[PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Moderator: grup_moderatori

Închis

cum ne descurcam cu nea Mitica ?

Poll ended at 05 Mar 2016, 12:17

3 puncte, confirmam jocul mai uniform din acest inceput de an
10
53%
1 punct il ducem la Balcesti, unul ne ramane
6
32%
0 aaaaa puncte bai, aaaaa, nenorocitilor, ca mi sunteti si simpatici
3
16%
 
Total votes: 19

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: RE: Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de andyucv » 06 Mar 2016, 23:15

Sergyu_costea scrie:Mars ma oaie. Ce esti nervos? facu fecesebe egal?
*CENZURAT* . Sunt cativa topiti ca tine care doar provoaca, vai de capu' tau bai baiatule.
Trezeste-te la viata, cu atitudinea asta infecta si provocatoare n-ai sa realizezi nimic.

EDIT DarkComy: Ai grija cu limbajul asta. Data viitoare ai warn din prima.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de SLH » 07 Mar 2016, 00:51

Sa inteleg ca mititelu lucreaza iar pe mana cu mitica dragomir?

PS: 'Prea-pesimistilor' dinaintea meciului nu dati in 'prea-optimism' dupa meci, chiar daca a fost unul reusit, ca de aia nu ajungeti 'prea-fericiti'

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de george_7002 » 07 Mar 2016, 02:27

SLH scrie:Sa inteleg ca mititelu lucreaza iar pe mana cu mitica dragomir?

PS: 'Prea-pesimistilor' dinaintea meciului nu dati in 'prea-optimism' dupa meci, chiar daca a fost unul reusit, ca de aia nu ajungeti 'prea-fericiti'
ha! ha! buna asta cu "prea-fericiti"... cat despre aia doi iti dai seama ca se intalnira la o ciorba :lol: ... ce mizerii... si cretinul ala de ganea penibil il vazurati la conferinta? si asa in general ce atitudine de distrus... in general nu imi place sa jignesc oameni dar... as vrea mult sa retrogadeze astia si cu chiajna daca se poate si Petrolul sa sa salveze cumva

Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Bobby » 07 Mar 2016, 04:01

A bagat si Ganea un apropo despre Craiova la conferinta de presa, ca el a jucat la alta echipa a Craiovei. Pina la urma asta e cauzata si de atitudinea jenanta a ziaristilor de la Craiova - puteau sa-l intrebe pe Ganea la ce echipa joaca acum Tatarusanu, la Fiorentina sau la o clona ?

Oricum, pe legitimatia lui Ganea de la Craiova nu a scris "Fotbal Club U Craiova" - pentru ca acel club a fost infiintat la citiva ani dupa ce Ganea plecase deja. "Ziaristii" din Craiova puteau sa-l intrebe pe Ganea "La ce club ai jucat tu la Craiova si ce scria pe legitimatia de fotbalist ?".

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de george_7002 » 07 Mar 2016, 04:42

Ehe! :hai cred ca ar putea sa dea lectii de promovare a imaginii clubului... personalului de club(gluma o: )
fata lui Naicu
https://www.facebook.com/ana.naicu


https://vid.me/8mli

ucv ucv ucv
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

iuli

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de iuli » 07 Mar 2016, 08:18

a fost o dupa amiaza placuta ieri:plimbare juma' de ora cu familia prin parc,batut usor voluntari.cam asa trebuie sa se deruleze lucrurile in acest play-out.Bravo Andrei Ivan,toata pustimea era isterizata ......

sorin107

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de sorin107 » 07 Mar 2016, 09:18

si eu am sesizat treaba aia, sergiu. intr-adevar, dupa cum preconizam, lumea e foarte proasta. stiam ca la 1-2 meciuri mai putin reusite o baga pe-aia: mai bine te duceai la oi baaaaa, sau: fotbalist umflat, cap de linie, etc. am auzit-o cu urechile mele de n ori cand am fost la stadion. si asta probabil ca-l deranjeaza.

dar oricum, gest deplasat al lui ivan.

iuli

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de iuli » 07 Mar 2016, 10:31

n-ati inteles,omul a promis ca marcheaza doua goluri ieri.gestul era pt cineva de pe banca.nu pt public,care l-a aplaudat si incurajat non-stop ieri.

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de dxtr009 » 07 Mar 2016, 10:34

Nuno.....
Roceaaaaaaaaaa.....
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

LiviuB

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de LiviuB » 07 Mar 2016, 10:50

m-a disperat ieri. si de parca nu era el de ajuns, mogo il baga constant si pe cel de al doilea bezmetic. a fost emblematica pentru amandoi faza aia cu centrarea lui Dumitras si cu astia 2 incurcandu-se unul pe celalalt

iuli

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de iuli » 07 Mar 2016, 10:55

sergiu,mie asa mi-a parut.de fapt si arata cu mina stanga,daca te uiti cu atentie:stati calmi e doar primul. :)(
apoi la al doilea gestul e si mai clar si priveste direct spre banca.

sorin107

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de sorin107 » 07 Mar 2016, 11:16

hai iuli, sa fim seriosi. s-a vazut clar ce-a vrut omu' sa zica.

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de florinkeke » 07 Mar 2016, 12:13

Victorie lejera, dar sa nu ne entuziasmam.Baietii de la Voluntari ne-au facut viata usoara prin cele 2 eliminari :)
Ivan tinde sa devina esential in atacul nostru,cinste lui si respect atat pentru realizari cat si pentru devotamentul aratat fata de club.Cine stie...poate chiar o sa reprezinte noul nostru jucator simbol.
Sper sa continuam evolutiile bune si sa dam sansa la evolutii tinerilor.As vrea sa ii vad mai mult la joc juniorii.Mazarache este mediocru la finalizare iar Hergelegiu este in plus de fiecare data cand intra...mai bine il vedem mai des pe Burlacu .

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Bobby » 07 Mar 2016, 13:45

sorin107 scrie:hai iuli, sa fim seriosi. s-a vazut clar ce-a vrut omu' sa zica.
E un pusti de 19 ani si avut citeva luni foarte intense...Aproape toata lumea a fost cu gura pe el : cei din presa spunind ca nu merita milioane de Euro, cei de la FCSB ba tragind de el ba injurindu-l, si unii dintre fanii Craiovei aratind nemultumire fata de prestatiile lui din teren.

Mie mi se pare ca unii prin tribune asteapta de la Ivan sa faca ceva ce doar Craioveanu mai facea pe teren. Dar Andrei e un pusti, un baiat tinar care incearca sa se maturizeze un pic.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [PlayOut etapa 1] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de romaad » 07 Mar 2016, 13:48

sincer Ivan ar merita mai multa intelegere din partea publicului pentru meciurile mai slabe. Nu in fiecare zi gasesti unul care sa refuze oile. Intr-un fe ii iinteleg gestul. Pana la urma nu ne-a dat m...e ca aia doi din atac (cred ca stiti la cine ma refer) care sunt si cam in plus, unul pe teren si unul pe banca

Închis