[Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Închis

cum ne descurcam pe terenul campioanei en-titre ?

Poll ended at 06 Aug 2016, 10:27

3 puncte - profitam ca nu e Sumudica pe banca si ca vin obositi din Europa League
12
46%
1 punct - indraznim dar nu prea
5
19%
0 puncte - rezultat de echipa mica
9
35%
 
Total votes: 26

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de sorialis » 06 Aug 2016, 21:41

DeuxEx scrie:Da-l ma, dracu! Daca daca cate un gol d-asta meci de meci, din punctul meu de vedere poate sa ramana in lot pana la pensie! :lol:

asa zic si eu, sa dea numai goluri decisive, la macar 2-3 meciuri , si nu ma supar!! o:
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de romaad » 06 Aug 2016, 21:42

sorin107 scrie:copac, culmea e ca mazarache nici macar n-a prins o zi buna si tot a marcat :))
Cand a prins Simon o zi buna?

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de sorialis » 06 Aug 2016, 21:53

romaad scrie:
sorin107 scrie:copac, culmea e ca mazarache nici macar n-a prins o zi buna si tot a marcat :))
Cand a prins Simon o zi buna?

in ultimele 2 etape!!? ?!?!? :cool:
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de _T@V_ » 06 Aug 2016, 22:03

va salut de la malu' Dunarii, vericilor. La golu' de 1-0 de pe jijisport, eram ala cu paru' valvoi in tricoul alb Adidas de joc al lui Dananae din anul de pomina. Ptr cei care au auzit galeria tot meciul, felicitari. Au ureche fina. Sentimente..., fara cuvinte. Victorie pe terenul unde o luam cu 5 si cu 1 in min 90... Daca nu erau tantarii care sa ne intre asa mult in gura (da, am urlat de ne-au intrat in gura :)) n-aveam nimic de obiectat la o victorie pe terenul campioanei.
Muje steaua
Muje Mititelu, chiar daca am avut tricoul de joc al Dananaeului :) Cu noroc.
Bulan fie cu noi.
Muje steaua!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de romaad » 06 Aug 2016, 22:11

Desi nu sunt impotriva regulii cu U21, mi se pare complet stupid modul in care e implementata. Daca U21 iti ia rosu, inteleg ca trebuie neaparat sa faci schimbare si sa bagi alt U21... Dar daca nu mai ai schimbari? Pierzi la masa verde? Sau daca mai ai , dar nu mai ai U21 pe banca?

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DeuxEx » 06 Aug 2016, 22:14

T@V scrie:va salut de la malu' Dunarii, vericilor. La golu' de 1-0 de pe jijisport, eram ala cu paru' valvoi in tricoul alb Adidas de joc al lui Dananae din anul de pomina. Ptr cei care au auzit galeria tot meciul, felicitari. Au ureche fina. Sentimente..., fara cuvinte. Victorie pe terenul unde o luam cu 5 si cu 1 in min 90... Daca nu erau tantarii care sa ne intre asa mult in gura (da, am urlat de ne-au intrat in gura :)) n-aveam nimic de obiectat la o victorie pe terenul campioanei.
Muje steaua
Muje Mititelu, chiar daca am avut tricoul de joc al Dananaeului :) Cu noroc.
Bulan fie cu noi.
Muje steaua!
Crede-ma, nu e nevoie de o ureche fina sa auzi "Niculae, m..e Niculae!" Oricum, dupa "dejteptii" de la Digi, ati fost doar 12 :)( :)( :)(
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de Copacul » 06 Aug 2016, 22:16

romaad scrie:Desi nu sunt impotriva regulii cu U21, mi se pare complet stupid modul in care e implementata. Daca U21 iti ia rosu, inteleg ca trebuie neaparat sa faci schimbare si sa bagi alt U21... Dar daca nu mai ai schimbari? Pierzi la masa verde? Sau daca mai ai , dar nu mai ai U21 pe banca?
Daca este eliminat evident ca nu trebuie sa mai bagi altul. La fel si daca ti se accidenteaza si nu mai ai U21 pe banca, joci fara...
C O P A C U LImagine

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de blixa » 06 Aug 2016, 22:17

Nu, ma, au zis ca au fost cam 35 in galerie. Spuneau ca giurgiuvenii nu aveau de ce sa scandeze "pentru noi, luptati pentru noi!", cand, dupa nu stiu ce meci au fost 12 pe stadion.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de romaad » 06 Aug 2016, 22:24

Deci daca iti este eliminat U21 in min 5 si ai 3 schimbari si alti U21 pe banca, nu esti obligat sa bagi altul? Ca eu asa am inteles...

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de Copacul » 06 Aug 2016, 22:27

Nu trebuie sa mai bagi nimic daca e eliminat
C O P A C U LImagine

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de cortinadampezzo » 06 Aug 2016, 22:34

Rocha are 3 plamani

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de marius_vl » 06 Aug 2016, 22:36

Toti au avut 3 plamani azi

LiviuB

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de LiviuB » 07 Aug 2016, 00:03

Victorie mare. Mi-au placut mult kay si mateiu

JustME

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de JustME » 07 Aug 2016, 02:19

inainte de meci nu indrazneam sa sper nici macar la un egal. felicitari tuturor.. de la echipa, la antrenori, la suporterii care au facut deplasarea apld

ca joc parca incepem sa ne apropiem de ceea ce jucam in pregatire. poate sunt inca euforic dar cred ca de cand s-a demarat proiectul CS Universitatea abea acum am inceput sa jucam ceva fotbal. cred ca si cu Stanga antrenor am mai miscat ceva. jos palaria in fata lui Multescu.

in momentul de fata golurile lui Mazarache ne-au adus sase puncte. nici el nici Rocha nu se afla printre preferatii mei dar JOS PALARIA in fata lor o: de fapt felicitari intregii echipe!

foarte important sa dublam victoria asta in meciul cu CFR din cupa (pt mine cupele sunt obiectvele importante anul asta). victoriile astea doua trebuie sa ne motiveze si sa ne dea incredere nu sa ne adoarma. pana acum e bine dar mai avem muuuult de tras insa echipa pare pe drumul cel bun cel putin ca atitudine si daruire.

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 3] Astra Giurgiu - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de jianu_max » 07 Aug 2016, 08:15

Eu sper sa nu mai luam bataie de la nimeni anul asta..si mai si cred ca putem!
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Închis