[Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat credeti ca scoatem in Moldova?

Poll ended at 25 Noi 2016, 13:50

3 puncte, echipa isi revine
16
80%
1 punct, bun si ala
3
15%
0 puncte, venim cu mana goala
1
5%
 
Total votes: 20

LiviuB

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 25 Noi 2016, 22:52

asta e. pana la urma e formidabil ca am ajuns aici cu atat de multi jucatori mediocri. sa speram ca ne vom mentine in aceasta zona

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de mihu » 25 Noi 2016, 22:56

Vom rămâne in playoff, nu avem cum să îl ratăm. Acum important este să câștigăm cu Timișoara, să îi urăm drum bun lui Rambe și să facem ceva transferuri de calitate în iarnă.
Cum puii mei or reuși aia de la Cfr să găsească jucători ieftini si buni ???

Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

LiviuB

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 25 Noi 2016, 23:03

avem si o problema de atitudine... ne doare in paispe. pai la faza primului gol dormeau toti inghete. in loc sa iasa la blocaj.. baietii erau la plimbare, asa se miscau.
dupa ce au egalat , la fel.. zici ca trebuia sa isi bage aia singuri mingea in poarta
Last edited by LiviuB on 25 Noi 2016, 23:04, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 25 Noi 2016, 23:03

In iarna as scapa de urmatorii (de tot sau dati cu imprumut):
- Rambe
- Popov
- Acka
- Kay
- Mazarache
- Bancu
- Zlatinski
- Dumitras
- Surugiu
- Rocha
Unii si-au atins potentialul maxim, unii nu se regasesc deloc, unii nu sunt jucatorii care se presupunea ca ar fi fost cand au fost adusi.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de marius_vl » 25 Noi 2016, 23:06

eu zic ca luam bataie etapa viitoare cu timisoara! Suntem in cadere libera! Am fost pacaliti destul de acest mititelu 2 care este rotaru, performanta fara bani nu a existat in istoria fotbalului! De 3 ani de zile de cand am promovat jucam cu aceeasi jucatori, macar sa ni se spuna clar in fata, Ba, prostilor, eu atata pot, asta e nivelul la care pot baga bani, dar nu frate, el are pretentii de titlu, iar acum aducandu-l pe Marcel Popescu a gasit ocazia sa ne mai vrajeasca 1 an! iar culmea tupeului, are nesimtirea sa il impuna pe mazarache in echipa, pt ca sunt absolut convins ca Multescu nu l-ar folosi titular nici la echipa a doua pe [cenzurat] ala

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de marius_vl » 25 Noi 2016, 23:07

DeuxEx scrie:In iarna as scapa de urmatorii (de tot sau dati cu imprumut):
- Rambe
- Popov
- Acka
- Kay
- Mazarache
- Bancu
- Zlatinski
- Dumitras
- Surugiu
- Rocha
Unii si-au atins potentialul maxim, unii nu se regasesc deloc, unii nu sunt jucatorii care se presupunea ca ar fi fost cand au fost adusi.
Absolut de acord cu lista ta

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 25 Noi 2016, 23:24

Nu retrogradam!:)
Dar sa mor eu daca nu ma inspaimanta niste asemanari : anul trecut dupa ce am batut dinamo am.mai batut doar pe chiajna, apoi 5 meciuri parca am luat doar un punct si ala greu cu timisoara pe 1 dec..
Anul asta am batut dinamo..cu tmisoara jucam pe 30 noiembrie..si am inceput sa legam infrangerile! Mor de frica
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 25 Noi 2016, 23:34

Daca ajunge Deux ministru de interne, ramanem fara jumate din fortele de ordine.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 25 Noi 2016, 23:59

hai sa ne calmam un pic. Obiectivul ramane accederea in Poff. Balariile astea cu castigarea titlului ne fac mai mult rau din ce se vede. E imperativ sa luam 7 puncte pana la finalul sezonului de toamna (4 meciuri - Recas, Ovidiu, Chiajna, CFR)

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: RE: Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 26 Noi 2016, 00:04

blixa scrie:Daca ajunge Deux ministru de interne, ramanem fara jumate din fortele de ordine.
Fereasca Dumnezeu! Imagine Esti optimist cand vine vorba de procente!

Trimis de pe al meu LG-D802
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

andmal
junior
junior
Mesaje: 40
Membru din: 09 Iul 2013, 11:19

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de andmal » 26 Noi 2016, 00:13

Vad ca de Acka nu ziceti nimic, doar pe Popov il vedeti slab. Si la meciul asta, fu doar un jalon cu niste adversari mediocri. Nu ajungea Maza in teren, il mai baga si pe Rambe, sa jucam in 9.
Pacat ca nu am contat pe un jucator ca Mateiu, e adevarat ca are probleme extrasportive, dar putea fi responsabilizat, daca se voia. dar nu s-a vrut.
In toamna asta au fost cativa jucatori care au dus echipa in spate, Baluta, Vatajelu si Calancea, majoritatea medii si 3 care nu se pot numi fotbalisti.
In conditiile astea, am obtinut multe puncte cu un joc f placut, pt mine. S f multumit de Multescu, desi cred ca a avut si decizii gresite, dar si directive de sus. In playoff ne tb 3 jucatori buni, altfel terminam pe 5, 6.

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 26 Noi 2016, 00:18

Multescule, sunt la 2 metri de tine la meciul cu Timisoara, n-ai idee cum o sa sune adevarurile pe care o sa ti le spun. Daca ragusesc ma ajura romaad
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 26 Noi 2016, 00:47

ce sa ii spunem copace, cel mult il ajutam cand uita ca mai are vreo 2 schimbari

iuli

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 26 Noi 2016, 01:04

Parerea mea de neavizat e ca Nea Gigi le vede dar n-are material.Clientul vrea haina de piele,dar aduce numai imitatii.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 17] CSM Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 26 Noi 2016, 01:26

parerea mea e ca nici nu le vede nici nu are material. Si s-a cam terminat si bulanu'

Închis