[Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem in utlimul meci de acasa din 2015?

Poll ended at 12 Dec 2015, 22:15

3
18
69%
1
7
27%
0
1
4%
 
Total votes: 26

Avatar utilizator
raptor20
membru
membru
Mesaje: 299
Membru din: 10 Mai 2006, 07:53

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de raptor20 » 13 Dec 2015, 17:49

Felix acuza dur arbitrajul. Zice ca nu se prezinta la meciul cu Iasi. Din punctul meu de vedere este un lucru bun sa nu ne prezentam mai ales ca Iasiul sigur ne bate si mai mult,scutim si banii cu deplasarea.
daca picam in b imi dau drumu" cu pluta pe dunare.

Avatar utilizator
raptor20
membru
membru
Mesaje: 299
Membru din: 10 Mai 2006, 07:53

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de raptor20 » 13 Dec 2015, 17:51

Managere da.ti demisia boss. Esti penibil. De bun ce ai fost nu ai bagat o clauza in contractul de imprumut al lui Briceag, sa nu joace cu noi. Tontomanul de Felix.
daca picam in b imi dau drumu" cu pluta pe dunare.

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de george_7002 » 13 Dec 2015, 17:57

raptor20 scrie:Managere da.ti demisia boss. Esti penibil. De bun ce ai fost nu ai bagat o clauza in contractul de imprumut al lui Briceag, sa nu joace cu noi. Tontomanul de Felix.
pleaca Grigore si vine alt mercenar... hai sa o luam de la cap din liga 3 sa fim o echipa curata fara mercenari si sa anulam treaba cu invitatia in liga 2... nu avem stadion... nu avem jucatori doar mercenari... din primavara trebuie sa jucam in alt oras cred... nu stiu dar eu vad ca ar fi perfect asa... poate ma insel... cand se termina stadioanele si cantonamentul cred sa suntem deja calificati din liga 2... poate prindem un parcurs bun in cupa... poate exagerez eu... dar sincer cu mercenari nu se poate face treaba asta daca tinem cu adevarat la echipa asta... daca nu ne vedem de treaba si asta e... :mad:
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

sorin107

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de sorin107 » 13 Dec 2015, 18:10

Lasa-ma cu prostiile astea, george. M-am lamurit cu investitorii, antrenorii si conducatorii locali de mult. Toti lucreaza pentru bani, doar ca unii lucreaza mai prost, altii mai bine.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de SLH » 13 Dec 2015, 18:13

presedinte premiant / strategie de [cenzurat]

Masive

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Masive » 13 Dec 2015, 18:16

Au fost mai omogeni voluntarii

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de DeuxEx » 13 Dec 2015, 18:16

Gata, v-ati lamurit cam pe unde este valoarea echipei? Mai are cineva vreo nelamurire?
Solutia e simpla: curatenie in iarna (taiat in carne vie!), adus antrenor + manager nou. Asta daca vreunul dintre actionari mai are vreun interes pe aici, fata de echipa... Daca nu, continuam cu Fericitu', Emil, Rocha sau Curelea, vom aplauda gafele de incepator ale lui Vatajelu si ratarile senine facute de Bawab! La dracu, cu putin efort il convingem si pe Dananae sa revina la echipa!

PS: solutia este pentru a face ceva performanta sezonul viitor, ca sezonul asta e compromis 100%!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

iuli

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de iuli » 13 Dec 2015, 18:19

bai frate,chiar daca am jucat slab,greselile de arbitraj sint impardonabile.buna idee cu neprezentarea la Iasi!mioarele au jucat slab atatea etape si au fost duse de arbitri,tg mures sint penibili si sint in play-off cu arbitri.nu se mai poate!

Thunder

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Thunder » 13 Dec 2015, 18:24

SLH scrie:presedinte premiant / strategie de [cenzurat]
Ce bine ar fi daca ati prezenta si pe stadion asa ceva, din pacate va limitati la internet.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de SLH » 13 Dec 2015, 18:25

Am strigat azi asta.

Thunder

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Thunder » 13 Dec 2015, 18:27

Mesaju` scris e mai puternic.

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de george_7002 » 13 Dec 2015, 18:41

singura solutie este ca echipa a doua sa devina prima echipa... cine vrea sa raman inseamna ca tine cu STIINTA (sponsori,investitori, jucatori, oficiali, suporteri) in momentul de fata liga 1 este o mizerie se mai indoieste cineva... mercenarii sunt liberi sa plece... oricum nu avem conditii de prima liga(stadionul Extensiv este maxim de liga 2) pana promovam se termina si celelate baze si stadionul principal... la juniori stam bine poate mai raman si ceva jucatori(desi am mari dubii ca ar face gestul asta) plus treaba cu invitatia in liga 2 nu ar mai putea fi speculata de altii... eu zic ca asta e solutia... acum vedem ce se intampla... dar mie sincer imi este scarba de liga 1 actula... si noi e clar ca nu putem face fata presiunilor pentru ca am ars prea repede niste etape... sper sa fie luata decizia cea mai buna dar asa nu cred ca mai merge... SANATATE!
P.S. putin imi pare rau si de Sandoi si Grigore par sa fie putin victime... dar undeva clar s a rupt filmul
ucv
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Thunder

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Thunder » 13 Dec 2015, 18:43

Daca si Grigore e victima, pe mine unu m-ai lamurit... mergi la culcare.

sorin107

[Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de sorin107 » 13 Dec 2015, 18:44

Normal ar fi sa demisioneze sau sa fie dati afara, pentru ca nu si-au atins obiectivele - accederea in play-off, cupa si cupa ligii.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iuli

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de iuli » 13 Dec 2015, 18:48

unii d'aci dupa forum au rupt tastaturile dand sfaturi dar la stadion nu stiu unde e poarta.da,si eu am fost dezamagit azi:de felix,de Sandoi,de zlatinski,de vatajelu sau de Ivan.dar am fost acolo pt Stiinta!eu pot sa le bat obrazul.......

Închis