UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu echipa ciobanului din Pipera?

Le rupem capul, desi e prea putin, ce dracu!
13
48%
Au onoarea sa faca un egal cu noi
8
30%
Ne fura 3 puncte.
6
22%
 
Total votes: 27

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de stuparu_alexandru » 09 Apr 2017, 22:30

nu jucam nimic de la inceputul returului. ivan e clar iesit din forma si asta tot insista cu el. echipa de pitici impotenti.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
zschortau
suporter
suporter
Mesaje: 892
Membru din: 01 Dec 2015, 22:36

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de zschortau » 09 Apr 2017, 22:31

Iar am fãcut căcatul praf! Și l-am făcut mare antrenor pe manelist!
Hai Universitatea, Hai Craiova,
Tu CAMPIOANA unei mari iubiri! usteag steagucv

Avatar utilizator
champion
membru
membru
Mesaje: 256
Membru din: 09 Apr 2006, 02:28

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de champion » 09 Apr 2017, 22:32

O rusine de meci.
mititelu => CANCERUL FOTBALULUI CRAIOVEAN!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de DarkComy » 09 Apr 2017, 22:32

Poate Multescu sa ne lase pe locul 2 si sa castige Cupa, dar tot trebuie sa plece. DA O IN [****] DE TREABA!!!
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
danielC
senior
senior
Mesaje: 322
Membru din: 03 Dec 2016, 21:07

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de danielC » 09 Apr 2017, 22:33

DeuxEx scrie:
09 Apr 2017, 22:27
Seke, sa-mi bag **** in ma-ta! Si o sa mi-o bag la fiecare comentariu pana cineva se trezeste ca TU nu ai ce cauta pe acest forum si o sa iti baneze contul. Esti NUL si tu, si senilul de Multescu!
:laughing: militiene vorbeste furmos, de fapt nu stiu de ce ma cobor la nivelul tau de vocabular demn de un golan infect.


Din pacate banca de rezerve a facut diferenta, ei il baga pe Bizon, Boldrin si Jakolis care aduc un plus, noi nu avem pe cine sa bagam de un nivel foarte inalt. Din pacate subtirimea lotului ne afecteaza conditia fizica, pur si simplu nu am mai putut fizic sa punem probleme. Trebuiau fructificate ocaziile avute in prima repriza, cand ai 2 sanse imense si alte 2 bune si nu esti in stare sa dai gol, n-ai ce face.
Cat timp echipa a putut fizic, mioarele imputite n-au miscat, nici macar o ocazie ! Dupa prospetimea fizica si nivelul superior al rezervelor au schimbat cursul.

N-am facut cel mai reusit joc al nostru, dar caderea din repriza a doua este datorata de prospetimea fizica in cea mai mare parte.

PS: Ivan e pierdut in spatiu...
Last edited by danielC on 09 Apr 2017, 22:42, edited 1 time in total.

sorin107

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de sorin107 » 09 Apr 2017, 22:36

Daca o tinem tot asa cum am tinut-o de la inceputul playoffului, nici sa nu ne gandim la cupa.

E pacat, chiar puteam sa-i batem.

Poate e sub influenta acestui meci, dar daca pastram nucleul de baza, aducem vreo 3-4 fotbalisti si un antrenor mai bun, la anul ne batem la titlu.

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de mihu » 09 Apr 2017, 22:36

nu ma poate convinge nimeni ca noi vom juca ofensiv in cupa indiferent cu cine vom pica...iar in campionat, vom tot juca la 0-0 cu Maza in extrema pana o sa ne saturam !! un antrenor dragut
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de DeuxEx » 09 Apr 2017, 22:36

Eu zic sa incepem sa ne gandim serios la un alt antrenor de pe acum. E rusinos sa nu fi in stare sa-ti faci jucatorii sa se concentreze impotriva unui meci de asemenea anvergura. Nu esti capabil sa faci asta, esti antrenor de duzina. Nu inteleg de ce insista cu jucatori gen Jazvic sau Mazarache, cand putea sa il bage pe Gustavo inca din primul minut. Si Gustavo nu rata in halul in care a facut-o Jazvic. Sa nu mai vorbesc de Ivan! daca continua in halul asta, la vara singura echipa spre care se va indrepta va fi o echipa anonima de prin Liga a II-a din Arabia Saudita.

A, sa nu uit: Seke, imi bag [cenzurat] in ma-ta! :-x
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

sorin107

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de sorin107 » 09 Apr 2017, 22:37

Skeke, cretinelule, sa mori tu c-am cazut fizic din minutul 30 de cand ne-am bagat cu curu-n poarta?

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de marius_vl » 09 Apr 2017, 22:39

deci rotaru asta e clar sclavul ciobanului, totul s-a rupt la pauza, nu e posibil sa intri din secunda 1 cu curul in poarta, niciodata nu o sa ma convinga cineva ca n-a fost un blat ordinar!

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de gogu2005 » 09 Apr 2017, 22:40

Este uluitor ce banca tehnica tampita avem. Prostul dreaq de mos teaca statea cu sticla in mana si privea cum ratatii aia de la steua [cenzurat] mele fac schimbarile si el nu intelege pe ce lume traieste.
E cazul de demisie sau demitere fara discutii. Daca vrem ceva de la campionatul urmator avem nevoie de un antrenor care sa inceapa de acum.
Nu mai avem nimic de pierdut si nici de castigat, pt ca in ritmul asta si cupa pare foarte departe.
CRAIOVA NESUPUSA

sorin107

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de sorin107 » 09 Apr 2017, 22:41

Vai de [cenzurat] mea, nici tu nu stralucesti, mariusica. Cum [cenzurat] sa-l injuri pe rotaru?

JustME

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de JustME » 09 Apr 2017, 22:41

e baiat nea Gigi.. cand ofensiva nu da roade [si "e boala veche" (citat exact) la noi] ce face antrenorul? il baga pe Maza.. IN BANDA! ma si mir ca nu s-a redresat ofensiva cu schimbarea asta magnifica.

la partea cu arbitrajul are 100% dreptate.

Avatar utilizator
champion
membru
membru
Mesaje: 256
Membru din: 09 Apr 2006, 02:28

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de champion » 09 Apr 2017, 22:44

Antrenorul ca antrenorul, dar si jucatorii din teren au lsat impresia ca formeaza o echip cu atitudine de echipa mica. Plus subtirimea lotului. Vad ca toti dati in multescu, ok are vina lui la cum a gandit meciul, dar din punctul meu de vedere jucatorii au jucat cu frica. Ivan are mai multe ratari de singur cu portarul decat goluri marcate in acest sezon. Sa fim seriosi, daca aruncam vina exclusiv pe antrenor, ne imbatam cu apa rece. Primul 11 este mediocru, banca de rezerve e extrem de limitata, iar antrenorul are unele carente mai ales la schimbari (ori uita sa le faca, ori atunci cand le face, mai mult strica decat sa aduca ceva constructiv).
mititelu => CANCERUL FOTBALULUI CRAIOVEAN!

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - FCSB

Mesaj de mihu » 09 Apr 2017, 22:45

ar trebui ca echipa sa refuze sa mai intre pe teren in fiecare meci in care avem un arbitru bucurestean cu o echipa din bucuresti....
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Închis