[Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Moderator: grup_moderatori

Credeţi ca vom câştiga 3 puncte în meciul cu CSMS Iaşi?

Poll ended at 08 Mai 2015, 20:40

Da
7
50%
Nu, facem egal
1
7%
Nu, pierdem
6
43%
 
Total votes: 14

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de mihu » 09 Mai 2015, 18:27

Dacă la Bawab te mai poate surprinde cu ceva, Rocha este pământ frate...un jucător mai bezmetic ca ăsta nu am văzut in viața mea.
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

DoRyN

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de DoRyN » 09 Mai 2015, 18:34

La meci este prezent si Ovidiu Stanga.

Trimis de pe al meu GT-I9195 folosind Tapatalk

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de DeuxEx » 09 Mai 2015, 18:39

Cred ca e momentul ca Stanga sa revina in club, sa coordoneze Centrul de Copii si Juniori. E mult haos acolo...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de DeuxEx » 09 Mai 2015, 18:40

Frasinescu... Again! WTF?
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

LiviuB

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de LiviuB » 09 Mai 2015, 18:46

Cand ai asemenea faze si iti bati joc e normal sa te chinui. Sunt momente cheie. De tudor nici nu mai trebuie spus ceva. Mereu ne-a facut. Despre spectatori...Dezamagitor. Unde draq frasinescu? A fost kay

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de DeuxEx » 09 Mai 2015, 18:50

Nu pot sa cred cu cata seninatate isi bat astia joc de fazele bune si foarte bune! E jenant ca nu sunt luate masuri fata de indolenta unora. Un sejur pe la echipa a doua ar fi ideal sa-i reconecteze la campionat!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

ozzy

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de ozzy » 09 Mai 2015, 18:51

Acum hai să fim corecți: câte meciuri am câștigat noi în acest sezon în stilul în care câștigă Iași-ul azi? Multe. Ne-au lăsat băieții să-i atacăm din primul minut și când au avut ocazia ne-au înțepat. Asta e, per ansamblu s-au mișcat mai bine, dar pur și simplu nu avem oameni cu care să atacăm.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de DeuxEx » 09 Mai 2015, 18:54

Cum pana mea sa atacam? Cu cine? Bawab e parnaie de 6 etape, Rocha la fel. Mateiu e orice, numai mijlocas de constructie nu, Kay e aerian, Baluta se zbate ca pestele pe uscat, Tarnacop e iesit din forma... Cu cine?
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

DoRyN

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de DoRyN » 09 Mai 2015, 18:55

Parca mai merita si Curelea o sansa. Era atacat de careu care se descurca bine, mie mi-a placut si cred ca e mult peste variantele folosite.

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1418
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de florinkeke » 09 Mai 2015, 18:59

Numai Napoli nu se mai bucura in ciuda noastra la Craiova...

ozzy

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de ozzy » 09 Mai 2015, 19:02

DoRyN scrie:Parca mai merita si Curelea o sansa. Era atacat de careu care se descurca bine, mie mi-a placut si cred ca e mult peste variantele folosite.
Și Ferfelea e mai bun la construcție decât oricare din variantele de azi. Aș putea spune că este lucrul care m-a deranjat cel mai mult în acest sezon: modul în care s-a renunțat la cei doi.

Masive

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de Masive » 09 Mai 2015, 19:03

Poate pleaca toti jucatorii cfr-ului si se prezinta juniorii. asa mai castigam si noi pana la fiNAL. Ajungem usor la locurile 7-8
Last edited by Masive on 09 Mai 2015, 19:03, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de _T@V_ » 09 Mai 2015, 19:03

DoRyN scrie:Nu e miza, nu sunt spectatori! Meciuri slabe la care adormi, fara faze de poarta, ce sa vezi pe stadion?
Pai atunci, prosti noi ca ne-am uitat la meciul asta... Pe vremea booveanului nu venea lumea la stadion din cauza mititelismelor, acuma nu mai vine ca ... n-avem miza. i
Ce vrei frate, cand in min 82, la 0-1 cu Iasiul tu faci schimbare sa-ti arati doar coahiele scotandu-l pe Kay, fara sa te duca macar capul sa faci o dubla schimbare, ca sa o faci apoi in min 88 introducandu-l pe Herghelegiu... asta spune multe si despre nivelul marilor nostri antrenori. Au fost buni doar cand i-au asezat pe doua linii si da-i si lupta. Cand a venit vorba de jucat fotbal si-au aratat, ne-am aratat cu totii, absolut cu totii limitele. Conducere (senzational moment ales de jucat cu leul, am inceput cu dreptul!), echipa, SUPORTERI.

iuli

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de iuli » 09 Mai 2015, 19:04

cred ca a fost ultima sansa pt Kay, omul chiar e foarte slab.Frasinescu a jucat bine azi.nu avem un om la costructie,asta e problema noastra.

LiviuB

Re: [Etapa 31] Universitatea - CSMS Iasi

Mesaj de LiviuB » 09 Mai 2015, 19:09

In meciul asta ne-am batut singuri. Ne-am batut joc de fazele bune, le-am facut cadou goluri, le-am facut cadou cu schimbarile. Si jucatorii si banca tehnica sunt intr-o criza de idei. Vezi ca nu mai joaca unii nimic dar ii ignori pe curelea, pe sin.

Închis