[PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Moderator: grup_moderatori

Închis

cum ne descurcam cu nea Mitica ?

Poll ended at 05 Mar 2016, 12:17

3 puncte, confirmam jocul mai uniform din acest inceput de an
10
53%
1 punct il ducem la Balcesti, unul ne ramane
6
32%
0 aaaaa puncte bai, aaaaa, nenorocitilor, ca mi sunteti si simpatici
3
16%
 
Total votes: 19

DoRyN

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de DoRyN » 08 Mar 2016, 20:24

Iar si-a bagat coada Stuparu, l-a transferat pe Petre de la Avocatii la mititelu:

Imagine

Avatar utilizator
BadBoysBlue
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 11 Sep 2005, 14:47

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de BadBoysBlue » 08 Mar 2016, 21:14

Interesant cum poate semna un contract de profesionist un copil.


Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
ucv Cand altii rad de raul altora, unii isi vad de treaba si au de castigat! ucv

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de george_7002 » 09 Mar 2016, 14:04

DoRyN scrie:Iar si-a bagat coada Stuparu, l-a transferat pe Petre de la Avocatii la mititelu:

Imagine
Vad ca si GiGiSport.ro promoveaza contestatia celor de la Voluntari... [smile77]
http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Co ... Probabil+c
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Copacul » 09 Mar 2016, 15:05

Lasa ca le raspunse clubul la obiect

http://www.csuc.ro/ro/Comunicat-de-presa-1457522077/
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de romaad » 09 Mar 2016, 15:05

tocmai cand si-au retras-o astia?

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Copacul » 09 Mar 2016, 15:19

A fost invers, intai comunicatul apoi si-au retras-o aia
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de DeuxEx » 09 Mar 2016, 16:16

In sfarsit, un comunicat excelent al clubului. Le-a luat aproape 3 ani sa-l compuna dar deh, ce pretentii poti sa ai?

Trimis de pe LG G2
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

DoRyN

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de DoRyN » 09 Mar 2016, 17:46

Venit tarziu comunicatul. Aseara, la mai mult de 24 de ore dupa meci, presa era plina de soparle. Pe site-ul clubului era o tacere totala.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Bobby » 09 Mar 2016, 23:57

Mai baieti, se pare ca asistam la o minirevolutie online - si nu glumesc. Comunicatul clubului a strins in vreo 10-12 ore de la postare pe site-ul oficial 5900 likes si vreo 260 de share (145 the comments). Asta e incredibil ! Imi aduc aminte ca victoria cu Dinamo din toamna trecuta strinsese, daca memoria nu ma inseala, vreo 2000 de likes in o saptamina. Pe site-ul ASSN de obicei cele mai de succes stiri string citeva sute de likes. Pe site-ul FCU daca mai este vreo stire citeodata cu citeva sute, poate o mie de likes. Din punct de vedere al impactului online, astazi a fost cea mai importanta zi de la aparitia acestui proiect. Poate ca oamenii asta vor de fapt - pozitii ferme, chiar dure, impotriva impostorului mititel, care a vorbit singur tot timpul in numele Craiovei, aproape fara sa fie contrat vreme de 14 ani.

Este evident ca asta vor oamenii acum, daca tot nu prea sint motive de satifactie pe terenul de joc ! Cine are urechi de auzit...

Momentul asta imi aduce aminte de celebrul miting al lui Ceausescu din decembrie 1989...acum oamenii au fost chemati de mititel sa lupte impotriva clonei ca l-a furat pe Petre, dar uite ca oamenii se mai si desteapta si sprijina actiunea de demascare a mincinosului.

P.S. Am vazut pe un site ca tatal lui Jurj a dat like la comunicatul clubului...Bravo lui !

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de george_7002 » 10 Mar 2016, 07:24

Bobby scrie:Mai baieti, se pare ca asistam la o minirevolutie online - si nu glumesc. Comunicatul clubului a strins in vreo 10-12 ore de la postare pe site-ul oficial 5900 likes si vreo 260 de share (145 the comments). Asta e incredibil ! Imi aduc aminte ca victoria cu Dinamo din toamna trecuta strinsese, daca memoria nu ma inseala, vreo 2000 de likes in o saptamina. Pe site-ul ASSN de obicei cele mai de succes stiri string citeva sute de likes. Pe site-ul FCU daca mai este vreo stire citeodata cu citeva sute, poate o mie de likes. Din punct de vedere al impactului online, astazi a fost cea mai importanta zi de la aparitia acestui proiect. Poate ca oamenii asta vor de fapt - pozitii ferme, chiar dure, impotriva impostorului mititel, care a vorbit singur tot timpul in numele Craiovei, aproape fara sa fie contrat vreme de 14 ani.

Este evident ca asta vor oamenii acum, daca tot nu prea sint motive de satifactie pe terenul de joc ! Cine are urechi de auzit...

Momentul asta imi aduce aminte de celebrul miting al lui Ceausescu din decembrie 1989...acum oamenii au fost chemati de mititel sa lupte impotriva clonei ca l-a furat pe Petre, dar uite ca oamenii se mai si desteapta si sprijina actiunea de demascare a mincinosului.

P.S. Am vazut pe un site ca tatal lui Jurj a dat like la comunicatul clubului...Bravo lui !
Nu stiu ce o sa faca ori ce face [miti] treaba lui... ca a facut bine ca nu a facut ca e nebun ori nu ori cae prost... pe multi cred ca nu ii mai intereseaza o: Dar care e faza cu Jurj mie mi s-a parut un jucator slabut care nu se implica in joc plus avem impresia ca nu are nici viteza si ca nu are simtul golului sa zic asa... dar aud ca unii il lauda... daca nu avea faza aia cu Steaua poate ca trebuia sa joace in locul lui Herghelegiu dar sincer mie nu mi s-a parut nici o diferenta intre ei... dar asta la o analiza superficiala... dar daca ma gandesc la evolutiile lui Herghe de anul asta pote ca era mai bine sa fie incercat Jurj... :?: ucv
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de dxtr009 » 10 Mar 2016, 10:50

Abia asteapta edmond sa bata bine un corner sa ne dea peste nas ca din cauza noastra a plecat
Si greere ofteaza patetic pe fb ul aluia, dar mkr ion e [cenzurat]..
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de DeuxEx » 10 Mar 2016, 10:57

Pai tu ce credeai? Dar de ce discutam aici de Jurj si nu pe thread-ul cu echipa a doua?

Trimis de pe LG G2
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Bobby » 10 Mar 2016, 17:33

dxtr009 scrie:Abia asteapta edmond sa bata bine un corner sa ne dea peste nas ca din cauza noastra a plecat
Si greere ofteaza patetic pe fb ul aluia, dar mkr ion e [cenzurat]..
Vatajelu si Ivan au avut ceva derapaje FCSB-iste in trecut. Romania e o tara cu propaganda brutala pro-FCSB - probabil similar cu propaganda din Coreea de Nord. E dificil, in special pentru mintile tinere, sa inteleaga realitatea. Orice s-ar fi intimplat cu Jurj sau cu cineva din anturajul lui Jurj - agitatia nu se merita. Daca e un jucator cu ceva calitati, el trebuie sa ramina si sa fie sprijinit.

iuli

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de iuli » 12 Mar 2016, 19:50

bai vere, Kone ala chiar e fotbalist.ce nevoie am aveea de un astfel de jucator,parca nu poate nimeni sa-i ia mingea si paseaza excelent.

Închis