[PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Moderator: grup_moderatori

Închis

cum ne descurcam cu nea Mitica ?

Poll ended at 05 Mar 2016, 12:17

3 puncte, confirmam jocul mai uniform din acest inceput de an
10
53%
1 punct il ducem la Balcesti, unul ne ramane
6
32%
0 aaaaa puncte bai, aaaaa, nenorocitilor, ca mi sunteti si simpatici
3
16%
 
Total votes: 19

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: RE: Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de andyucv » 03 Mar 2016, 22:58

iuli scrie:pai tu de ce crezi ca m-am luat de tine,mioara?am o afinitate pt astia de sint caz de studiat.plus ca tu pari fix genul care mai fost pe forumul asta cu alt nickname,dar ti-e si tie rusine cu tine.
Esti tare prost, dar tare rau de tot. Sper sa fie doar o perioada din viata ta si ca nu e de fapt o stare normala.
Deja sunt obisnuit cu licurici ca tine si inca 2-3 care in lipsa de argumente arunca cu rahat.


Care e situatia accidentatilor?

iuli

Re: RE: Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de iuli » 03 Mar 2016, 23:13

andyucv scrie:
iuli scrie:pai tu de ce crezi ca m-am luat de tine,mioara?am o afinitate pt astia de sint caz de studiat.plus ca tu pari fix genul care mai fost pe forumul asta cu alt nickname,dar ti-e si tie rusine cu tine.
Esti tare prost, dar tare rau de tot. Sper sa fie doar o perioada din viata ta si ca nu e de fapt o stare normala.
Deja sunt obisnuit cu licurici ca tine si inca 2-3 care in lipsa de argumente arunca cu rahat.


Care e situatia accidentatilor?
hai ca te-am bagat prea mult in seama,dute-n mm de stelist imputit!
e ultimul raspuns,poti sa scrii ce vrei.

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: RE: Re: RE: Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de andyucv » 03 Mar 2016, 23:18

iuli scrie:
andyucv scrie:
iuli scrie:pai tu de ce crezi ca m-am luat de tine,mioara?am o afinitate pt astia de sint caz de studiat.plus ca tu pari fix genul care mai fost pe forumul asta cu alt nickname,dar ti-e si tie rusine cu tine.
Esti tare prost, dar tare rau de tot. Sper sa fie doar o perioada din viata ta si ca nu e de fapt o stare normala.
Deja sunt obisnuit cu licurici ca tine si inca 2-3 care in lipsa de argumente arunca cu rahat.


Care e situatia accidentatilor?
hai ca te-am bagat prea mult in seama,dute-n mm de stelist imputit!
e ultimul raspuns,poti sa scrii ce vrei.
Bravo! Ai dovedit ca nu e doar o perioada din viata ta cand esti prost ci o stare generala, adica pe intelesul tau, esti un prost in adevaratul sens al cuvantului.
Pe langa injuraturi si mizerii aruncate nu ai capacitatea sa faci alte lucruri. Du-te la tara, taranoiule ca acolo iti e locul, printre tarani si animale trebuie sa stai la ce vocabular mizer ai.

ozzy

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de ozzy » 04 Mar 2016, 08:15

Mă scuzați, lui sekeke ăsta nu-i dădusem interzis pe forum?

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de jianu_max » 04 Mar 2016, 09:00

ba da, avea ban! nu e ăsta skeke, skeke avea o umbră de respect pentru forumiştii mai vechi..ăsta e un copil, cred, puţin stelist, puţin nătărău, care şi-a dezvoltat aici un rol, numai când scrie aici se simte aşa cum ar vrea să fie în realitate!
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2103
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: RE: Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de gogu2005 » 04 Mar 2016, 11:39

andyucv scrie:
iuli scrie:@andymioara,vezi tata ca nu mai jucam cu stana.asa ca n-au cum sa ne bata chiar toti,chiar daca tu iti doresti asta.nu-i asa,merinoasa mica?
Ce caterinca penala pe capu' tau. lasa caterinca ieftina oricum tu pari fix genul care cu ani in urma facea fix acelasi lucru doar ca il ocrotea pe marele patron de la booveni.

ba iar umbli cu din astea pe aici? dupa ce ca lumea incearca sa te tolereze, asa boovean micut cum esti, te mai dai si in stamba.
CRAIOVA NESUPUSA

DoRyN

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de DoRyN » 04 Mar 2016, 16:46

Vatajelu va fi capitanul echipei in acest meci.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de blixa » 04 Mar 2016, 16:51

io am votat ca batem. nu prea-mi ies pronosticurile, dar nu suntem babe sa credem in superstitii. sincer sa fiu, am impresia ca suntem ca o firma in conservare, ca un organism care hiberneaza. parca nici nu mai conteaza jocul, sportul, important e sa supravietuim. mi-a scazut interesul complet. dar am convingerea ca vom fi tot in prima liga la anul, cand se vor schimba multe.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de romaad » 05 Mar 2016, 03:01

DoRyN scrie:Vatajelu va fi capitanul echipei in acest meci.
in sfarsit, o decizie corecta!

LiviuB

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de LiviuB » 05 Mar 2016, 10:49

avem nevoie mare de victorie si cred ca o vom obtine.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de DeuxEx » 05 Mar 2016, 14:59

romaad scrie:
DoRyN scrie:Vatajelu va fi capitanul echipei in acest meci.
in sfarsit, o decizie corecta!
Si, ma rog frumos, de ce o decizie corecta? Eu l-as fi pus pe Rocha, tinand cont de atitudinea lui din ultimul meci!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

sorin107

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de sorin107 » 05 Mar 2016, 15:26

la cum il vad eu pe rocha, de-abia stie sa vorbeasca in limba lui, da' in romana sa-si incurajeze colegii?

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de romaad » 05 Mar 2016, 16:03

am mai explicat aici, cand pui capitan te iei dupa anumite chestii. Iar mie Vatajelu mi se pare ca are atitudine de lider pe teren. Nu-i iese mereu jocul, e drept, insa mi se pare potrivit pentru treaba asta

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de romaad » 05 Mar 2016, 16:04

nu poti pune capitan pe unul sau altul dupa prestatia din ultima etapa

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de _T@V_ » 05 Mar 2016, 20:24

Poate au vazut si ai nostri imaginile de ieri de la Botosani. Lacrimile lupilor (de la antrenor, jucatori si pina in peluza) si calculele profesorului de matematica. Iti trebuie minim 15 - 17 pct sa scapi de retrogradare. Se joaca cu disperare, 1.8 mil cat am luat noi anul asta sunt bani tata. Bani.

Daca nu ne trezim sa incepem sa punem osul, o sa ne dezmeticim cand s-ar putea sa fie prea tarziu. Sunt sigur ca Voluntariul va avea si penalty maine daca va avea nevoie. Totul depinde de noi sa nu le dam ocazia asta.
In mod normal, daca am fi cu picioarele pe pamant si am juca constienti de pericolele ce ne pasc, ar trebuie sa bifam 3 pct fara probleme. Noi insa vom fi visatori si vom juca in dorul lelii.

Închis