Playoff. Etapa 8. Botoșani - Universitatea

Discutii despre meciurile disputate in sezonul 2019-2020

Moderator: grup_moderatori

Închis

Puncte, puncte. Să vină punctele...

Poll ended at 20 Iul 2020, 21:35

3
18
78%
2
1
4%
1
4
17%
 
Total votes: 23

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: Playoff. Etapa 8. Botoșani - Universitatea

Mesaj de gsm » 20 Iul 2020, 12:21

portarul de la botosani:" noi am avut ocazii iar ei au marcat din penalti", ...a fost cel mai consistent joc facut de echipa noastra pana acum. felicitari conducerii ptr profesionalismul pe care o instituie in club. sorin cartu ar trebui sa fie retars din interviruri si declaratii tv.

Avatar utilizator
Arthur Rimbaud
suporter
suporter
Mesaje: 939
Membru din: 29 Oct 2018, 07:34

Re: Playoff. Etapa 8. Botoșani - Universitatea

Mesaj de Arthur Rimbaud » 20 Iul 2020, 13:20

gsm scrie:
20 Iul 2020, 12:21
portarul de la botosani:" noi am avut ocazii iar ei au marcat din penalti", ...a fost cel mai consistent joc facut de echipa noastra pana acum. felicitari conducerii ptr profesionalismul pe care o instituie in club. sorin cartu ar trebui sa fie retars din interviruri si declaratii tv.

Portarul de la Botosani el a avut o mare ocazie sa taca. Pacat ca el a pierdut aceasta ocazie. Acum noi stim ca ori el este forte prost ori de forte rea credinta.
CRAIOVA JE T'AIME !!!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Playoff. Etapa 8. Botoșani - Universitatea

Mesaj de sorialis » 20 Iul 2020, 15:33

Meci foarte bun, în condițiile date.

Iar atmosfera de la stadion, la sosirea echipei - Priceless!!!

ImagineImagine🤍ImagineImagineImagineImagine

Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Playoff. Etapa 8. Botoșani - Universitatea

Mesaj de malus dacus » 20 Iul 2020, 15:35

Pe cine dreac interesează ce-a zis 'portarul de la Botoșani'? Să-și întrebe antrenorul, care a recunoscut clar după meci - "au fost mai buni"!
@ Arthur. Dacă tot ai trecut pe vinuri de casă, e păcat să pleci de prin aceste locuri fără să le încerci și pe cele de Plenița și de Cârlogani. Uiți de Roșioara de Dăbuleni, garantat!
Titlul de campioni, normal ar trebui sărbătorit cu Zaibăr. Dar atenție, e jumate mit și, în niciun caz nu-l găsești la Băilești!

Avatar utilizator
Arthur Rimbaud
suporter
suporter
Mesaje: 939
Membru din: 29 Oct 2018, 07:34

Re: Playoff. Etapa 8. Botoșani - Universitatea

Mesaj de Arthur Rimbaud » 20 Iul 2020, 19:48

malus dacus scrie:
20 Iul 2020, 15:35
Pe cine dreac interesează ce-a zis 'portarul de la Botoșani'? Să-și întrebe antrenorul, care a recunoscut clar după meci - "au fost mai buni"!
@ Arthur. Dacă tot ai trecut pe vinuri de casă, e păcat să pleci de prin aceste locuri fără să le încerci și pe cele de Plenița și de Cârlogani. Uiți de Roșioara de Dăbuleni, garantat!
Titlul de campioni, normal ar trebui sărbătorit cu Zaibăr. Dar atenție, e jumate mit și, în niciun caz nu-l găsești la Băilești!
M. D. camarade, eu mai am inca 1 an de studiat aici, deci am suficient timp pentru dégustat. :-D

Iar faptul ca eu o sa plec la vara viitoare asta nu rupe total legatura mea cu Craiova. Eu mie propun sa vin cu famillie mea in fiecare an in vacances. Am déjà aici prieteni de suflet. :-D :up:
CRAIOVA JE T'AIME !!!

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Playoff. Etapa 8. Botoșani - Universitatea

Mesaj de cortinadampezzo » 21 Iul 2020, 10:22

Ne-am temut de meciul cu astia din Cucuteni dar l-am gestionat foarte bine. Ne-am aparat bine cu toata echipa.
Singura mentiune ar fi ca Koljic din doua ocazii de gol 90% a ratat

Închis