CFR Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pronostic

Poll ended at 30 Apr 2017, 22:49

Manita
10
53%
x
4
21%
2
5
26%
 
Total votes: 19

JustME

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 30 Apr 2017, 22:41

@Romaad

pai nea Gigi cred ca pe final era chiar deranjat de jocul echipei din moment ce l-a bagat pe Maza :) a zis sa-i aduca nitel cu picioarele pe pamant ca prea isi luasera aripa.
romaad scrie:
30 Apr 2017, 22:39
PS - nea Gigi a confirmat mai mult sau mai putin ca e ca si dus de la noi! Sa ii multumim pentru ce a facut si sa ii uram pensie indelungata!
sanatate, numai bine! ucv

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 30 Apr 2017, 22:45

buna observatia cu Mazarache!

Ceva straniu cu echipa asta in Poff
afara 4 2 2 0 4-0 8p
acasa 4 0 1 3 4-9 1p

Le cam inchisaram pliscu astiora de la digi... nu prea mai zic nimic

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 30 Apr 2017, 22:47

oare ai nostri au auzit ce a zis Larie ala? Din vara e liber de contract si CFR nu ii prelungeste contractul. Mie mi se pare un jucator interesant.

Avatar utilizator
danielC
senior
senior
Mesaje: 322
Membru din: 03 Dec 2016, 21:07

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de danielC » 30 Apr 2017, 22:50

De ce nu-i dati la mu*e lui multescu, un obosit, un domn, o javra.....


bai baieti de cate meciuri aveti nevoie ca sa va dati seama ca multescu "outdrive" aceasta echipa de multe jocuri. Suntem slabi, n-avem valoare dar acest magnifici, licurici, senzational, minunat multescu ne-a dus undeva unde nu speram !!!!

DoRyN

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 30 Apr 2017, 22:58

Mda. Daca Multescu a confirmat plecarea, cu siguranta stiau si jucatorii.

Probabil Ivan va pleca in vara. A si multumit Craiovei pentru ca l-a tinut aici.

JustME

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 30 Apr 2017, 23:00

toate ca toate dar pana nu aflu ce a patit Barthe nici nu pot sa ma bucur de victoria asta.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 30 Apr 2017, 23:01

Oricum, indiferent de rezultat, Multescu ramane acelasi domn care ne-a distrus finalul de sezon in campionat. Sa speram ca nu reuseste sa faca acelasi lucru si in cupa!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Nea Marin » 30 Apr 2017, 23:02

@Doryn: Ivan a zis ca are contract pe 3 ani cu Universitatea Craiova.

Haoleu, vorbeste marele alb despre performanta exceptionala, bla, bla, halaisa!
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de gsm » 30 Apr 2017, 23:03

Mazarache si jazvic, nu au nicio treaba cu fotbalul. Eu zic ca cel mai indicat ar fi mogosanu. Stiu ca vroi il vreti pe goardiola dar si mogo pogo ar face treaba.

DoRyN

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 30 Apr 2017, 23:04

@Nea Marin - Sigur ca are contract, dar asta nu inseamna ca nu se poate transfera.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 30 Apr 2017, 23:04

U Craiova e singura echipa din play off care nu a pierdut in deplasare pina acum, si e singura echipa din play off care, pina acum, nu a incasat nici un gol in deplasare. Ultimul meci al Craiovei in deplasare e la FCSB.

Naiba sa-l mai inteleaga pe Multescu - ai 3-0 "afara" in minutul 77, e evident ca echipa gazda are o zi foarte proasta, si il bagi tot pe Maza la a treia schimbare ??? Pe bune, nu cred ca omul e sanatos la cap.

P.S.1 Dupa ce echipa a fost numita "CRA" pe digisport in acest campionat, trustul RDS revine la acronimul "CSU" folosit in trecut. Isi baga astia picioarele in clubul asta cum vor si cind vor.

P.S.2 U Craiova joaca in campionat, dar o da in bara in cupa. Imi aduce aminte de acel campionat cind i-am barat Rapidului drumul catre titlu, ca sa o luam in mina in finala de cupa, tot cu Rapid. Si atunci, si acum, prioritatea era/este Cupa. De multe ori clubul asta dovedeste lipsa de minte.

JustME

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 30 Apr 2017, 23:08

gsm scrie:
30 Apr 2017, 23:03
Mazarache si jazvic, nu au nicio treaba cu fotbalul. Eu zic ca cel mai indicat ar fi mogosanu. Stiu ca vroi il vreti pe goardiola dar si mogo pogo ar face treaba.
cred ca nici Mogo Pogo nu l-ar titulariza pe Jazvic in detrimentul lui Robert Petre sau Birzan.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Nea Marin » 30 Apr 2017, 23:08

Nu mai glumiti de Papura si Mogosanu ca poate va aude cine nu trebuie.

PS: Multa mue aluia de la jijisport al carui nume nu merita sa-l tinem minte.
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
danielC
senior
senior
Mesaje: 322
Membru din: 03 Dec 2016, 21:07

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de danielC » 30 Apr 2017, 23:11

bai oamenilor, hai serios sa-l apreciem pe tipul asta care ne-a adus aici. Suntem o echipa slaba, fara jucatori dar omul asta ne-a adus aici,

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 30 Apr 2017, 23:16

DeuxEx scrie:
30 Apr 2017, 23:01
Oricum, indiferent de rezultat, Multescu ramane acelasi domn care ne-a distrus finalul de sezon in campionat. Sa speram ca nu reuseste sa faca acelasi lucru si in cupa!
Doryn, daca tot ai bagat o corectare automata a cuvantului se.nil, de ce nu ai bagat la rezultat "batran" in loc de "domn"?

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Închis