Echipament cu "U" Craiova

Cauti ceva legat de Stiinta si nu gasesti? Doresti sa vinzi/cumperi/schimbi obiecte promotionale, vechi sau noi, bilete de meci, etc.? Aici e locul unde poti ajuta sau fi ajutat.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
Marinica

Echipament cu "U" Craiova

Mesaj de Marinica » 10 Aug 2004, 23:44

Cine imi poate spune unde sa gasesc in Bucuresti echipament cu U. Craiova?

Codul lui DaVinci

echipament cu U Craiova

Mesaj de Codul lui DaVinci » 20 Noi 2004, 19:02

nu poti gasi in bucuresti dar poti ruga pe cineva sa iti cumpere din craiova si sa ti-l trimit sau daca ai timp poti veni la craiova sa iti cumperi de la magazinul clubului.

JustME

Re: echipament cu U Craiova

Mesaj de JustME » 20 Noi 2004, 20:33

Che Guevara scrie:nu poti gasi in bucuresti dar poti ruga pe cineva sa iti cumpere din craiova si sa ti-l trimit sau daca ai timp poti veni la craiova sa iti cumperi de la magazinul clubului.
ca sa fiu sincer nici in craiova nu e mare procopseala cu ecipamente!! tricourile sunt jalnice ... sunt intr-adevar alb-albastre dar eu nu am vazut nicaieri stema craiovei ... la nivel de marketing suntem in epoca de piatra !!!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: echipament cu U Craiova

Mesaj de ady_azzuro » 20 Noi 2004, 21:15

JustME scrie:ca sa fiu sincer nici in craiova nu e mare procopseala cu ecipamente!! tricourile sunt jalnice ... sunt intr-adevar alb-albastre dar eu nu am vazut nicaieri stema craiovei ... la nivel de marketing suntem in epoca de piatra !!!
Nu e chiar asa! Sunt tricourile oficiale in magazin, desi sunt cam scumpe, 1.5 milioane de anul trecut si 2.5 milioane de anul acesta.
Va recomand sa cumparati unul pt ca sunt de o calitate exceptionala! o:

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Re: echipament cu U Craiova

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 20 Noi 2004, 22:37

ady_azzuro scrie:
JustME scrie:ca sa fiu sincer nici in craiova nu e mare procopseala cu ecipamente!! tricourile sunt jalnice ... sunt intr-adevar alb-albastre dar eu nu am vazut nicaieri stema craiovei ... la nivel de marketing suntem in epoca de piatra !!!
Nu e chiar asa! Sunt tricourile oficiale in magazin, desi sunt cam scumpe, 1.5 milioane de anul trecut si 2.5 milioane de anul acesta.
Va recomand sa cumparati unul pt ca sunt de o calitate exceptionala! o:
daca errea sunt la 2,5, inseamna ca un tricou nike mi-l aduce la 6 milioane... un tricou in stilul celor de la club la reprezentatnta errea din Craiova sunt la 500-600 de mii...

ady nu-mi dau seama daca ai zis la baza ca sunt de o calitate exceptionala... dar daca ai vorbit serios, te contrazic eu... cum sa fie de o buna calitate?... tricou ERREA la 2 milioane si jumatate??? hahaha... pai carpele astea nu merita mai mult de 500 de mii... errea e firma de echipament? asta e la vrajeala, au toate echipele din elita...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: echipament cu U Craiova

Mesaj de ady_azzuro » 20 Noi 2004, 22:51

WhiteBlue4Ever scrie:daca errea sunt la 2,5, inseamna ca un tricou nike mi-l aduce la 6 milioane... un tricou in stilul celor de la club la reprezentatnta errea din Craiova sunt la 500-600 de mii...

ady nu-mi dau seama daca ai zis la baza ca sunt de o calitate exceptionala... dar daca ai vorbit serios, te contrazic eu... cum sa fie de o buna calitate?... tricou ERREA la 2 milioane si jumatate??? hahaha... pai carpele astea nu merita mai mult de 500 de mii... errea e firma de echipament? asta e la vrajeala, au toate echipele din elita...
Intr-adevar pretul este exagerat, mai mult de un milion nu merita daca ne uitam in locul din clasament.
Asta e parerea mea, tricourile oficiale ale Stiintei errea sunt super, chiar mai bune decat multe nikeuri si adidas.
Errea este firma de echipament, uita-te in Anglia la Middlesbrogh sa vezi ca tot errea are. Errea este o firma renumita nu e una anonima cum e legia de exemplu. Bineinteles ca n-are rezonanta unui nike sau adidas, dar nici errea nu e de lepadat.

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Re: echipament cu U Craiova

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 21 Noi 2004, 01:00

ady_azzuro scrie:Intr-adevar pretul este exagerat, mai mult de un milion nu merita daca ne uitam in locul din clasament.
Asta e parerea mea, tricourile oficiale ale Stiintei errea sunt super, chiar mai bune decat multe nikeuri si adidas.
Errea este firma de echipament, uita-te in Anglia la Middlesbrogh sa vezi ca tot errea are. Errea este o firma renumita nu e una anonima cum e legia de exemplu. Bineinteles ca n-are rezonanta unui nike sau adidas, dar nici errea nu e de lepadat.
nu conteaza locul in clasament... conteaza firma... si raman la parerea ca e o firma anonima :)
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Bornwild

Re: Echipament cu "U" Craiova

Mesaj de Bornwild » 21 Noi 2004, 03:27

Marinica scrie:Cine imi poate spune unde sa gasesc in Bucuresti echipament cu U. Craiova?

Ba stiu ca se gasea intr-un timp la un magazin din Gara de Nord,primul magazin din dreapta de la accesul la peroane.Acum nu mai stiu daca mai are

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: echipament cu U Craiova

Mesaj de ady_azzuro » 21 Noi 2004, 13:52

WhiteBlue4Ever scrie:nu conteaza locul in clasament... conteaza firma... si raman la parerea ca e o firma anonima :)
O fi parerea ta, dar nu e neaparat si cea corecta.

Bogho
suporter
suporter
Mesaje: 992
Membru din: 25 Aug 2004, 22:20

Mesaj de Bogho » 23 Noi 2004, 10:55

Errea nu e o firma anonima! E o firma italiana, destul de importanta, iar mai multe detalii gasiti la http://www.erreapoint.it
-

Scrie răspuns