Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis
LiviuB

Re: Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 12 Mar 2017, 21:23

Hai mai, ce naiba, am ajuns sa ne uitam in ce scriu jegurile de la gsp...

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 12 Mar 2017, 21:26

E inca acolo articolul, nu l-a scos nimeni. Tocmai am postat la comentarii o parte din comunicatul clubului. GeSePe, :-x GeSePe!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
danielC
senior
senior
Mesaje: 322
Membru din: 03 Dec 2016, 21:07

Re: Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Mesaj de danielC » 12 Mar 2017, 21:33

SergyuR scrie:Daca era vorba de asa ceva, nu astepta pana in minutul 88. Ca nu stia cand il scoate Multescu. Iar faza mi-o amintesc perfect, a fost fault clar inainte la un jucator de-al nostru, nu s-a dat si Morais scapase destul de liber, Nicusor a facut excelent faultul.

O mizerie de neinchipuit acest articol . Pe care chiar l-au scos de pe site dupa comunicatul clubului.
Nu cred in mizeria de articol, dar Bancu merita de mult galben, in faza il loveste de 2 ori pe Morais...

LiviuB

Re: Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 12 Mar 2017, 21:40

Asa mai meritau galben inca vreo 5-6 jucatori. S-a jucat tare, s au bagat materiale
Last edited by LiviuB on 12 Mar 2017, 21:41, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
OLD-ULTRAS
suporter
suporter
Mesaje: 637
Membru din: 04 Apr 2006, 17:32

Re: Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Mesaj de OLD-ULTRAS » 12 Mar 2017, 23:03

SLH scrie:E o constatare gresita atunci. Absolut toate gruparile in contesta/injura.

Cine nu-l injura se incadreaza in doua categorii dupa parerea mea:
1. pun mai mult accent pe pragmatism decat pe principii, dar in acelasi timp nu urmaresc fotbalul din Romania, ca daca l-ar urmarii ar vedea ca de fapt contributia lui stanciu la in viata cluburilor pe la care a trecut e una negativa.
2. in 2013 cand mult mai putini decat acum tineam cu Stiinta, ei erau inca 'adevarati', nu au pus la suflet jignirile lui stanciu, ba mai mult unii chiar erau de acord cu el atunci.
Tu unde te incadrezi?

**** daniel stanciu!

le: Apropo de Sezione si stanciu, pun pariu ca nu stii ca in 2013 a trebuit sa ne facem abonamente la Targu Mures ca sa putem sa intram pe stadion. Abonament pe un sezon pentru un singur meci. 11 din 12 suporteri la meciul ala au fost de la Sezione. Asta e dade el stanciu, un produs infect al fotbalului romanesc. Daca sunt oameni care vor astfel de caractere in conducere la Stiinta nu pot decat sa fiu dezamagit, dar nu mai pot sa inteleg atunci de ce va mai mirati de jucatori cand ii doare in **** sauu de juniori ca sunt prost crescuti cand ei sunt condusi de parveniti fara niciun fel de pregatire.
te suparasi pe mine , dar faptul ca nu avem conducatori de fotbal morali ma deranjeaza teribil si aici il includ si pe marcel popescu care inainte de a fi presedinte la noi mai tii minte ce declaratii facea si cu cine a fost, mi se rupe de stanciu
vezi ca pierzi pariul legat de faza cu abonamentele
BRIGADA GRUPPO CAPITALA 48

Închis