[ETAPA 20] Universitatea - Poli Timisoara

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Poli ?

Poll ended at 01 Dec 2015, 12:35

Batem
12
80%
Egal
1
7%
Pierdem
2
13%
 
Total votes: 15

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [ETAPA 20] Universitatea - Poli Timisoara

Mesaj de FanStiinta » 01 Dec 2015, 21:53

DarkComy scrie:Eu cred sincer ca Ferfelea, Curelea si Herghelegiu nu ne mai pot ajuta si tin pe degeaba ocupate locuri pe banca de rezerve. Mai bine il vad pe Jurj gresind pe final de meci din cauza lipsei de experienta decat sa-mi fac nervi cu vedetele astea trei.
o:

LiviuB

Re: [ETAPA 20] Universitatea - Poli Timisoara

Mesaj de LiviuB » 01 Dec 2015, 23:05

din pacate nu avem solutii de pe banca de rezerve, nu avem un jucator care sa intre si care sa schimbe jocul... de aia se simte orice absenta la noi

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Re: [ETAPA 20] Universitatea - Poli Timisoara

Mesaj de BluBoy » 01 Dec 2015, 23:13

Suntem penibili frate. Uitati-va la Pandurii sa vedeti joc. Asa mercenari cum sunt aia. La noi este o indolenta crasa. Pai in 11 la 10 trebuie sa le rupem cocoasa, sa ne ducem gramada peste ei.
M-am saturat de combinatii pe semicerc, de acelasi joc pe centrari si concentrat in special pe partea ivan vatajelu, ca in dreapta la bancu si achim e pericol de fiecare data cand ajunge mingea.
M-am saturat sa nu avem un playmaker care sa stie sa dea o pasa verticala sau sa traga la poarta. Zdrentinski ala e penibil.
M-am saturat sa nu avem un atacant de careu si sa il bagam pe Ivan in banda doar fiindca e singurul in stare sa acopere si defensiv flancul in care joaca.
M-am saturat sa il vad pe Rocha mai mult tavalit pe jos si mai putin implicat in fotbal.
M-am saturat sa ma uit pe banca si sa nu vad nicio alternativa viabila.
Si m-am saturat de incompetenta din conducere. Daca nu intram in playoff sa isi ia talpasita penix grigore si sa se duca la urzicuta. Ca acolo a avut performante ca i-au facut altii echipa si jocurile
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [ETAPA 20] Universitatea - Poli Timisoara

Mesaj de DeuxEx » 02 Dec 2015, 08:49

Sa aduci jucatori cu ce...?

Trimis de pe LG G2
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Închis