[Etapa 25] Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

reusim sa castigam la Динамо acasa?

da
15
56%
evident ca vom castiga
7
26%
nici nu se pune problema sa nu castigam
5
19%
 
Total votes: 27

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 25 Feb 2017, 23:20

Io cred ca Astra e sansa noastra. Dau in scris ca nu batem Gazul. Dar Astra nu prinde pleioutul. N-are cum sa bata tot intr-o saptamana. Joaca luni la Chiajna, Joi la Iasi si Duminica acasa. Io zic ca obtine doar o victorie din astea 3.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar utilizator
danielC
senior
senior
Mesaje: 322
Membru din: 03 Dec 2016, 21:07

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de danielC » 25 Feb 2017, 23:21

Eu cred ca pt meciul cu Medias trebuie sa se faca un efort financiar si sa se aduca o nocturna mobila la Craiova pt meciul cu Medias pt ca 99% o sa se joace in nocturna meciul cu ei datorita faptului ca toate meciurile echipelor cu sanse la playoff o sa se joace la aceeasi ora.
E pacat ca un asemenea meci decisiv sa nu se joace la Craiova !

DoRyN

declaratii dupa meci

Mesaj de DoRyN » 25 Feb 2017, 23:27


OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de OVI2806 » 25 Feb 2017, 23:32

Si eu zic ca nu batem gaz ul, suntem prea prosti.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de BluBoy » 25 Feb 2017, 23:42

sa mi-o [cenzurat] nea gigi cu toate improvizatiile tale si fotbalul pe care nu il intelegi
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

andmal
junior
junior
Mesaje: 40
Membru din: 09 Iul 2013, 11:19

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de andmal » 25 Feb 2017, 23:55

Conteaza foarte mult daca jucam pe extensiv sau in alta parte. Suntem obisnuiti cu dimensiunea terenului, suporterii se simt altfel, doar aici jucam acasa, anul asta.
Ar fi extrem de important sa se faca rost de o nocturna care sa fie pastrata si pt play-off, nu cred ca e asa mare efortul financiar, s-ar amortiza prin rezultate.

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de dxtr009 » 26 Feb 2017, 00:12

pentru cei care erati revoltati ca de ce consider fundamental gresite atitudinea, tactica si prestatia de la Botosani:
La Multi Ani, Bucurica !!!
sa fim increzatori
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Masive

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 26 Feb 2017, 00:18

Eu zic sa ne concentram mai mult pe meciul Dinamo - Pandurii pentru ca rezultatul la Craiova - Medias e destul de clar, 0-1. Am mai vazut scenariu asta, o sa-l mai revedem inca odata. Cu 10 suporteri in tribune astra ii umileau pe catei in seara asta. Putem sa adunam 40.000 de oameni pe national arena pentru ca nu astora le tremura genunchii la prima privire urata aruncata de adversar spre ei.


Edit : Daca printr-o minune intram in playoff o sa-i sacrificam pe medieseni, deci va trebui sa luptam in continuare pentru un loc de EL pe care cel mai probabil o sa-l pierdem in favoarea cateilor!

iuli

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 26 Feb 2017, 01:17

Acka,Kelic si Multescu sint vinovati de infrangere.Asa cum pateste mereu,Multescu e tradat de jucatori.Acka si Rocha ar trebui sa plece maine daca Multescu are sange in instalatie.
Va mirati de ce joaca Mazarache?pt ca nu e fandosit si pune osul chiar daca nu stie prea multe.In Romania cand ai o atitudine corecta fata de sport si performanta esti pierdut.Aici,mai mult ca oriunde,scopul scuza mijloacele!
Dupa meciul cu mioarele nu eram asa suparat,acum insa mi-am dat seama de ce am pierdut si atunci.Pai cum sa-l bagi pe Madson cand el vine doar ca sa-si incaseze banul,Acka se ascunde dupa fustele nevestii iar Rocha isi bate joc?
Un singur lucru nu inteleg la Multescu:de nu joaca Gustavo titular?

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8098
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 26 Feb 2017, 02:52

Multescu a pierdut, in ultima perioada, toate meciurile jucate cu echipele mai bune din Romania - Astra, Viitorul, FCSB si Dinamo. Cu CFR am cistigat cu noroc, zic eu, dupa ce adversarul a ramas in inferioritate. Echipa are un buget mare, i s-au adus destui jucatori - cam degeaba.

Daca intram in play off, minune mare, o sa cam fim ciuca batailor.

JustME

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 26 Feb 2017, 03:33

imi pare rau dar acum pe final cand conteaza cel mai mult Multescu e fricos, ghinionist si teribil de neinsporat. Gustavo nu ar avea voie sa nu fie in primul 11 (neinspirat), Robert Petre poate ca era o solutie mult mai buna in dreapta decat o improvizatie (frica), faza in care mingea a lovit de 3 ori intr-un minut bara e ceva rarisim (ghinion).

vedem ce facem cu Gazul dar ma tem ca Multescu a scapat lucrurile de sub control si nu e capabil sa scoata echipa din vrie. sper sa ma insel. playofful cred ca il prindem dar foarte urata impresia lasata pe final de sezon regulat.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 26 Feb 2017, 09:18

Gustavo a luat al 4-lea galben?

Trimis de pe dispozitivul meu mobil

leul_alb_albastru
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 18 Iul 2015, 11:18

Re: RE: Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de leul_alb_albastru » 26 Feb 2017, 09:29

alex.p scrie:Gustavo a luat al 4-lea galben?

Trimis de pe dispozitivul meu mobil
Da, e suspendat etapa următoare.

Trimis de pe ALE-L21 folosind aplicatia #craiovamaximaro

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 26 Feb 2017, 09:33

DIGISport Matinal
Multescu vs Danciulescu ... dialoguri in contradictoriu, Urata emisiune!

Echipa facuta pentru egal , ai primit doua goluri in 15 minute . Nea Gigi nu a mai stiut ce sa faca.
Dupa meci, a spus ca Kelic nu a mai vrut sa intre la pauza si ca Acka I-a spus inainte de meci ca el e accidentat.

Nea GIGI lasa-ne. Sa vina Alexa !

sorinyki
fanatic
fanatic
Mesaje: 1217
Membru din: 16 Mai 2006, 10:43

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de sorinyki » 26 Feb 2017, 10:26

De la titlu la play out! Iar daca intram in play off ce facem? La fel ca Viitorul de anul trecut? 3 meciuri, 3 infrangeri, lasam impresia de echipa mica, lamentarile lui Multescu nu au adus nimic bun, ca sunt meciuri grele, ca nu suntem calificati, mentalitate de invingatori 0. [****], Acka nu a vrut sa mai semneze, bagam un junior, un jucator de viitor, aveam o scuza. Madson, Rocha nu vor, sa antreneze cu echipa a doua, astia sunt deja in vacanta, nu isi vor mai rupe picioarele pentru Craiova, e clar. [****], am avut Dinamo in mana si noi i-am trimis in play off...... Jenant!

Închis