Grupa B

10 iunie - 10 iulie 2016| Meciul de deschidere: Franţa - Romania, 10 iunie, ora 22:00, Stade de France,
Saint-Denis

Moderator: grup_moderatori

DoRyN

Re: Grupa B

Mesaj de DoRyN » 12 Iun 2016, 21:19

Probabil au marit pretul.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Grupa B

Mesaj de romaad » 12 Iun 2016, 21:48

aaah.... ce excrocherie. Acum am vazut unde te-ai abonat tu. Pe http://live.dolce-sport.ro/. Eu sunt abonat pe telekomtv.ro care pare sa fie aceeasi smecherie dar cu un pret mai mic. mari hoti si "nemtii" astia

Chiar sunt curios care ar fi diferenta intre cele doua de cer pe dolce live asta un tarif dublu

PS - paradoxal daca dai click pe linkul cu telekom tv de pe acest site dolce-sport.ro, te duce fic pe o pagina pe care gasesti oferta cu 15 lei

Thunder

Re: Grupa B

Mesaj de Thunder » 13 Iun 2016, 04:30

Bre toate ca toate da` ce hal de smardoiala si-au luat englejii :laughing: fugeau aia alaltaieri seara mai ceva ca italienii la Heysel in 85... S-a dus pe p..a reputatia lor de warrior nation :-D

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Grupa B

Mesaj de romaad » 13 Iun 2016, 11:50

Bre, englejii aia rai, care mai traiesc, vad meciurile prin sectiile de politie din insula. Astia de acum sunt simpli spectatori care au baut doua beri in plus si s-au gasit in locul nepotrivit la momentul nepotrivit. Fenomenul hooligans in Anglia a murit de ceva vreme. Nici macar filme despre asta nu se mai fac

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Grupa B

Mesaj de DeuxEx » 13 Iun 2016, 11:54

Fiti convinsi ca englezii planuiesc o revansa :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Grupa B

Mesaj de romaad » 13 Iun 2016, 11:58

DeuxEx scrie:Fiti convinsi ca englezii planuiesc o revansa :lol:
Nici o sansa

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Grupa B

Mesaj de DeuxEx » 13 Iun 2016, 15:05

Am zis "planuiesc...", nu si ca vor avea parte de ea.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

ozzy

Re: Grupa B

Mesaj de ozzy » 13 Iun 2016, 16:41

Offfff, iar trebuie să vin eu să vi le explic pe toate :-D Deci:
1. Telekom sunt niște labagii, probabil au mărit acum scorurile, înainte era cam 3 euro, cum zice romaad.
2. Nu că m-ar interesa fenomenul, dar, cum văd eu de afară, englezii au setat ani de zile standardele în materie de hooligans, stârnindu-le tuturor pofta de a se bate cu ei. Numai că acum cei mai fioroși englezi sunt pe la secțiile de poliție când se joacă meciurile tari, așa că și-o fură unii mai nevinovați în locul lor. Cam cum ne bat pe noi alde Chiajna și Voluntari, scrie pe noi Universitatea Craiova, deși noi săracii n-avem nimic în comun, în afara numelui, cu echipele lui Balaci sau Craioveanu.
Oricum, dacă era după mine, îi trimiteam acasă și pe englezi și pe ruși.
3. Diferența dintre ultras și hooligans - hooligans sunt rușii, care s-au bătut cu englezii, englezii, care s-au bătut cu rușii și francezii, nemții,care s-au bătut cu ucrainienii etc. Ultrași sunt românii care s-au dus în Franța să se ia la bătaie între ei :)(
Last edited by ozzy on 13 Iun 2016, 19:06, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Grupa B

Mesaj de DeuxEx » 13 Iun 2016, 17:42

ozzy scrie:Offfff, iar trebuie să vin eu să vi le explic pe toate :-D Deci:

3. Diferența dintre ultras și hooligans - hooligans sunt rușii, care s-au dus bătut cu englezii, englezii, care -sau bătut cu rușii și francezii, nemții,care s-au bătut cu ucrainienii etc. Ultrași sunt românii care s-au dus în Franța să se ia la bătaie între ei :)(
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
apld apld apld apld apld
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Grupa B

Mesaj de SLH » 13 Iun 2016, 17:50

ozzy scrie:... Ultrași sunt românii care s-au dus în Franța să se ia la bătaie între ei :)(
Sa stii ca asa e, dar si aici avem companie selecta. In afara de noi se mai bat intre ei doar italienii si grecii. Dar penibili ca ai nostrii nu cred ca exista pe lume. Sa stai in acelasi oras 365 de zile pe an si sa te bati prin Franta sau la Budapesta si sa strici deplasarea catorva mii de oameni. Asta n-au facut nici mititeii... inca.

Scrie răspuns