[Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat credeti ca va obtine Stiinta?

Poll ended at 22 Oct 2016, 18:13

Luam bataie
2
8%
Facem egal
5
21%
Castigam
17
71%
 
Total votes: 24

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de blixa » 24 Oct 2016, 23:30

Serenity now! Serenity now!
S-a rupt Brazda.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de lordliv » 24 Oct 2016, 23:33

esti prea *****,[*****]!

da darkule,te las cu marketingul tau de rahat.sper sa te simti bine acolo cu clasamentul de rahat pe care il afisati! apld
simbioza totala!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DeuxEx » 24 Oct 2016, 23:33

Trebuie sa-mi cer scuze lui lordliv ca am fugit de pe onlinesport fara sa postez NICIUN MESAJ. Sunt las, recunosc!

Serios vorbind, pana sa imi aminteasca ca am fugit si l-am lasat singur in calea vrajmasilor pe onlinesport, nici nu stiam ca aveam cont acolo. Aseara am verificat - am cont din 2010 cu 0 (zero!) postari.
Sa-mi fie rusine!

@Doryn: te rog sa inchizi acest topic, s-a deviat mult, foarte mult de la subiect.

Trimis de pe al meu LG-D802
Last edited by DeuxEx on 24 Oct 2016, 23:33, edited 1 time in total.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DeuxEx » 24 Oct 2016, 23:37

Doryn, cand ti-am cerut eu vreodata sa inchizi un topic?
E o premiera, nu?

Trimis de pe al meu LG-D802
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de romaad » 24 Oct 2016, 23:39

Lordliv, nu prea as fi avut chef de discutii in seara asta,. dar daca tot ai venit aici sa ne dai lectii de sustinere a Universitatii Craiova, sa ne acuzi de mititelism si grosso-modo sa ne iei la injuraturi ca pe aia cu care esti obisnuit pe ols, vreau sa iti spun ca esti printre ultimii care probabil ai dreptul sa faci asa ceva . Nu contest atasamentul tau dar uneori e mai bine sa stai in randul doi si sa pastrezi oarece tacere sau de ce nu, sa iti faci autocritica in loc sa te iei de alti
111.png
PS - mai am d-astea, asta e asa de aperitiv
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by romaad on 24 Oct 2016, 23:44, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DarkComy » 24 Oct 2016, 23:41

 ! Mesaj de la: DarkComy
lordliv ne-a parasit...a plecat pe OLS sa continue razboiul cu SDR
Continuati discutia ON TOPIC

Incetati cu ironiile/glumitele despre prodanca (deja sunt iritante) sau incepem cu warn-uri si ban-uri
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de dxtr009 » 25 Oct 2016, 00:00

ca sa nu mai poluez si eu atmosfera, renunt [momentan :)( ] la discutia despre deplasari
precizari:

*incurajam libertatea de exprimare, dar totusi in niste limite; trebuie sa avem respect fata de ceilalti si sa prezentam cat de cat argumente valide, altfel devine trolling
*as ruga sa fim un pic mai toleranti si sa gandim mai in perspectiva, nu doar ce ne intereseaza pe noi; eu incerc sa fac asta cand intalnesc o parere contrara cu a mea
*fiecare avem afinitati, jucatori preferati, personalitati despre care avem pareri diferite..hai sa incercam sa nu mai fim intr atat de contondenti..promit ca si eu
*pentru ca unii dintre noi suntem mai vechi si mai cu experienta in administrarea a ceea ce inseamna #craiovamaximaro, as vrea sa nu o luati ca aroganta, dar mi se pare de bun simt sa vorbim si proportional cu ce facem, ca nu suntem in comunism maistrul sa castige cat profesorul
*sper ca nu aveti dubii despre independenta celor de aici: in ciuda vremurilor prin care am trecut, cred ca ne am demonstrat verticalitatea; nu exista "strings attached", greselile noastre le facem ca oricine, nu suntem infailibili
*incercam pe cat posibil, in functie de timp si de resursele noastre (limitate, caci le facem voluntar !) sa imbunatatim exprimarea ca si comunitate a suporterilor Stiintei. nu putem multumi pe toata lumea
*pentru astia care se cred vicleni: WE WILL ALWAYS OUTSMART YOU :smoke:
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de blixa » 25 Oct 2016, 00:12

DarkComy scrie:
 ! Mesaj de la: DarkComy
lordliv ne-a parasit...a plecat pe OLS sa continue razboiul cu SDR
Continuati discutia ON TOPIC

Incetati cu ironiile/glumitele despre prodanca (deja sunt iritante) sau incepem cu warn-uri si ban-uri
saracu' fiu-sau, asta i-a ciordit contul. Io zic ca asta e motiv de banare din prima: sa scrii pe contul altuia.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de sorialis » 25 Oct 2016, 10:28

alextudi scrie:Sorin, nu mai bine faci o investigatie ceva despre dexter si prodanca? Exact asta am zis ca nu esti mai suporter daca vii sau nu la meciuri, insa pana la urma definita unui suporter in mintea mea implica si prezenta pe stadion. Nu tot timpul, ca nu se poate, dar din cand in cand, atunci cand e posibil sa fie acolo. Activ si implicat. E mai important stadionul decat forumul. Asta e parerea mea, nu am judecat pe nimeni, doar ca perceptia lui despre a fi suporter e sa ai informatii din club. Sper ca nu ai aceeasi parere. Credeam ca esti serios si citesti tot nu doar asa printre randuri. Chiar nu inteleg de ce te ai atacat acum, ai facut o chiar inutil. Ia-o de la inceput si citeste tot ce am scris. Si l am invitat sa plece avand in vedere ca ne tot ameninta ca pleaca, daca nu se simte bine cu noi e liber sa mearga printre dinamovisti sa se injure cu ei.


Sent from my iPhone using www.craiova-maxima.ro mobile app

Alex, gluma de aprozar de la inceputul mesajului nici macar nu o pt lua in considerare. E prea ca la ....tara.

Ai spus asa: "Nu a zis nimeni ca daca mergi in deplasare esti mai suporter, desi cam asta e ideea sa-ti sustii echipa acasa si in deplasare".

La asta m-am referit in special, si consider in continuare ca suporterii care nu ajung in deplasari (majoritatea de altfel), sunt tot suporteri. Da, voi care ajungeti frecvent si acasa si in deplasari, sunteti "mai"suporteri, daca-ti place asa de mult exprimarea.

Eu sustin echipa si acasa si in deplasare (fie si doar sufleteste). Ma pot califica drept suporter? :-)

BTW: Cu prezenta pe stadion, mai ales cat de activ si implicat esti/sunt/suntem, daca m-ai inclus si pe mine, pentru ca nu vin in deplasari, atunci ai dat-o in bara rau de tot, crede-ma! :lol: :lol: :lol:

Nu stiu de unde impresia asta, ca doar cei prezenti in peluza sunt cei activi si implicati, iar cei de la T2/T1/T0 stau in c.u.r.. si nu fac nimic....

Repet a mia oara, ca vad ca uitati repede: apreciez foarte mult toti oamenii din peluza pentru tot ceea ce fac!

Unii dintre noi au fost la fel acum ani de zile, chiar daca nu erau oficial membri ai vreunei brigazi, poate stim si noi cat de frumos, dar mai ales greu este sa fii acolo!

Si da, poate ca unii nu mai pot face aceste lucruri! Sau poate unii nici nu au stat vreodata in peluza, si totusi sufera, "ard"pentru Stiinta, din orice colt al stadionului, sau in fata radioului/televizorului (da, au fost si mai sunt oameni pentru care doar radioul era solutia la anumite meciuri)!

Asa ca, aceasta discutie despre cate meciuri pe stadion si/sau in deplasare avem unii sau altii, mie mi se pare irelevanta.

Cum spuneam, ne e si noua bine odata, si ce facem? Pai hai sa ne gandim , cum sa ne fie totusi rau?!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de sorialis » 25 Oct 2016, 11:09

alextudi scrie:Sorin, mai citeste o data te rog frumos. Nici macar n am spus cuvantul peluza. Daca intelegi doar ce vrei tu inseamna ca nu putem avea un dialog. Repet, exact asta am spus si eu in mare parte. In legatura cu gluma, te-am vazut prea tensionat :))

Sent from my iPhone using www.craiova-maxima.ro mobile app
Da' unde ma vazusi, bre? Ca la ce birou "infundat" am, mai greu sa te vada cineva, nici macar nevasta... :lol: :lol:

Cuvantul era "deplasari", nu peluza. Peluza am folosit eu, de obicei majoritatea celor din deplasari stau in peluza, si in deplasare, si acasa.

Eu consider ca ne-am clarificat orice confuzie unul altuia.

o:
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

ozzy

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de ozzy » 25 Oct 2016, 11:13

Ca fapt divers, mi se pare mult mai firesc să te lauzi că ești mai suporter pentru că mergi în deplasări, decât să te lauzi că ești mai suporter pentru că te cerți pe nu știu ce forum cu suporterii altor echipe.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de blixa » 25 Oct 2016, 11:29

asta e un truism, din punctul meu de vedere. e aiurea sa discutam un fapt evident, doar pentru ca trecu unu' pe-aci sa debiteze prostii.
lordu' asta mi se pare ca japonezul ala care, la multi ani dupa razboi, era inca la post, uitat pe-o insula asteptand inamicul.
S-a rupt Brazda.

Închis