[Etapa a 19-a] Viitorul - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce face Universitatea la malul marii?

Poll ended at 03 Dec 2016, 23:17

Victorie
12
48%
Egal
6
24%
Infeangere
7
28%
 
Total votes: 25

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Etapa a 19-a] Viitorul - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 09 Dec 2016, 15:15

Iti opresc loc pe primul rand? La Severin zic ca din primavara doar acolo o sa jucam
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa a 19-a] Viitorul - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 09 Dec 2016, 19:43

Pentru meciul cu astia, da!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1076
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: [Etapa a 19-a] Viitorul - Universitatea Craiova

Mesaj de Leonard Albert » 09 Dec 2016, 22:18

Paul scrie:Acum o ora il vazui pe Rambe in mall, cu un bagaj, era cu Acka, probabil pentru ultima oara prin Craiova. Sincer, imi paru foarte rau sa il vad asa, cu un singur bagaj, dat afara cu prima ocazie. Stiu ca nu a aratat mare lucru, dar cred ca nimeni nu merita dat afara la prima ocazie, parca au si profitat de scandalul asta sa se scape de el. Eu zic ca gestul lui nu a fost acceptabil, in ceea ce priveste pumnii schimbati cu Rimniceanu, dar faptul ca a venit sa il apere pe Vatajelu fata de nesimtitul de Hagi care il impingea ca pe ultima cirpa din lume si care dup-aia a avut cel mai jalnic discurs posibil, ma face sa ma intreb de ce nu fost si altii sa incerce sa isi apere colegii. Nu cu pumnii, ok, dar nici asa, singurul care a ajut marele "curaj" sa il impinga pe Hagi care il brusca non-stop pe Vatajelu si facea semne de lehamite la toti, gata, ala e dat afara. Numai cine nu a fost plecat de-acasa nu intelege ca e greu sa fi printre straini, iar discursurile astea ale lui Hagi, tocmai ale lui, culmea, care a jucat jumatate din cariera ca "strain", nu ne fac cinste. Ma intreb, in afara de Acka, o fi fost cineva care sa ii faca situatia mai usor de acceptat lui Rambe? Chiar daca nu e o mare valoare, nimeni nu merita tratat ca un gunoi. Alta logica idioata a lui Hagi - daca ar fi mai bun la fotbal ar mai merge sa injure, si daca ar mai fi si roman pe deasupra atunci e chiar ok, in schimb daca nu e la fel de bun la fotbal ca el si mai e si strain, atunci merita jignit ca ultima cirpa din lume. Eu am un gust amar dupa toata chestia asta, si as vrea sa cred ca nu ne caracterizeaza pe noi, suporterii Stiintei, gindirea asta primitiva.
Nota 10! Esti un tip pe cinste, si zau ca laud oameni foarte rar!

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

[Etapa a 19-a] Viitorul - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 11 Dec 2016, 08:26

Ma bucur ca nu sint singurul care vede lucrurile asa - multumesc de apreciere!

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: [Etapa a 19-a] Viitorul - Universitatea Craiova

Mesaj de OVI2806 » 11 Dec 2016, 11:12

Faza cu Rambe m-a dezgustat total. M-am abtinut sa scriu ceva dar clubul a fost impotriva lui de la inceput, sper sa nu se mai faca asemenea greseli in viitor indiferent cine e implicat din fotbalul romanesc, in special taranul de hagi.

Masive

Re: [Etapa a 19-a] Viitorul - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 11 Dec 2016, 18:01

Eu cred ca ar trebui dat afara si Vatajelu pentru ca a avut nesimtirea de a nu se pune in genunchi in fata semi zeului hagi dupa ce a fost bruscat de acesta!

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [Etapa a 19-a] Viitorul - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 12 Dec 2016, 10:46

pai el chiar s-a pus in genunchi... ar fi vrut sa-i si faca o felatie dar nu a mai apucat, pt ca hagi rejele fugise la cabine sa ne injure si acolo.
CRAIOVA NESUPUSA

Închis