[Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce credeti ca va face Universitatea impotriva celeilalte echipe oltenesti din prima liga?

Poll ended at 22 Feb 2016, 13:22

Batem si il facem pe Mogo mare antrenor!
10
50%
Un egal, sa le consolidam pozitia in clasament.
5
25%
Ii impingem in sus si le dam cele 3 puncte!
5
25%
 
Total votes: 20

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de andyucv » 22 Feb 2016, 22:18

Goooooooooooooooooooool

Chiar daca rezultatul e naspa pt noi dpdv al clasamentului !!!!
Insa sufleteste estr cel mai bun rezultat al anului 2016!!!

Koooonnnnnnneeeeeeeee

Ce gol a dat asta bai baiatule, vai de [****] ce gol a dat nebunul asta. E golul campionatului !!!! Nu avem noi asa jucator ca el....

Pur si simplu Voluntari s-a pisat cu mare jet pe echipa oierului.
Last edited by andyucv on 22 Feb 2016, 22:18, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 22 Feb 2016, 22:30

Sa se ia Rotaru de mina cu Mititelu ca amindoi n-au facut nici o brinza cu FCSB de ani buni. Uite ca Voluntari a batut FCSB si la Timisoara - noi n-am reusit nici una, nici alta. Noi cu Felix si Rotaru, Voluntari cu Mitica Dragomir :-)

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: RE: Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de andyucv » 22 Feb 2016, 22:32

Bobby scrie:Sa se ia Rotaru de mina cu Mititelu ca amindoi n-au facut nici o brinza cu FCSB de ani buni. Uite ca Voluntari a batut FCSB si la Timisoara - noi n-am reusit nici una, nici alta. Noi cu Felix si Rotaru, Voluntari cu Mitica Dragomir :-)
Pai Mitica ala stie fotbal cat 3 generatii de rotari si mititei.

Vlad Achim si Kone sunt doi fotbalisti excelenti. Achim a mai fost si liber de contract in iarna.

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de FanStiinta » 22 Feb 2016, 22:37

vai de noi ba vai de noi!! toti joaca cu fcsb cu curaj numai noi ne bagam mereu cu curul in poarta si evident luam bataie.. stiti care e norocul nostru? ca tm si petrolul sunt prea slabe! altfel retrogradare scria pe noi.. pacat de banii investiti fara cap! dar asa e cand patronul se face antrenor..

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 22 Feb 2016, 22:45

Nu reusesc sa-mi scot din minte calcaiul lui Ivan de la care a plecat contraatacul.

PS: Imi bag [cenzurat] in steaua, fcsb si in aia care se uita la meciurile lor

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de FanStiinta » 22 Feb 2016, 22:49

SLH scrie:Nu reusesc sa-mi scot din minte calcaiul lui Ivan de la care a plecat contraatacul.

PS: Imi bag **** in steaua, fcsb si in aia care se uita la meciurile lor
de-aia visa domnul achim? hai sa fim seriosi frate ca nu poti da vina pe ivan pt gol.. poti sa-i reprosezi in schimb ca azi juca lamentabil..

ps: eu ma mai uit la meciurile lor.. ma culc tare linistit cand ia bataie sa stii.. sper ca nu pe mine vrusesi sa ma jignesti

iuli

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 22 Feb 2016, 23:07

am scapat,desi as fi vrut din tot sufletul sa va bine-dispun la intalnirea mea cu mogo.cred ca de-aia l-a schimbat pe Ivan cu izvoranu,sa nu ma puna intr-o situatie grea. :)(
revenind la meci,trista atitudine.sa ai un adversar la pamant si sa nu fii in stare sa castigi,e dureros.avem fotbalisti,n-avem antrenor.nu mergeam in play-off nici daca bateam azi,pt ca ungurii nu pierd cu botosani.dar n-am aratat ca meritam sa fim acolo si de-asta e nasol.

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de andyucv » 22 Feb 2016, 23:07

Jale la gigisport, stana a fost furata, iar ala de la timisoara, stanciu, urla ca un elefant.
**** ba jeguri steliste.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 23 Feb 2016, 06:16

Acum ca terminarati calculele de pleiof, io zic sa ne intoarcem la alea de retrogradare. Io zic ca-i mai groasa decat realizam. Ne asteapta 3 luni de cosmar si nu prea vad pe cine batem in afara de Petrolul. Io zic ca la cum arata echipa, nu prindem nici locul de baraj ci ne ducem direct in B, de linga Petrolu

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

iuli

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 23 Feb 2016, 07:25

ca la noi,cand batem luam titlul.cand pierdem,retrogradam.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 23 Feb 2016, 07:33

Nu avem noi sanse sa retrogradam...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 23 Feb 2016, 08:37

In 2004 am terminat pe locul patru si ne pregateam sa atacam titlul in urmatorul campionat. Dar in urmatorul campionat am retrogradat.

Anul trecut am terminat pe 5 si campionatul asta ne pregateam sa atacam podiumul. Si eu cred ca sint sanse mari sa retrogradam direct, sau sa ajungem la baraj. Jucatorii pari aerieni si demotivati, conducere de club nu exista, conducerea tehnica e aproape zero. Il omoara astia pe Ivan pe postul pe care il joaca, ca sa-i faca loc lui Mazarache.

Pai daca noi nu, atunci cine ? Chiajna si Voluntari s-au intarit mult, au bani de la primarii. Timisoara ? CFR are trupa buna. Botosani are echipa OK. Eu zic ca noi, Timisoara si una dintre echipele comunale ne batem pentru cele doua locuri de groaza.

sorin107

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 23 Feb 2016, 09:26

Eu cred ca exageram oleaca, nu-i chiar asa.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ozzy

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 23 Feb 2016, 09:31

Hai, băi, că nu suntem chiar așa slabi. DIn contră, în multe momente se vede că putem juca fotbal. Ce mă tâmpește pe mine e că NU VREM!!!! Am mai spus-o acum câteva luni: suntem cea mai antifotbal echipă din liga 1 și asta e cu atât mai frustrant cu cât am avea cu ce, dar pur și simplu nu vrem. Zici că suntem antichristul fotbalului, trimis pe pâmănt să scoată acest sport din inimile muritorilor.

ozzy

Re: [Etapa 25] Pandurii Tg-Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 23 Feb 2016, 09:35

A, era să uit: îmi place mult acest tânăr Izvoranu, pe care antrenorii îl tot bagă pe finalurile de meci. Cred că vom mai auzi de el.

Închis