[Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce credeti ca vom face in meciul cu studentii clujeni?

Poll ended at 07 Apr 2015, 19:38

Victorie! (3 puncte)
13
81%
Teren greu, inca un egal! (1 punct)
1
6%
Prima infrangere intr-un meci oficial in 2015.
2
13%
 
Total votes: 16

conStiinta

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de conStiinta » 07 Apr 2015, 17:44

Se intrec golgheterii intre ei, 2-0 apld

ucv

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de _T@V_ » 07 Apr 2015, 17:46

Exact. Gol destul de individual reusit de decarul nostru, dupa un sut respins al lui Rocha, mingea ajunge la Bawbab care varzuleste vreo 3-4 fundasi pe loc, si aia e...
@romad: ai dreptate, anul trecut fanii lui Arsenal chiar se razvrateau ca ei plateau cele mai scumpe deplasari din toata PL.
@ultrasie: ok, io sunt gata sa recunosc ca nu inteleg acest fenomen, sunt prea prost si ma depaseste complet. Poate e si de la bataia de pe D2, poate e si de la mizeria in care se scalda acest fenomen la noi. Cert e ca am renuntat demult sa-l mai inteleg, ma repugna orice legat de acest virus.

Gol Rocha! In sfarsit o faza mai acatarii. Nu tin minte cand am mai avut noi ocazia sa incercam sa jucam fotbal. Avem puncte, avem avantaj pe tabela, sunt tare curios ce vom face de acum incolo! Bawbab - Rocha 6-6. Poarta'ncasa.

JustME

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de JustME » 07 Apr 2015, 17:47

hai ca avem si posesie si combinatii frumoase si goluri marcate de atacanti - ca tot ne vaitam de atac :D un joc aproape perfect pt noi.

hai sa mai dam unul si sa intre Ivan, Dumitras, Herghe. pacat ca nu e si Carstea pe foaie.

ozzy

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de ozzy » 07 Apr 2015, 17:48

Tăticu, dar ăștia de la Cluj sunt slabi rău. Ok, or juca ei cu un om mai puțin, dar totuși. Și ăștia joacă finala cupei...

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de romaad » 07 Apr 2015, 17:48

Tarnacop e cel mai bun la centrari din echipa. Si va dati seama cat fler au avut S&S cand l-au pus pe bezmeticu de Rocha atacant? El care venise la noi pe post de DM, hai cel mult CM

LiviuB

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de LiviuB » 07 Apr 2015, 17:49

ar trebui sa incercam sa mai dam... nu stam foarte bine la golaveraj
Intradevar, ca mod de lovire a balonului Tarnacop sta cel mai bine, am observat asta la Chiajna, la exercitiile de incalzire dinaintea meciului. Insa as vrea mai mult de la el.
Last edited by LiviuB on 07 Apr 2015, 17:55, edited 1 time in total.

JustME

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de JustME » 07 Apr 2015, 17:53

incredibil conform aluia chel cu ochelari de la digi nu prea era de rosu ca nu exista intensitate. fabulos.. deci ala trebuia sa ii rupa piciorul lu Pablo ca sa se dea rosu. de unde tot apar ba nene sinistii astia????!!!??!!!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de romaad » 07 Apr 2015, 17:56

ala cu ochelari nu le are cu fotbalul... nu stiu cine e, dar se vede ca omul e pafarist. Altminteri, faza aia e de rosu dupa regulament, desi am vazut faulturi similare mult mai urate care nu au luat nici macar galben.

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de FanStiinta » 07 Apr 2015, 17:57

Pacat ca nu e Carstea pe foaie.. Eu i-as scoate pe Madson si pe Vatajelu sa nu riscam o eventuala suspendare la vreun galben luat aiurea..

Avatar utilizator
Kenpachi
membru
membru
Mesaje: 167
Membru din: 07 Aug 2013, 21:40

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de Kenpachi » 07 Apr 2015, 18:02

ar pute intra Kay in locul lui Madson ... sunt cam acelasi tip de jucator. Si Dumitras in locul lui Baluta.

JustME

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de JustME » 07 Apr 2015, 18:05

sper ca s-a terminat si paranoia asta cu gazonul. azi pe Extensiv gazonul arata bine. evident ca mai e de lucru insa arata mult mai bine fata de ce am vazut pe alte stadioane din liga1.

JustME

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de JustME » 07 Apr 2015, 18:15

ne jucam cu ocaziile. oricum suntem practic doar noi pe teren. imi pare intr-un fel rau de U Cluj dar sunt foarte slabi.

Madson e imperial la recuperare apld

hai verilor si cu golul 3 pt Amza Pellea, Dumnezeu sa-l odihneasca. azi era ziua lui!

L.E. bara Vatajelu!!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de romaad » 07 Apr 2015, 18:21

daca intra sutul lui Vata, era golul sezonului

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de FanStiinta » 07 Apr 2015, 18:30

Si uite ca lua galben vatajelu.. Cred ca puteam evita lejer situatia asta.. Macar Madson sa scape..

conStiinta

Re: [Etapa 25] Universitatea Craiova - Universitatea Cluj

Mesaj de conStiinta » 07 Apr 2015, 18:33

Mi se pare o greseala mare faptul ca nu i-au scos pe Vatajelu si Madson (care riscau sa piarda meciul cu asa tg mures in caz de galben). Ai 2-0 la pauza, de ce sa risti? Acum jucam fara fundasul stanga titular cu ungurii ... :mad:

Mai crestem si noi putin golaverajul cu meciul asta. Astept mutarea lui Bawab acum, ca a ramas in urma lui Rocha :lol:

Cea mai usoara dubla cu saracii astia de la cluj :)(

ucv

Închis