[Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat credeti ca vom obtine duminica?

Poll ended at 17 Sep 2016, 23:11

3 puncte, ne mentinem pe podium!
21
84%
1 punct, il confirmam pe Sandoi in functie.
4
16%
0 puncte, Emil ne stie prea bine!
0
No votes
 
Total votes: 25

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de DeuxEx » 19 Sep 2016, 15:31

De bine, de rau, Mazarache e golgheterul echipei. Iar cand te gandesti ca un jucator ca Mazarache e golgheter, incepi sa-ti pui intrebari cu privire la valoarea celorlalti jucatori din lot de la care ai pretentii.
Sa nu uitam faptul ca golul lui Mazarache a fost gol de atacant pur-sange (nici o ironie aici)!
Prin urmare asta este nivelul echipei acum - nivelul lui Mazarache!

Trimis de pe al meu LG-D802
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de romaad » 19 Sep 2016, 15:37

iuli scrie:sincer,chiar am crezut ca Multescu are ceva tactica in bagaje.N-are!l-a ucis cu zile pe Madson,l-a schimbat pe Baluta desi parea singurul cu creier la purtator pe faza ofensiva.Popov parea din alt film,dar Dumitras nu primeste nicio sansa.
Nu cred ca poate duce echipa mai sus de locul 4-5.
cred ca esti cam optimist. Locul 4 ar fi cea mai buna performanta din 2003 inciace daca nu ma insel, de la mandatul lui Rednic

iuli

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de iuli » 19 Sep 2016, 15:46

@marius,nu sint optimist.nivelul campionatului e sub limita normalului si atunci cred ca pe valoarea anumitor jucatori se poate ajunge acolo.

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de gsm » 19 Sep 2016, 16:26

eu as juca cu: calancea - dumitras, kay, acka, vatajelu - manea, mateiu, madson, surugiu - ivan, rocha (baluta, gustavo, bancu, rambe, mazarache)

JustME

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de JustME » 19 Sep 2016, 16:44

eu acasa as juca asa:

Calancea
Popov, Kay, Acka
Baluta, Madson, Zlatan, Vatajelu
Manea, Rocha, Surugiu


as juca cu 3 fundasi centrali pe fund pt ca tot nu avem fundas dreapta, Dumitras se pare ca are interzis. pe Mateiu il bagam degeaba acum pt ca nu cred ca poate sa dea randament dupa atata timp in afara lotului. iar pe Ivan il fortam degeaba - am inteles de la Alex P ca joaca cu infiltratii. i-as da o sansa si lui Surugiu care atunci cand a intrat a jucat bine, la echipa a 2-a isi face treaba, poate merita si el o sansa. spre deosebire de Mateiu el mai are ceva meciuri jucate macar la echipa secunda.

e drept ca in aparare cei trei fundasi centrali risca sa se calce pe picioare nefiind obisnuiti sa joace in sistemul asta. dar macar scapam de improvizatia cu fundasul dreapta din moment ce Dumitras nu are voie sa joace pe postul lui.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de romaad » 19 Sep 2016, 17:18

3-4-3, cu parere de rau e o tactica complet depasita de nivelul fotbalului actual. te face pe benzi orice neica. mai degraba incerci un 3-5-2.... noi chiar am avea ceva jucatori care se pliaza pe asta. Le-ai creea libertate mare de miscare benzilor, cam ce joaca Juventus si daca nu ma insel se inceracse si la Napoli asemenea modul, nu stiu daca au perseverat

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de SLH » 19 Sep 2016, 17:20

surugiu e un [cenzurat] infect care se bucura cand ne dadea timisoara gol, in fata a zeci de oameni. Sper sa-si rupa amandoua picioarele prima data cand o sa mai intre pe un teren de fotbal.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de sorialis » 19 Sep 2016, 18:25

Bai, Maza ne-a adus multe puncte sezonul asta!!! Eu zic asa: sa joace cat de prost , dar sa ne aduca 3 puncte sau, hai, 1 punct in meciuri mai aiurea, eu nu ma supar, zau! Macar da cu ea in ate, fata de Rambo! :)
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de sorialis » 19 Sep 2016, 18:26

gsm scrie:sincer, au dreptate.

La fel de sincer, sunt muisti rau de tot!

Am comentat si la ei pe articol, si pe facebook!

Se trezi Cosmin Baleanu ca nu are Moet la rece, si gata, e naspa!

Din partea mea, multa :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x !
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de mihu » 19 Sep 2016, 18:34

sorialis scrie:Bai, Maza ne-a adus multe puncte sezonul asta!!! Eu zic asa: sa joace cat de prost , dar sa ne aduca 3 puncte sau, hai, 1 punct in meciuri mai aiurea, eu nu ma supar, zau! Macar da cu ea in ate, fata de Rambo! :)
eu unul sincer sper sa nu il mai vad pe teren decat 10 min pe final, cand e rezolvat meciul...faptul ca da el goluri, asta spune multe despre restul atacantilor !!! Nici pe Rambe nu l-as vrea, ori jucam acolo cu Rocha pentru ca in alt post pare in plus in echipa, ori incercat Ivan, pana la urma parca asta este postul lui, sau cea mai buna varianta baga Rotaru mana in buzunar si aduce un atacant...
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de sorialis » 19 Sep 2016, 19:02

mihu scrie:
sorialis scrie:Bai, Maza ne-a adus multe puncte sezonul asta!!! Eu zic asa: sa joace cat de prost , dar sa ne aduca 3 puncte sau, hai, 1 punct in meciuri mai aiurea, eu nu ma supar, zau! Macar da cu ea in ate, fata de Rambo! :)
eu unul sincer sper sa nu il mai vad pe teren decat 10 min pe final, cand e rezolvat meciul...faptul ca da el goluri, asta spune multe despre restul atacantilor !!! Nici pe Rambe nu l-as vrea, ori jucam acolo cu Rocha pentru ca in alt post pare in plus in echipa, ori incercat Ivan, pana la urma parca asta este postul lui, sau cea mai buna varianta baga Rotaru mana in buzunar si aduce un atacant...

pana in iarna, e bun si maza, daca ne aduce puncte!

apoi, da, sunt de acord, sper sa vina si un atacant mai acatarii, cand avem si noi drept de transferuri...
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de jianu_max » 19 Sep 2016, 19:12

SLH scrie:surugiu e un [cenzurat] infect care se bucura cand ne dadea timisoara gol, in fata a zeci de oameni. Sper sa-si rupa amandoua picioarele prima data cand o sa mai intre pe un teren de fotbal.
La ce meci???
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de Bobby » 19 Sep 2016, 19:16

SLH scrie:surugiu e un [cenzurat] infect care se bucura cand ne dadea timisoara gol, in fata a zeci de oameni. Sper sa-si rupa amandoua picioarele prima data cand o sa mai intre pe un teren de fotbal.
Pai daca e asa, sa-l dea afara. Mi se pare incredibil sa se intimple asta, desi echipa asta l-a pescuit din liga 3 si i-a dat o sansa sa revina in prim plan.

Galeria de ce nu ia atitudine in problema asta ?

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de SLH » 19 Sep 2016, 19:35

Anul asta cand am luat-o la timisoara 3-2. Noi ne-am spus de mult parerea despre caracterul muistului de surugiu, dar nu am fost luati in seama.

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa a 8-a] Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

Mesaj de jianu_max » 19 Sep 2016, 23:17

Eu cred ca e adevarata,altfel SLH nu ar mai vorbi.probabil nu a fost in lot si intr-un cerc mai restrans..e un *****,inseamna
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Închis