[etapa 21] Concordia Chiajna - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

ce punem sub brad anul asta ?

3 puncte si, macar pentru o zi, ne cataram pe primul loc
17
81%
1 punct, o dam la pace dar egalam si fcsb
2
10%
0 puncte, oricum terminam anul peste dinamo
2
10%
 
Total votes: 21

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [etapa 21] Concordia Chiajna - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de SLH » 17 Dec 2016, 15:01

Pe teren: cu un arbitraj corect sau cu niste schimbari inspirate cred ca era meciul nostru.
In Peluza: cea mai frumoasa deplasare la Chiajna, desi am avut multe absente, am reusit sa cantam aproape incontinuu, exact cum ar trebuie sa facem la orice meci. La meciul asta chiar m-am simtit bine.
Singurul regret e ca la final de meci nu am cantat un 'la multi ani' impreuna cu echipa.

sorin107

Re: [etapa 21] Concordia Chiajna - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de sorin107 » 17 Dec 2016, 16:09

si eu l-am auzit pe cel cu universitatea - foarte frumos suna!

Avatar utilizator
OLD-ULTRAS
suporter
suporter
Mesaje: 637
Membru din: 04 Apr 2006, 17:32

Re: [etapa 21] Concordia Chiajna - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de OLD-ULTRAS » 17 Dec 2016, 20:51

SLH scrie:Pe teren: cu un arbitraj corect sau cu niste schimbari inspirate cred ca era meciul nostru.
In Peluza: cea mai frumoasa deplasare la Chiajna, desi am avut multe absente, am reusit sa cantam aproape incontinuu, exact cum ar trebuie sa facem la orice meci. La meciul asta chiar m-am simtit bine.
Singurul regret e ca la final de meci nu am cantat un 'la multi ani' impreuna cu echipa.
pai daca am avut sef nou de galerie

sper sa nu-l aresteze viitoarea navasta si sa nu-l mai vedem pe la meciuri ca sa dirijeze galeria :)(
BRIGADA GRUPPO CAPITALA 48

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [etapa 21] Concordia Chiajna - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DarkComy » 17 Dec 2016, 21:10



1:18:20 -> U-NI-VERSITATEA, U-NI-VERSITATEA, U-NI-VERSITATEA, U-NI-VERSITATEA!! :D
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [etapa 21] Concordia Chiajna - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de SLH » 17 Dec 2016, 22:44

Baaa, revazui cu ocazia asta si eu fazele la care am cerut penalty, amandoua foarte clare. Trebuie neaparat facut un filmulet cu greselile impotriva noastra vs greselile in favoarea stelei. Sistematic, pe etape, calculat puncte si promovat foarte mult. Eu nu am nicio cunostiinta de editare video, dar ma ofer sa revad din meciurile noastre si ale oilor ca sa semnalizez minutele celui care se ofera sa faca un astfel de filmulet. E strigator la cer ce s-a intamplat anul asta si nu trebuie sa ne resemnam. Pana incepe campionatul asta e singurul lucru pe care il putem face si cred ca daca il promovam suficient o sa aiba impact.

Închis