[Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom castiga puncte la Botosani ?

Poll ended at 02 Mai 2015, 11:35

Da, 3 puncte
7
58%
Da, 1 punct
1
8%
Nu
4
33%
 
Total votes: 12

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de alex21.mufc » 02 Mai 2015, 22:58

Sincer, ce buni ne erau noua Neacsa, Ganea, Gorovei, Vandelannoite, Varga, Ferfelea, chiar si Ljubinkovic, Patrascu...
Aka giallorosso!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 02 Mai 2015, 22:58

Ia mai terminati cu atmosfera de inmormantare! Ce sperante aveati, sa le rupem alora capul? Ziceti mersi ca nu am luat un 6-1 ca ai lui Hagi.
Ce, voi nu ati vazut ca fara Brandan nu jucam nimic? Sau cand e ala iesit din forma?
Ne multumim cu locul 4, daca om putea sa-l pastram si, in vara, daca se doreste mai mult, se vor face investitii. Daca nu, nu! Sincer, urmatoarele meciuri as baga si cativa copii de la echipa a doua. Un Manea, spre exemplu.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 02 Mai 2015, 22:59

asta e, mai e si saptamana viitoare un meci. Doua etape de rahat ca la Chiajna nu se poate spune ca nu am jucat. Nu e un capat de lume. Ca sa va supar un pic, as zice ca s-a vazut lipsa lui Tanacop, acum se vede ca omul e chiar providential petru noi

Serios vorbind, cam asta e valoarea... fara Brandan, fara Frasinescu, fara Achim (Dumitras, unul din cei mai slabi de pe teren, aveam sperante mari cu baiatul asta) cu Thaer Bawab care face figuratie de la inceputul campionatului (ca deh, place la fani), cu Rocha care...

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 02 Mai 2015, 23:01

Cartu citandu-l pe Salam: Sicrie si lumanari
C O P A C U LImagine

iuli

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 02 Mai 2015, 23:06

asta e valoarea noastra,antrenorii au facut minuni cat s-a putut.acum se vede valoarea unora dintre jucatori.intr-un fel e mai bine ca am jucat penibil si azi,le-au iesit ideile cu blaturi unora din cap.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 02 Mai 2015, 23:08

Pai eu cand urlam in iarna pe forum ca avem nevoie de jucatori ai voi o dadeati inainte ca vreti sa le oferim o sansa lui Ivan, Herghelegiu, Briceag, etc, cum era? In vara trecuta ati facut la fel cand v-am zis ca Jerry e praf ca antrenor. Invatati sa aveti incredere in instinctul meu :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 02 Mai 2015, 23:10

Au stiut ei de ce Achim si nu Dumitras, au vazut si ei cat pot unii, doar i-au avut in pregatire. L-ati auzit pe Cartu, se pare ca unii se dau si loviti, e o problema undeva. Parca traiesc momentele de anul trecut, cu Stanga lucrat de anumiti jucatori. V-am si spus ca se creeaza un precedent.
Last edited by Ovidiu* on 02 Mai 2015, 23:11, edited 1 time in total.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1746
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de Nea Marin » 02 Mai 2015, 23:10

Iar sarim dintr-o extrema in alta...
Terminati bah aia cu schimbari de antrenori. C&S au facut un miracol cu lotul asta. Ati uitat de jocul spectaculos si ofensiv din vremea lui Gerila?

Ne trebuie cel putin un om de constructie si un finalizator.

PS. Nu ca ar fi o scuza, dar la primul gol a apucat ala sa fluiere sau nu? Ca parea si el cam surprins.
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 02 Mai 2015, 23:11

Avem nevoie de 4-5 jucatori, TITULARI!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de FanStiinta » 02 Mai 2015, 23:12

blue_titan scrie:Este momentul ca mirobolantul cuplu invictus de 199 de etape sa ne lase.eu nu mai vreau x uri si infrangeri. Echipa are nevoie de un soc. Este timpul demisiei.oricum in sezonul urmator cu asemenea strategie de joc nu facem mare lucru.
pe bune? asta e cauza? deci avem super jucatori dar nu stiu antrenorii sa-i puna in teren..

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1746
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de Nea Marin » 02 Mai 2015, 23:14

Recunosc ca am spus o prostie la meciul trecut cu varianta blatului. Lipsa de motivatie si (la unii) de valoare si de onoare au fost decisive si azi. Poate unii au aflat deja ca din vara ne saluta din mers.

Vedeti ca pana si dinu vama a zis la gigisport ca antrenorii au facut ce s-a putut cu lotul pe care il au (asta ca raspuns unui [cenzurat] carunt de la aia caruia nu-i place jocul nostru).
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 02 Mai 2015, 23:23

Ca unii sunt fara chef, altii se dau loviti.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

iuli

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 02 Mai 2015, 23:28

a zis ca accidentarile sint subiective,ceea ce poate fi interpretat cum vrei:fie ca nu sint o scuza plauzibila pt infrangere,fie ca se dau loviti jucatorii.
raman la parerea ca ne trebuie un mijlocas de ultima pasa,atunci Bawab sau Rocha vor fi mult mai utili.Madson si Mateiu sint recuperatori excelenti dar nu stiu sa paseze.Ferfelea trebuia tinut.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 02 Mai 2015, 23:34

FanStiinta scrie:
blue_titan scrie:Este momentul ca mirobolantul cuplu invictus de 199 de etape sa ne lase.eu nu mai vreau x uri si infrangeri. Echipa are nevoie de un soc. Este timpul demisiei.oricum in sezonul urmator cu asemenea strategie de joc nu facem mare lucru.
pe bune? asta e cauza? deci avem super jucatori dar nu stiu antrenorii sa-i puna in teren..
da pe bune...

iuli

Re: [Etapa 30] FC Botosani - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 02 Mai 2015, 23:39

@blue_titan:vezi ca stai drept si judeci stramb,incearca invers........ o:

Închis