Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Câte puncte le luam celor de la CFR?

Poll ended at 25 Apr 2021, 09:25

3
9
82%
1
0
No votes
0
2
18%
 
Total votes: 11

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2864
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de Geronimo » 26 Apr 2021, 11:26

Ionut Mitran nu e inca pregatit sa joace fundas central la nivelul ligii 1. Cred ca Screciu ar putea juca fundas in conditiile grele pe care le avem acum.


Sent from my iPad using Tapatalk

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de malus dacus » 26 Apr 2021, 13:45

E pe dinafara si Screciu. Fundas central a jucat doar de cateva ori si atunci tot ca improvizație. Plus ca n.are meciuri in picioare. N.ai cum sa te bazezi pe el. Ramane sa ne descurcam cu Balasa si M Constantin. La Balasa nu mi.e frica de gafe, pt. ca joaca simplu, nu se complica. E bun si la jocul aerian. Problema lui e ca e cam imobil, lent si varza pe constructie. Plus la el orice contact e cu emotii, nu stii daca se mai ridica.

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2864
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de Geronimo » 26 Apr 2021, 14:00

malus dacus scrie:E pe dinafara si Screciu. Fundas central a jucat doar de cateva ori si atunci tot ca improvizație. Plus ca n.are meciuri in picioare. N.ai cum sa te bazezi pe el. Ramane sa ne descurcam cu Balasa si M Constantin. La Balasa nu mi.e frica de gafe, pt. ca joaca simplu, nu se complica. E bun si la jocul aerian. Problema lui e ca e cam imobil, lent si varza pe constructie. Plus la el orice contact e cu emotii, nu stii daca se mai ridica.
Pai eu la improvizatii ma gandeam. Parca Balasa mai sta o etapa.


Sent from my iPad using Tapatalk

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de marius_vl » 26 Apr 2021, 14:59

eu nu vad decat o singura solutie viabila in momentul asta la U21, si anume pe Vladoiu, si as juca cu Mitran pt 2 minute! Trebuie sa jucam numai la victorie si pt asta avem nevoie de extreme de valoare, adica Ivan, Ofosu sau Camara!
Campanu se vede clar ca nu are fata de titular, el e bun sa intre in ultimele 15-20 de minute, cum de altfel s-a si vazut la cluj, cand a intrat chiar foarte bine in joc!

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2214
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de fanucrv » 26 Apr 2021, 17:56

Campionatul următor va fi prăpăd cu regula under21. Burleanu vrea sa fie in teren un jucator tot meciul si al doilea 45 min. Nimeni nu va mai cumpăra jucatori de valoare ca nu ai loc pentru ei. Pe bancă trebuie sa mai ai cel putin un jucator under 21. Loturile se vor configura după tampenia asta iar in competiile externe toate echipele romanesti vor iesi in primele 2 tururi. Au ajuns sa hiperbolizeze o competiție , campionatul european under 21, unde nimeni nu da 2 bani pe ea doar ca s-a trezit Stoichita si alți proști din frf ca suntem campioni la tineret. Ăștia nu au simtul realității si sunt maxim de incompetenți.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de marius_vl » 26 Apr 2021, 19:58

si daca nu ma insel, nici Vladoiu nu va mai fi eligibil pt regula asta nenorocita! Avantaj mare pt fcsb

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2214
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de fanucrv » 26 Apr 2021, 20:09

marius_vl scrie:
26 Apr 2021, 19:58
si daca nu ma insel, nici Vladoiu nu va mai fi eligibil pt regula asta nenorocita! Avantaj mare pt fcsb
Doar Baiaram, Campanu si Screciu mai sunt eligibili si poti sa zici ca au ceva valoare sa joace la prima echipă, dar nici unul nu mi se pare titular de drept .

Avatar utilizator
Jimmy Darmody
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 15 Apr 2016, 14:54

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de Jimmy Darmody » 27 Apr 2021, 07:15

Daca ii batem pe jegoși joi ma declar multumit de sezon 😬posibil sa il si castigam daca se creeaza emulația necesara, de cupa nu mai zic nimic, pe aia deja am bifat-o la câștigate !

Bogho
suporter
suporter
Mesaje: 992
Membru din: 25 Aug 2004, 22:20

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de Bogho » 27 Apr 2021, 10:37

fcsb nu a câștigat nici un meci în care a fost solicitat control antidoping.

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de florinkeke » 27 Apr 2021, 12:39

Metodele fizice de pregatire ale lui Neubert au lasat si lasa multe urme in spate:Chiriches,Gardos,Pintilii,mai nou Fl Coman.Toti jucatori cu lungi perioade de inactivitate in urma accidentarilor.Se pare ca Neubert asta chiar le face ceva.Sa nu ne bazam pe faptul ca ei au multi accidentati...ci mai degraba pe Ouzou si organizarea meciului facuta de el.Si sa ne rugam sa avem in teren doi fundasi centrali de meserie
Deci:Pigli-Vladoiu,MC,Acka,Bancone- Ceapa,Mateiu - Mitran,Cic,Ivan - Tudorie....Mitran va fi sacrificat in primele 5minute.

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de cortinadampezzo » 28 Apr 2021, 07:47

Cand iti bate obrazu jumatate de romania ca esti vandut, sobolan fiert si partinitor, vii si zici
am gresit, scuze

https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/cfr-cl ... 30209.html

Craciunescu isi intoarce parerile pro cfr, pentru a putea zice la meciul de maine alte tampenii

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1753
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de dorumihnea2 » 28 Apr 2021, 08:36

Jiji adoptă stilul,, vânzătorului de caș și urdă din piață,, urlă 3 luni că nu vrea să fie arbitrat de Kovacs și acum o dă la întors.... Că e arbitru bun, că dracii, că tat su..... Din păcate atitudinea celor două echipe cu care ne batem lasă de dorit, lipsite de fair-play. La anul în play off trebuie să avem un lot cu care trebuie să câștigăm toate meciurile, eu cred că doar așa putem fi campioni....... ECHIPE PRIETE NU AVEM ȘI CONDUCĂTORI CARE SĂ PRACTICE JOCURI MURDARE NU AVEM......

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de SLH » 30 Apr 2021, 12:32

marius_vl scrie:
26 Apr 2021, 19:58
si daca nu ma insel, nici Vladoiu nu va mai fi eligibil pt regula asta nenorocita! Avantaj mare pt fcsb
De ce spui asta? Ai vazut cati mielusei mai sunt eligibili la anul?


dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1753
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Playoff Etapa 3. CFR - Universitatea

Mesaj de dorumihnea2 » 01 Mai 2021, 08:41

Clar m-am fost enervat și eu când am citit articolul dar presa aservita e o sabie cu 2 tăișuri.... Pe deoparte te laudă și te face, noul Hagi,, sau,, noul Stanciu,, iar pe de altă parte îți descoasa viata personală de ex. prietena lui Coman sau Nedelcu, masina de pește a lui Morutan, carnetul lui Coman etc... Și ai noștri sunt tineri și au bani și femei frumoase dar prefer să nu scrie atât despre ei și să se poată concentra la ce au de făcut. Fcsb ul e un fel de reality show în presa bucureșteană și cincer mă lasă rece....

Închis