[ETAPA 4] ASA TG MURES - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Închis

Rezultat final:

Poll ended at 02 Aug 2015, 15:24

- victorie
11
38%
- egal
3
10%
- infrangere
15
52%
 
Total votes: 29

LiviuB

Re: [ETAPA 4] ASA TG MURES - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de LiviuB » 06 Aug 2015, 00:04

hai sa fim seriosi... mai pierzi tu 2 meciuri jucand bine si vezi care e prestatia dupa aceea. Joci bine cand ai moral, cand esti sigur pe tine. iar moralul il ai cand ai rezultate.
si da, eu sunt multumit de acest punct.
ps - vad ca javrele nu se mai dau cu curul de pamant ca au batut 2 meciuri in care nu au jucat nimic

ozzy

Re: [ETAPA 4] ASA TG MURES - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de ozzy » 06 Aug 2015, 09:28

Hai să fim serioși, la Craiova lumea nu e mulțumită decât dacă echipa câștigă toate meciurile de la 3-0 în sus. Și chiar și atunci s-ar găsi unii să spună că am putea da 5-6.

Thunder

Re: [ETAPA 4] ASA TG MURES - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de Thunder » 06 Aug 2015, 09:30

Si ce, nu ti se pare corect? This IS OLTENIA :cool: bici!

ozzy

Re: [ETAPA 4] ASA TG MURES - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de ozzy » 06 Aug 2015, 09:56

Ba da, mă, la o triplă câștigătoare de Champions League altele sunt pretențiile :)(

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [ETAPA 4] ASA TG MURES - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de hanky panky » 06 Aug 2015, 15:27

“El e jucător şi trebuie să joace, nu e treaba lui să comenteze deciziile antrenorilor. L-am schimbat pentru că nu atinsese mingea timp de 20 de minute şi aveam nevoie de un alt gen jucător pe fondul presiunii gazdelor. I-am făcut referat şi şi-a cerut scuze într-o discuţie pe care am avut-o în faţa lui Felix Grigore. Dar trebuie să plătească o amendă, nu poţi să faci asemenea gesturi în faţa a sute de mii de telespectatori şi să scapi cu nişte scuze între patru ochi”,a declarat Sorin Cârţu.
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Închis