[PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis
andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de andyucv » 14 Mar 2016, 19:55

Vai de [cenzurat] noastra. Noroc cu aia de la voluntari au luat cartonase rosii ca altfel in playout aveam maxim un punct.

Suntem slabi la toate capitolele, dar absolut toate. Antrenori, lot, prim 11, vai de noi.

Trebuie sa facem ceva saptamana asta si sa nu facem o nefacuta cu timisoara. Bine ca i-a egalat CFR.

Va inchipuiti ce gherle de jucatori avem la juniori daca nu pot sa-l scoata pe Mazarache din echipa.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 14 Mar 2016, 19:58

Am jucat extraordinar! Mai terminati cu rautatile astea. Daca nu era Vata si Madson scosi in afara lotului, ii bateam ca pe Voluntari. Vedeti numai partea negativa a lucrurilor! Faptul ca promovam jucatori tineri, din pepiniera proprie ar trebui sa va dea de gandit: Iliev, Mazarache, Herghelegiu. Pacat ca nu a jucat tanarul Izvoranu, ca plecam cu 3 puncte din Ilfov. Rusine sa va fie!

PS: lui Bancu ii vine sa rada la conferinta de presa
Ma intreb la ce dracu ne mai agitam noi pe aici...
Trimis de pe LG G2
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de mihu » 14 Mar 2016, 20:06

DeuxEx scrie:Am jucat extraordinar! Mai terminati cu rautatile astea. Daca nu era Vata si Madson scosi in afara lotului, ii bateam ca pe Voluntari. Vedeti numai partea negativa a lucrurilor! Faptul ca promovam jucatori tineri, din pepiniera proprie ar trebui sa va dea de gandit: Iliev, Mazarache, Herghelegiu. Pacat ca nu a jucat tanarul Izvoranu, ca plecam cu 3 puncte din Ilfov. Rusine sa va fie!

PS: lui Bancu ii vine sa rada la conferinta de presaImagine
Ma intreb la ce dracu ne mai agitam noi pe aici...
Trimis de pe LG G2
pai noi bagam juniori cand avem 3-0 si 2 oameni in plus !!! Destul ca Mazarache era in plus, l-a mai bagat si pe Herghelegiu sa jucam practic cu 2 oameni degeaba !!! Vai de mama lor cu managementul curului si antrenorul de 2 bani
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de andyucv » 14 Mar 2016, 20:12

Arbitru foarte foarte prost, a gresit ca un ***** in ambele directii.
Dupa ce nu a acordat un penalty cat casa pt Chiajna s-a gandit sa nu dea nici pt noi. Arbitru mediocru care a preferat sa faca doua greseli in locul uneia.

Prefeream sa dea penalty pt ambele si sa pierdem 2-1 decat sa ne [cenzurat] si pe noi dupa.

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de george_7002 » 14 Mar 2016, 20:13

In aceasta seara s-a dovedit ca de altfefel de multe ori in acest sezon ca echipa noastra are o valoare minuscula :)-
daca reusim sa scapam de retrogradare eu sunt multumit ucv Si in aceasta seara cred ca s-a mai stabilit inca ceva... nici un jucator al Craiovei nu prinde meciul cu Spania si nici Euro cred... si pentru a nu stiu cata oara s-a mai stabilit ca Hergelegiu si Achim nu ne ajuta cu nimic iar Baluta si Mazarache sunt eterne sperante... bulgarii extrem de slabi... stie cineva de ce nu a jucat Nuno? :smoke: Hai, Craiova! ucv
aaaa era sa uit...
Foarte frumos au incurajat cei din peluza echipa usteag dar pentru prima oara am auzit incurajari si la adresa echipei din Chiajna :o
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Thunder

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 14 Mar 2016, 20:50

george_7002 scrie:stie cineva de ce nu a jucat Nuno? :smoke: Hai, Craiova! ucv
Postarea serii!!! shit

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de florinkeke » 14 Mar 2016, 21:00

Ne-am facut de ras intr-un meci in care am avut 25 de min superioritate cu o echipa la fel de penibila ca si noi.Am pierdut puncte prea usor cand ne erau la indemana.Mazarache e sub xce critica.

THE LION
suporter
suporter
Mesaje: 683
Membru din: 26 Sep 2005, 11:33

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de THE LION » 14 Mar 2016, 21:08

Surprinzator, de pe stadion s-a vazut altfel. Mi-a placut cum am jucat.

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk
Hai Universitatea, Hai Craiova,
Tu, CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI !!!

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de mihu » 14 Mar 2016, 21:19

THE LION scrie:Surprinzator, de pe stadion s-a vazut altfel. Mi-a placut cum am jucat.

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk
cu Mateiu si cu un atacant care stie si cum sa dea gol astazi castigam lejer ! Asa cu Mazarache care nu stie decat cum sa se impiedice in minge nu aveam cum sa marcam !!!
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 14 Mar 2016, 22:11

Ma, sincer sa fiu, cu un antrenor mediocru, gen Munteanu/Multescu/Balint/Sabau + 3 jucatori acceptabili (un fundas, un mijlocas si un atacant) am fi defilat in acest playoff. Dar cand tu, Mihai Rotaru, esti mai zgarcit decat Copos, ce pot sa mai zic? Mai ales ca prin plecarile lui Bawab si Balgradean ai economisit vreo 15-18 k euro/luna.

Personal, cred ca Rotaru e un alt id.iot care a ajuns sa faca bani cu ajutorul oamenilor potriviti (la fel cum a facutm si Jiji). Nu ii duce pe ei capul, dar si-au gasit oamenii potriviti sa ii ajute in momentele cheie. Faza e ca ciobanul a stiut sa ii angajeze la stana pe unii gen Olaroiu, Meme, etc, iar Rotaru l-a adus pe Felix, cea mai proasta alegere.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: RE: Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de andyucv » 14 Mar 2016, 22:28

DeuxEx scrie:Ma, sincer sa fiu, cu un antrenor mediocru, gen Munteanu/Multescu/Balint/Sabau + 3 jucatori acceptabili (un fundas, un mijlocas si un atacant) am fi defilat in acest playoff. Dar cand tu, Mihai Rotaru, esti mai zgarcit decat Copos, ce pot sa mai zic? Mai ales ca prin plecarile lui Bawab si Balgradean ai economisit vreo 15-18 k euro/luna.

Personal, cred ca Rotaru e un alt id.iot care a ajuns sa faca bani cu ajutorul oamenilor potriviti (la fel cum a facutm si Jiji). Nu ii duce pe ei capul, dar si-au gasit oamenii potriviti sa ii ajute in momentele cheie. Faza e ca ciobanul a stiut sa ii angajeze la stana pe unii gen Olaroiu, Meme, etc, iar Rotaru l-a adus pe Felix, cea mai proasta alegere.
Antrenori mediocri multescu, munteanu, balint sau sabau?

Bravo.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 14 Mar 2016, 23:00

Nu vreau sa te jignesc, dar tu unde l-ai incadra pe Lucescu, Olaroiu si Piturca comparativ cu cei enumerati mai sus?
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: RE: Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de andyucv » 14 Mar 2016, 23:22

DeuxEx scrie:Nu vreau sa te jignesc, dar tu unde l-ai incadra pe Lucescu, Olaroiu si Piturca comparativ cu cei enumerati mai sus?
Deci daca nu sunt piturca, olaroiu sau lucescu inseamna ca sunt mediocri?

Ce parere ai de Unay? Unde l-ai incadra comparativ cu Guardiola, Ancelotti, Mourinho, Luis sau Simeone?

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 14 Mar 2016, 23:28

Prietene, tind sa le dau dreptate celor care te blameaza...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: RE: Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de andyucv » 15 Mar 2016, 00:36

DeuxEx scrie:Prietene, tind sa le dau dreptate celor care te blameaza...
Foarte bine, dar nu mai fa comparatii inutile, nu e prima data cand arunci ceva si dispari sau poate ai uitat de Brandan si statistica postata de tine care era falsa.

Numesti niste antrenori mediocri pt ca ii compari tu cu nu stiu cine. Pai pe logica ta si ala de la Sevilla e tot mediocru in comparatie cu aia.

Toti aia din lista ta cu exceptia lui Balint care nu a prea antrenat dar care a avut rezultate bune atat la Timisoara cat si la Stiinta sunt antrenori buni pentru liga intai.

Închis