[Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luam din Gruia?

Poll ended at 04 Oct 2015, 15:28

3
17
61%
1
7
25%
0
4
14%
 
Total votes: 28

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 04 Oct 2015, 23:20

Doryn/altii: mai dau o bere, daca puneti si voi macar golurile aici, e singurul loc unde pot veda si eu ceva.

de pe youtube ar fi si mai bine, sa pare ca merge ok...
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de mihu » 04 Oct 2015, 23:22

cred ca ne uraste din toti ficatii dintosul asta de Stanciu !!! E plin de spume la diji
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 04 Oct 2015, 23:23

La reluari la golul 2: cum [****] rata Mateiu din 2m si oare cine dadu golu 2: Dumitras sau Curelea? Oricum daca o întoarse Dumitras brvo lui, dar era si Curelea acolo sa o trazneasca

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de mihu » 04 Oct 2015, 23:24

romaad scrie:La reluari la golul 2: cum [****] rata Mateiu din 2m si oare cine dadu golu 2: Dumitras sau Curelea? Oricum daca o întoarse Dumitras brvo lui, dar era si Curelea acolo sa o trazneasca
Dumitras o impinse !!!
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 04 Oct 2015, 23:26

E urit daca Acka are ruptura de ligamente...inseamna ca e cam out campionatul asta. Avem un ghinion teribil cu accidentarile grave care par ca scot din circuit jucatori cu potential mare : Dragicevic, Gorovei, Bancu...acum poate Acka. Pacat.

Dupa ce ne-a mincat vreo 4 puncte campionatul asta - la Timisoara si cu FCSB - Dumitras ne-a bagat inca 2 in traista (fara golul lui nu luam decit un punct).

Apreciez atitudinea lui Sandoi, care in minutul 85, la 1-1, a scos un atacant (azi folosit mijlocas) si a bagat un atacant (Curelea) - bine, atacant cel putin cu numele :-) Cred ca in alte circumstante, am fi vazut o schimbare mai defensiva.

Felicitari echipei - urmeaza un retur de foc in care ne trebuie puncte cu echipele de pe locurile 1-6.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 04 Oct 2015, 23:31

Mi se paru si mie ca Rocha dar ma luai dupa nataraul sw la digi

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de mihu » 04 Oct 2015, 23:33

Sergyu_costea scrie:@Bobby cum bine remarci si tu. Va rog sa numaram impreuna. 6 jucatori in careu, plus unul pe respingere la ultima faza. Cu tot respectul, dar cu nea Sorin, tineam de minge la corner.
mai exact cu nea Sorin nu ajungeam sa avem corner...un lucru este cert si imi place , de cand suntem doar cu Sandoi jucam fotbal si asta nu poate duce decat spre rezultate bune daca vom continua la fel
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

LiviuB

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 04 Oct 2015, 23:34

Ma alatur si eu celor ce i-au urat de bine comentatorului. A fost o javra. Nici nu a vazut sau nu a vrut sa vada Lovitura de cap a lui Kay, sutul lui Ivan...
Rocha a ratat si din 2 m ... Bine ca l-a scos Dumitras :).

FreakBoy

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de FreakBoy » 04 Oct 2015, 23:36

Ca sa pun niste paie pe foc... Dupa meciul asta concluzia e ca lui Ivan ii trebuie un transfer (e pacat de el). Dupa ce am citit ultimele pagini de comentarii concluzia e ca lui Ivan ii trebuie neaparat un transfer ( e mare pacat de el).
Hai Forza Stiinta!

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 04 Oct 2015, 23:38

Pai ce ma, se dau meciuri si pe tvr acum? Nu stiui ca m-as fi uitat....

Masive

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 04 Oct 2015, 23:38

Ar trebui sesizat mititelu

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 05 Oct 2015, 00:01

Incepe bine returul

dinamo - asa
urcam un loc la orice rezultat

Dar mai tre' sa castigam si noi :))
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 05 Oct 2015, 00:38

Nu-l bati pe Pustai la el acasa. Ba daca marcheaza plaiesii primii, se cam termina meciul ca aia banuiesc ca-s asi la tras de timp (n-am vazut in viata mea un joc al batsheniului), nu joaca precum a facut-o cfr-ul.
3 pct mari. Enorme. Practic e prima victorie cu o echipa aflata peste noi (franale au totusi 20 pct castigate pe teren). Returul acasa pe extensiv cu asa si javrele nu stiu daca ne avantajeaza, nu stii cum o sa mai fie gazonul daca incep ploile pina pe 25 Octombrie.

Ma pregateam sa spun ca Sandoi n-a avut nici o reactie dupa golul luat. Practic din min 48 pina in 75 aproape am tot jelit golul incasat. Greu ne-am trezit si inceput sa fortam. Io as fi facut toate schimbarile pin in min 50, cu Rocha si Bawab out. Uite ca flerul lui Sandoi poate, subtirimea bancii sau sansa, au facut ca 1-1 sa vina de la cea mai mare parnaie de pe teren.
Bine mah!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

JustME

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 05 Oct 2015, 00:43

eh nu-l bati pe Pustai la el acasa. hai sa fim seriosi, cu ambitie si putin bulan putem sa batem pe oricine oriunde. depinde doar de noi. privind clasamentul si statistica (in clasamentul meciurilor jucate in deplasare suntem pe locul 4 [golaveraj +2], ei in clasamentul meciurilor jucate acasa sunt pe locul 12 [golaveraj -2]) ar trebui sa le fie lor frica de noi nu noua de ei. parca prea ne speriem de toti amarastenii.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 13] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 05 Oct 2015, 01:56

Noroc meritat.

Închis