[Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 03 Apr 2016, 20:15

Sper sa ne salvam de la retrogradare. E jale cind ma gindesc ca echipa asta va juca fara portar pina in decembrie ! Care a fost inteligentul care a mizat la echipa asta pe o rezerva eterna si pe doi juniori cu citeva meciuri la liga 3 pe postul de portar ?

Ma amuza Mogosanu si declaratiile lui la conferintele de presa : a spus ca Napoli si Falub n-au cu ce sa-l surprinda si ambii l-au batut la zero.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 03 Apr 2016, 20:21

Avem manager medaliat...
S-a rupt Brazda.

DoRyN

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 03 Apr 2016, 20:27

Nu joaca nici managerul, nici mantog. Echipa e jos de tot iar meciul viitor cu CFR acasa e un meci de 6 puncte pentru ca sunt la 3 puncte in urma noastra. Pe langa rezultat, am ramas si cu gustul amar provocat de faptul ca la Craiova, daca se va lasa intrarea libera, nu cred ca vor fi la fel de multi spectatori. Dar de asta ar trebui sa se ocupe mantog, nu sa numere cati de pe forum vin la meci si cati sunt activi aici.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 03 Apr 2016, 20:30

Pai nici antrenorul nu joaca...
S-a rupt Brazda.

iuli

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 03 Apr 2016, 20:35

hai,vere,lasati-l pe mantog.va consumati inutil energia.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 03 Apr 2016, 20:40

Pai si cu Straton, Mazarache si Herghe ce sa avem? Poti sa-i faci fotbalisti?
S-a rupt Brazda.

LiviuB

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 03 Apr 2016, 21:21

omul din club care l-a dat afara pe Balgradean ar trebui sa zboare. omul care nu a fost in stare sa il opreasca pe Brandan, omul care a generat suspendarea la transferuri, omul care a facut sa platim o gramada de jucatori pe care nu i-am folosit, care i-a pus ca antrenori pe Lincar, pe Gane si pe Mogosanu, TREBUIE sa zboare.
vreau sa vad ca se face economie la club prin plecarea acestui individ. si prin oprirea platilor pentru niste indivizi al caror scop este sa incerece sa faca misto-uri de suporterii acestei echipe.

Hagilutu

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Hagilutu » 03 Apr 2016, 21:22

LiviuB scrie:omul din club care l-a dat afara pe Balgradean ar trebui sa zboare. omul care nu a fost in stare sa il opreasca pe Brandan, omul care a generat suspendarea la transferuri, omul care a facut sa platim o gramada de jucatori pe care nu i-am folosit, care i-a pus ca antrenori pe Lincar, pe Gane si pe Mogosanu, TREBUIE sa zboare.
vreau sa vad ca se face economie la club prin plecarea acestui individ. si prin oprirea platilor pentru niste indivizi al caror scop este sa incerece sa faca misto-uri de suporterii acestei echipe.
:))) Bah voi chiar nu intelegeti ca Felix pleaca doar daca pleaca si praduitorul ANRP?

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: RE: Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de florinkeke » 03 Apr 2016, 21:42

Hagilutu scrie:
LiviuB scrie:omul din club care l-a dat afara pe Balgradean ar trebui sa zboare. omul care nu a fost in stare sa il opreasca pe Brandan, omul care a generat suspendarea la transferuri, omul care a facut sa platim o gramada de jucatori pe care nu i-am folosit, care i-a pus ca antrenori pe Lincar, pe Gane si pe Mogosanu, TREBUIE sa zboare.
vreau sa vad ca se face economie la club prin plecarea acestui individ. si prin oprirea platilor pentru niste indivizi al caror scop este sa incerece sa faca misto-uri de suporterii acestei echipe.
:))) Bah voi chiar nu intelegeti ca Felix pleaca doar daca pleaca si praduitorul ANRP?
Bah HagiPutu nu te duci tu sa canti la alta masa?

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 03 Apr 2016, 21:55

Si cine o sa planga dupa un Boo mai spalat? La finalul campionatului scapam de astia.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 03 Apr 2016, 22:28

@blixa: Oare?!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Hagilutu

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Hagilutu » 03 Apr 2016, 22:34

blixa scrie:Si cine o sa planga dupa un Boo mai spalat? La finalul campionatului scapam de astia.
La sfarsitul lui 2014 "Boo mai spalat" creditase clubul cu 7 mil EUR. Pana la sfarsitul lui 2015 ma gandesc ca, praduitor fiind, a mai adaugat 3-4 mil. Cam greu de scapat de el la pretul asta ...

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 03 Apr 2016, 22:50

LiviuB scrie:omul din club care l-a dat afara pe Balgradean ar trebui sa zboare. omul care nu a fost in stare sa il opreasca pe Brandan, omul care a generat suspendarea la transferuri, omul care a facut sa platim o gramada de jucatori pe care nu i-am folosit, care i-a pus ca antrenori pe Lincar, pe Gane si pe Mogosanu, TREBUIE sa zboare.
vreau sa vad ca se face economie la club prin plecarea acestui individ. si prin oprirea platilor pentru niste indivizi al caror scop este sa incerece sa faca misto-uri de suporterii acestei echipe.
Pai nu exista (doar) un singur om care sa fi luat aceste decizii. Pe vremea lui Mititelu era mai simplu : ca el lua orice decizie. Nu stiu care dintre noi i-ar fi dat lui Brandan 15-16 k pe luna sa ramina la Craiova, dupa un retur prost de campionat. La faza cu Dananae se pare ca ar fi fost nepriceperea lui Rotaru in ale regulamentelor drept cauza pentru acea eroare. Dar cred ca Felix trebuia sa-l sfatuiasca mai bine atunci pe Rotaru.

Nu cred ca plecarea lui Rotaru ar rezolva ceva; cine iti vine la Craiova sa bage 10 milioane de Euro in fotbal ? Cred ca Rotaru are nevoie de un staff profesionist, care sa se priceapa la fenomen.

In ceea ce priveste mistourile, de acord - ala e Mantzy si atitudinea lui obraznica e nepotrivita.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 03 Apr 2016, 23:10

E cred ca azi cu Curelea in teren nu pierdeam.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Play-out, Etapa 5] CSMS Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 03 Apr 2016, 23:17

Bobby, eu cred ca atat Curelea, cat si prietenul lui Ferfelea sunt terminati ca fotbalisti...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Închis