Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce credeti ca vom face impotriva Viitorului?

Poll ended at 07 Mai 2017, 23:19

pierdem
11
44%
ii spulberam cu o tripa a lui Fajic
4
16%
2-0 la pauza dupa care spectacol
10
40%
 
Total votes: 25

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de romaad » 08 Mai 2017, 00:29

eu am o dilema... oare ajica.... si-o fi calcat pe suflet azi si o fi tinut cu Universitatea Craiova?

Avatar utilizator
danielC
senior
senior
Mesaje: 322
Membru din: 03 Dec 2016, 21:07

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de danielC » 08 Mai 2017, 00:31

Du-te ma de aici, cine zice ca asta fu blat inseamna ca ori e cretin ori e tarfa fcsbista. Cum [cenzurat] sa fie blat cand aia ne-au batut cu noroc. Viitorul slab de tot astazi, iar campionatul nu e jucat deloc. Daca se prezinta cu CFR cum s-au prezentat astazi sunt PA ! Nu mai au norocul asta.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de DarkComy » 08 Mai 2017, 01:22

Toate declaratiile (inclusiv cu ce s-a discutat prin studio)

When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de george_7002 » 08 Mai 2017, 05:29

SLH scrie:
08 Mai 2017, 00:12
De pe facebook-ul patronului de la npg.
https://www.facebook.com/catalin.gageatu
Omul pare sa aiba o lipsa grava de neuroni... asa pare :)- . Astfel de oameni asigura siguranta la fel si fel de evenimente? :o :o :o
P.S. Ar fi pacat sa ratam o posibila mare bucurie chiar la fata locului... un posibil rezultat pozitiv cu o echipa a noastra improvizata pe terenul fcsb ului ori un foarte posibil esec al lor chiar daca noi pierdem cu ei ucv ucv ucv Asta daca trec de Astra in seara asta. :lol:
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de LiviuB » 08 Mai 2017, 08:28

ce trebuie sa inteleaga toti este faptul ca s-au dus vremurile cand Universitatea Craiova juca pentru altii, cand le facea altora jocurile. Acum, Universitatea Craiova joaca pentru ea si pentru suporterii sai.

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de gsm » 08 Mai 2017, 09:32

sincer, mi-a placut echipa aliniata de multescu, mai putin jazvic. zlatinsky mi se pare cam nervos de vreo 4 etape, chiar in acest campionat a fost foarte calm, incercand sa aplaneze deciziile controversate ai arbitrilor. la capitolul portar am vazut la acest copil un talent imens, pe orice sut trimis pe langa poarta de adversar era "pe minge". barzan cam derutat, nesigur mi s-a parut, dar este un jucator de viitor. sper ca multescu sa alcatuiasca o echipa de tineri in meciul cu fscb. dumitras face un cuplu cu screciu de fundasi foarte solid. noua ne trebuie un VARF, si-un MIJLOCAS DE CREATIE.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de Nea Marin » 08 Mai 2017, 10:40

Iata de ce nu trebuie sa mai iasa oile campioane. Niciodata.
E cel mai de [cenzurat] club din lume: facut si sustinut cu japca de comunisti, e singurul club din Univers al carui oficial (mimi scoica) bate un suporter propriu si e din nou in conducerea clubului, iar slugile din presa mint ca e cel mai iubit club din tara.
Slugoiul duckadam e singurul care nu s-a dus la intalnirea coechipierilor lui din finala de la Sevilla pt ca el e cu fcsb (apropo, ce inseamna oficial fcsb?).
Cat de penibili...

Mingea e la Sumudica acum. Sa vedem diseara daca rapidistul are demnitate.

In rest, multa :-x slugilor, mincinosilor si vandutilor din presa si din fotbal.
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de mihu » 08 Mai 2017, 10:53

cum adica nu stii ce inseamna fcsb...pai a dat denumirea Sumudica : fc star biscuit !!! :lol: :lol: :lol:
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de Nea Marin » 08 Mai 2017, 12:35

mihu scrie:
08 Mai 2017, 10:53
cum adica nu stii ce inseamna fcsb...pai a dat denumirea Sumudica : fc star biscuit !!! :lol: :lol: :lol:
Sumudica se afla intr-o grava eroare, a zis insusi urangutanul ovin ca inseamna "faci ce spune becali". Da' io voiam sa stiu ce inseamna oficial, in acte.
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de Bobby » 08 Mai 2017, 15:06

Stie careva daca accidentarea lui Bucurica e serioasa ?

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1858
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de u2blue » 08 Mai 2017, 16:57

Aseară a fost just perfect ... Să aud toate behăitoarele jurnalistice intonand doine de jale ... priceless.

Avatar utilizator
azzuro
suporter
suporter
Mesaje: 553
Membru din: 16 Mar 2004, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de azzuro » 08 Mai 2017, 17:03

Mironica mai are putin si face spume la gura! Am vazut pe pagina de fb a televiziunii lui de rahat.
"Sa ne ancoram în sinergia faptelor, fara a eluda meandrele concretului."

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de gogu2005 » 08 Mai 2017, 17:22

e plin de cacareze la palat... merinosii se panicheaza.
CRAIOVA NESUPUSA

JustME

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de JustME » 08 Mai 2017, 18:19

e jale mare la palat :) e panica in presa centrala ca la Craiova nu se mai raspunde la comenzi, nu mai sunt titluri trimise plocon la buCUResti, nu mai sunt trimise vagoane de jucatori in buCUResti. sunt disperati ca la Craiova se urmaresc interesele echipei si nu interesele altora. ciobanul tuna si fulgera ca la Craiova nu se mai face "niste lobby" pt el si pentru echipa lui de [cenzurat].

trebuie toti actionati in judecata incepand cu ciobanul din pipera si terminand cu lacheii sai din presa. timpul vorbelor a trecut, e vremea sa trecem la fapte. trebuie sa le aratam acestor personaje de trista amintire ca amenintarile lor penibile nu sperie pe nimeni. aproape ca-mi doresc sa jucam cu titularii meciul cu oile si sa ne dam viata pe teren pt a-i incurca si a le lua chiar si locul 2 insa trebuie sa ramanem lucizi si sa ne urmarim interesul.

mare, mare pacat ca avem meciul de cupa atat de aproape de meciul cu fecesebistii melinosi. ce mult mi-ar fi placut sa ne pisam pe ei si sa le suflam de sub [cenzurat] chiar si locul 2. poate imi face Sumudica o bucrie diseara, DOAMNE AJUTA! :ruga
Last edited by JustME on 08 Mai 2017, 18:25, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de Nea Marin » 08 Mai 2017, 18:30

Nerusinarea acestor golani depaseste deja orice limita. Auziti, lume, ciobanul stie si ca nu suntem adevarata Universitatea Craiova si ne ameninta cu "hartii" la UEFA, DNA si mama Omida (suna cunoscut? cine se aseamana se aduna).

Acum e momentul actiunii din partea clubului, nu blabla de la marele alb. Procese pt. defaimare si le inchidem gura, altfel vom ramane ciuca batailor pt. cacareze.

Cu presa nu castigi luandu-te in gura cu ei, pt. ca obraznicii oricum au ultimul cuvant la "concluzii" dupa ce te scot din emisiune si nici un sclav din presa nu acorda dret la replica asa cum zice deontologia profesionala.

Despagubiri in instanta pentru defaimare si afectarea imaginii, asta le inchide gura ca sa nu mai minta!
STIINTA SUNTEM NOI !

Închis