Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce facem cu javrele?

Poll ended at 18 Mar 2017, 23:25

ne luam revansa - 3 pct
20
61%
suntem fraieri si nu ii batem nici de data asta - 1pct
9
27%
ne pastram golurile pentru Cupa - 0 pct
4
12%
 
Total votes: 33

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 20 Mar 2017, 11:31

stanciu e clar un [cenzurat], dar dupa ce ii adresam invitatia obligatorie la sex oral pt ce s-a petrecut in B ar trebui sa ne intrebam daca e in stare sa ne aduca titlul (si eventual jucatori).
omul este un mercenar, face ce trebuie pt echipa care-l plateste.
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de dxtr009 » 20 Mar 2017, 11:57

sorin107 scrie:Dextere, i-ai dat tricou si fular si lui stanciu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
nu, ii las onoarea lui SLH ..... :D
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 20 Mar 2017, 12:28

O sa-i dea sigur SLH ceva... Dar nu va fi tricou si nici macar fular

Trimis de pe al meu LG-D802 folosind Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de veteranu » 20 Mar 2017, 12:39

dincolo de limitarile tehnice, mie unul mi se pare ca au cazut fizic la sfarsit.

LiviuB

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 20 Mar 2017, 13:11

la fel mi s-a parut si mie... si nu e primul meci

xd.laylow48
junior
junior
Mesaje: 76
Membru din: 14 Iun 2015, 19:52

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de xd.laylow48 » 20 Mar 2017, 13:23

Dezavantajul de a avea jucatori tineri este ca au fluctuatii. Asta e, lipsa de experienta le intuneca judecata cateodata. Nu trebuie omorarti, nici luati cu "e bine si asa". Cel mai sigur este "data viitoare sa fie mai bine". Forta Stiinta !

Cat despre stanciu, sunteti cel putin nebuni, ca sa nu fiu nesimtit, cei ce va ganditi macar putin ca ala ne-ar putea ajuta. Este un [cenzurat] de om si trebuie exlus din prima secunda. Sa-i dam la m*ie.


Trimis de pe iPhone folosind aplicatia #craiovamaximaro

Mantzy
senior
senior
Mesaje: 498
Membru din: 25 Apr 2014, 14:36

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de Mantzy » 20 Mar 2017, 13:23

DeuxEx scrie:Noi chiar credem ca Multescu s-a multumit cu Fajic! A zis si un "saru' mana, coane Rotaru!". Si mai credem ca ar trebui sa iei un ban :)-
Incetati cu prostia asta. Nu se aduc fotbalisti la echipa fara sa fie de acord Multescu. A spus-o si Multescu intr-un interviu, mi-a spus-o si Rotaru. Daca am jucat in 9, cum zice el, macar pe unul dintre aia doi ii are pe constiinta. Fajic a fost bun cu Medias, iar in sistemul asta cu doua varfuri si Ivan langa el, pentru care sa creeze spatii, ar fi fost perfect. Cu toate astea, nea Gigi l-a bagat la misto cu Astra, in minutul 91. Te plangi ca n-ai atacanti dupa ce ai adus doi la echipa si Markovici sta sa intre, [****], cam mult: avem cinci atacanti, da-i dreacu, trebuie sa-i convingem s-o dea si-n poarta. In afara de Alibec, daca stai sa te gandesti, n-are nimeni atacanti de aia care sa marcheze meci de meci. Si nici macar Alibec n-o face.

Nu cred ca Ivan a semnat pre-contract. E adevarat ca Brugge a facut oferta de 3 milioane in ultima zi de transferuri. Li s-a raspuns ca e ok si ca semneaza daca vor, dar doar daca sunt de acord sa vina in vara, nu acum. Aia au refuzat si-au luat varianta low cost, Rotariu. Eu m-as fi bucurat sa fi semnat. Ca tare imi e ca la cum se prezinta nu mai pacalim pe nimeni cu 3 mil.
Last edited by Mantzy on 20 Mar 2017, 13:26, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 20 Mar 2017, 13:26

Pai eu ce spuneam, Mantzy? Explica-i si lui Seke, dar fa-o o diagrama sa priceapa exact procedura prin care se aduce un jucator la echipa.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de gsm » 20 Mar 2017, 13:32

iuli scrie:dxtr,a fost si Ticleanu la meci aseara?
a fost si lia Olguta vasilescu prezenta la meci.

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 20 Mar 2017, 13:32

seke nu poate pricepe. el e placa aia stricata care bazaie in continuu.
CRAIOVA NESUPUSA

iuli

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 20 Mar 2017, 13:51

gsm scrie:
iuli scrie:dxtr,a fost si Ticleanu la meci aseara?
a fost si lia Olguta vasilescu prezenta la meci.
doamna ministru ma intereseaza mai putin..... :)(

Mantzy
senior
senior
Mesaje: 498
Membru din: 25 Apr 2014, 14:36

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de Mantzy » 20 Mar 2017, 14:08

DoRyN scrie: O completare: am vazut multe familii la acest meci, cu tot arsenalul unui suporter, inclusiv doamnele , inclusiv copii. Multi copii adusi de parinti intr-un mediu in care se spun cuvinte de neauzit mai ales pentru fetite.
Nu va suparati, dar eu am venit la meci cu trei fete (prietena, prietena unui prieten si mama prietenului) si un prieten cu copilul si am fost usor jenat de multe dintre cantece. ”Caini spurcati / De p**a sa ne luati” mi se pare o scandare fara nerv, fara umor, fara nimic, o p**a de scandare, as zice.

Dar nu ma refer doar la scandarile cu [cenzurat]. La deplasari de genul asta trebuie mai multe cantece ritmate si usor de cantat, cantece de tribuna a doua, nu d-alea de peluza. Cum Doamne iarta-ma s-o pun pe doamna aia la 50 de ani sau pe orice femeie si copil sa cante tristetea aia cu ”alb albastrii aleee alb albastrii aleeee” sau alte de acelasi gen?

De pilda, n-am auzit deloc urmatoarea scandare foarte frumoasa: ”Daca tu n-ai fi / Eu pentru ce-as trai / Tu esti viata mea / Nu te voi lasa / Forza Craiova!”. Uite, asta e genul de cantec pe care l-ar canta si-o fata, si-un copil. Si pe care l-ar invata si repede. Si ”Dinamo, cuie Dinamo!” invata repede, dar n-o sa-ti cante niciodata. Si nici nu stiu de ce ai vrea asta.

DoRyN

Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 20 Mar 2017, 14:18

Bai mantzy, n-ai dreptate . La final cand a vanit Baluta sa-l dezbrace unul din dreapta mea de tricou, erau 2 fete care venisera si ele sa ia sortul, dar s-au ales cu altceva, care m-au facut de rusine cand strigau mai tare decat cei din jur: "dinamo, cuie dinamo". La varsta mea m- am simtit jenat, cand am facut eu scoala in secolul trecut nu se preda la scoala asa ceva.


Trimis de pe iPhone folosind aplicatia #craiovamaximaro

sorin107

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 20 Mar 2017, 14:31

Mantog, dupa lectiile de fotbal, te-ai apucat si de lectii de ultrasie. Plua mea, nu vrei sa ne-nveti tu ceva la care te pricepi, daca tot vii cu sfaturi?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Динамо Бухарест - Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 20 Mar 2017, 14:35

ce sa mai zici de javre
care au "inchiriat" repertoriul julestinei
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Închis