mai in forma, in rest sa nu uitam ca si in tur erau tot asa pe val si le-am dat cu terenul in cap.
le-am dat cu terenul in cap? hai sa fim seriosi.. a fost un meci echilibrat pe care l-am castigat la limita cu 1-0.. cu terenul in cap ne-au dat ei la acel 4-1..

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de romaad » 15 Mar 2015, 20:25

SLH scrie:Lumea putina la stadion e consecinta faptului ca au inceput sa se dea meciurile pe digi.
mda, si eu cred asta. Am spus de multe ori ca digi face mult rau fotbalului. In alta ordine de idei, prea multi fani de rezultate, inclusiv aici.

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de mihu » 15 Mar 2015, 21:34

FanStiinta scrie:
mihu scrie: eu nu cred ca sunt mai buni ca noi, doar ca sunt mai in forma, in rest sa nu uitam ca si in tur erau tot asa pe val si le-am dat cu terenul in cap.
le-am dat cu terenul in cap? hai sa fim seriosi.. a fost un meci echilibrat pe care l-am castigat la limita cu 1-0.. cu terenul in cap ne-au dat ei la acel 4-1..
nu la scor m-am referit , ci la felul cum s-a jucat,,,din ce imi aduc aminte nu au avut nicio ocazie...
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de FanStiinta » 15 Mar 2015, 22:23

Uita-te la rezumat mai bine. Au avut una imensa la 0-0.. Apoi au avut o bara la 1-0 pt noi..

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de romaad » 15 Mar 2015, 22:27

eu nu imi aduc aminte de bara aia... cred ca aia a fost la divizia B. La 0-0 au avut intr-adevra o ocazie buna, aia a fost cam singura din ce imi aduc eu aminte

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de george_7002 » 16 Mar 2015, 04:04

romaad scrie:
SLH scrie:Lumea putina la stadion e consecinta faptului ca au inceput sa se dea meciurile pe digi.
mda, si eu cred asta. Am spus de multe ori ca digi face mult rau fotbalului. In alta ordine de idei, prea multi fani de rezultate, inclusiv aici.
eu zic ca e rezultatul campaniilor agresive din presa centrala la adresa noastra... au incercat sa ne toace la fiecare capitol... acum o baga pe aia cum ca vezi domne Cartu e antifotbal si antispectacol si vezi Doamne ce dezastru(asta a prins maxim la oltenii cu creierele fumate sau incinse mai mult si mai nociv decat aia de inceput cu craiolguta si ce mai aberau ei) :bad:
Sa nu uitam ca nici tg mures nu are voi in europa conform articolului respectiv, ei schimband numele/societatea in 2013. Nu am vazut in niciun ziar sa se vorbeasca despre asta.
@SLH o: bine zis ASA mi se pare o echipa foarte avantajata... oare ei de unde au bani? :)- :up:
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Thunder

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Thunder » 16 Mar 2015, 10:06

muttley scrie:Iti zic eu, echipele incep sa-si revine, insolventa le-a taiat datorii de zeci de milioane, Dinamo arata binisor, Rapid nu sta foarte rau, sunt sanse mici sa mai prinzi culoarul asta anul viitor.
Asta se tot vorbeste prin oras de prin 2003... Cam de atunci au inceput astia mari sa aiba probleme. Adevaru` e ca o duc din ce in ce mai rau, rraped, oaia, dinamu, eu zic ca-n 5 ani vor fi echipe de duzina. Probabil ca oaia va pica ultima dar va pica...

Pentru cei dezamagiti de meci, va asigur ca v-ati uitat cam la acelasi meci pe care l-am facut la U Cluj in tur, cu diferenta ca acolo mingea a intrat in poarta, aici nu prea...

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de asterix » 16 Mar 2015, 13:19

SLH scrie:Sa nu uitam ca nici tg mures nu are voi in europa conform articolului respectiv, ei schimband numele/societatea in 2013. Nu am vazut in niciun ziar sa se vorbeasca despre asta.
Nu cred ca Tg. Mures nu are voie in Europa.
Schimbarea numelui e o conditie necesara, dar nu si suficienta pentru "interzicerea" Europei.
Trebuie vazut de ce au facut-o.

iuli

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de iuli » 16 Mar 2015, 13:32

au facut-o ca sa evite niste plati catre stat,sau crezi balivernele lor cu numele istoric?
au facut-o sa fenteze ceva ca altfel n-o mai faceau,ce acum cativa cand jucau prin liga 1 ii deranja ceva cu numele de fcm?

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 21] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de muttley » 16 Mar 2015, 14:24

Eu zic ca TG Mures o sa poata juca in europa, daca schimbau numele sa evite niste plati nu aveau cum sa primeasca licenta.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Închis