UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce credeti ca vom face impotriva "javrelor"?

Poll ended at 22 Apr 2017, 13:02

Eutanasiem javrele, luam 3 puncte!
16
47%
O dam la pace, 1 punct!
9
26%
O facem lata, inca odata! 0 puncte
9
26%
 
Total votes: 34

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de romaad » 22 Apr 2017, 23:26

Nu stii sa citesti, dar oricum nu imi bat capul cu tine. Ce nu intelegi din partea "Cele doua cartonase galbene fiind anulate" ?

dantes
suporter
suporter
Mesaje: 566
Membru din: 10 Ian 2009, 00:39

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de dantes » 22 Apr 2017, 23:28

danielC scrie:
22 Apr 2017, 23:12
Deci Zlatinski o sa joace 100% in cupa.
Sounds so familiar :))

Avatar utilizator
danielC
senior
senior
Mesaje: 322
Membru din: 03 Dec 2016, 21:07

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de danielC » 22 Apr 2017, 23:29

Problema e ca Zlatinski n-a avut luciditate dupa gol si a facut niste gesturi total inutile atat in timpul meciului cat mai ales dupa meci si astfel este in pericol sa nu joace in cupa.
Pacat ca ne facem viata grea singuri. Suficient ca a avut grija marele Popescu sa ne distruga echipa prin tactica lui de rahat in relatia cu negocierea contractelor.
L-ai injurat pe Contra, dupa la final ai dat mana cu el, da du-te si gata nu mai continua sa vorbesti cu el ca te expui din pacate :-( Dupa vine Nistor, te provoaca, reactionezi si uite ce patesti. Trebuia sa plece ce a dat mana cu Contra.
Last edited by danielC on 22 Apr 2017, 23:31, edited 1 time in total.

conStiinta

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de conStiinta » 22 Apr 2017, 23:31

Baluta nu a jucat in campionat imediat meciul urmator (cfr) dupa ce a luat rosu (din 2 galbene) in cupa cu javrele?

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de cortinadampezzo » 22 Apr 2017, 23:33

1000 eur amenda pentru un cartonas rosu
Nu poti sa lasi echipa in curu gol acum in semifinala cupei !

Nu inteleg de ce atata presiune, Zlatan parca era un cazan cu abur care a resuflat dupa gol. Parca a dat golul vietii lui ... esti jucator profesionist de fotbal ai dat un gol de 2-2 cu dynamo si esti tot pe locul 5
Este o greseala de management a emotiilor, baietii astia au nevoie de psihologi

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de Bobby » 22 Apr 2017, 23:34

Probabil cu Voluntari se va juca cu (presupun ca Baluta, Mateiu, Zlatinski si Bancu lipsesc) :

Calancea - Dimitrov, Kelic, Barthe, Briceag - Screciu, Dumitras (Petre) - Javzic, Gustavo, Ivan - Mazarache

Voluntari are prima sansa in aceasta semifinala zic eu.

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de mihu » 22 Apr 2017, 23:35

Bobby scrie:
22 Apr 2017, 23:34
Probabil cu Voluntari se va juca cu (presupun ca Baluta, Mateiu, Zlatinski si Bancu lipsesc) :

Calancea - Dimitrov, Kelic, Barthe, Briceag - Screciu, Dumitras (Petre) - Javzic, Gustavo, Ivan - Mazarache

Voluntari are prima sansa in aceasta semifinala zic eu.
Bancu nu lispseste in cupa, sta cu cfr-ul in campionat
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de Bobby » 22 Apr 2017, 23:38

Daca Bancu joaca - cu atit mai bine. Macar ne putem baza pe tripleta Bancu - Gustavo - Ivan in ofensiva.

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de dxtr009 » 22 Apr 2017, 23:43

din tot forumul n am gasit nici macar unul sa ma ajute cu programele de meci. se pare ca ditamai comunitatea e exclusiv online
ne au salvat 2 leuti de la NL si fratele vostru mantzy, sub acoperire la a doua
ne astepta dl observator ca pe painea calda sa ne faca o teorie comunistoida despre cat de gresite sunt programele. n am rezistat mai mult de 2 fraze cu acest deontolog. daca puteti sa credeti ca ne a luat milica apararea cu argumentul ca "si pe noi ne au criticat ca n aducem atacant" : )))
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de romaad » 22 Apr 2017, 23:45

am citit undeva ca si Bancu va sta in cupa, dar nu pentru ca a luat galben azi... dar avea deja doua in cupa. Acolo se sta la doua galbene.

@dxtr, sper ca l-ai bagat pe undeva pe observator. Si ca mi-ai pastrat un program!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de DarkComy » 22 Apr 2017, 23:46

Cateva lucruri dupa meciul de azi
1. Zlatinski capitan!! Baluta vicecapitan
2. Multescu trebuie sa plece. Dupa ce am deschis scorul, ne-am retras in aparare si am bubuit mingile. Inteleg tactica de a ne retrage nitel si de a nu mai ataca in valuri, dar normal ar fi sa tii de minge, in timp ce noi de fiecare data cand ajungea balonul la noi, o bubuiam spre Ivan (care nu e bun ca varf impins) si automat ajungea la dinamovisti. Insista intr-una cu jazvic...BAGA FRATE COPII!! Si asa nu mai avem niciun obiectiv in campionat, macar mai gasim vreun junior precum Screciu.
3. Cineva trebuie sa raspunda pentru transferurile petardelor: Jazvic, Fajic si Rambe. Jazvic asta mi se pare chiar mai penibil ca Fajic (cum [****] e asta jucator de banda nu stiu, pentru ca e aproape la fel de rapid ca Fajic)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de blondu » 22 Apr 2017, 23:51

calancea- dimitrov, kelic, barthe, briceag - screciu- ivan , gustavo ,bancu- mazarache, fajic
altii nu vad cum ar putea sa joace. rezerve toti copiii.

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de mihu » 22 Apr 2017, 23:55

romaad scrie:
22 Apr 2017, 23:45
am citit undeva ca si Bancu va sta in cupa, dar nu pentru ca a luat galben azi... dar avea deja doua in cupa. Acolo se sta la doua galbene.

@dxtr, sper ca l-ai bagat pe undeva pe observator. Si ca mi-ai pastrat un program!
Bancu nu sta in cupa...a fost mirat si el cand i s-a spus la interviu ca ar sta in cupa dupa al 4 cartonas galben...
un lucru bun si cu revenirea lui Briceag este ca va urca din nou Bancu la mijloc unde este mult mai bun si mai folositor
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de alex.p » 22 Apr 2017, 23:57

Putem juca 4-1-4-1 in Cupa.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: UNIVERSITATEA CRAIOVA - Dinamo Bucuresti

Mesaj de DeuxEx » 23 Apr 2017, 00:04

Va zic un mic secret, dar sa nu mai ziceti "la nimenea"... Eu si cu Romaad am fost convocati de nea Gigi pentru meciul de cupa. dextere, imi pare rau s-o spun, dar tu nu esti pe lista, desi erai si tu la un moment dat in carti. Cica te face Mazarache la viteza, iar nea Gigi vrea viteza in cupa, nu tehnica si sange rece.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Închis