Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Moderator: grup_moderatori

Rezultat

Poll ended at 16 Mai 2021, 10:12

Suntem nasii lor
4
57%
Marinos este maestrul egalurilor
1
14%
Pierdem, nu avem lot-ul complet
2
29%
 
Total votes: 7

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de R.E.N. » 15 Mai 2021, 23:27

Si Burlacu si Baicu au clase peste Camara Ofosu Campanu Capatana. Toti, fotbalisti pe care s-au dat bani degeaba. Mult respect pentru conducerea clubului si toata lumea implicata in transferuri. Si pentru Bergodi, pe care il lauda toti prin ziare ca medie de puncte si rahat, el e responsabil pentru jumate din cazaturile aduse.
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de florinkeke » 15 Mai 2021, 23:27

Geronimo scrie:
florinkeke scrie:Sa nu fim suparati.Doar nu era sa ii facem pe fcsb campioni.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Nu ma intereseaza cine castiga campionatul.


Sent from my iPad using Tapatalk
teoretic da,insa anul trecut unii nu au procedat la fel.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk


marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de marius_vl » 15 Mai 2021, 23:28

Îmi e milă sincer de Ouzounidis!!! A plecat scârbit la vestiare imediat după fluierul final! Cred că n-a bănuit o secundă în ce amatorism total se bagă! Am o presimțire că își dă demisia după mizeria din seara asta

Stefan..
membru
membru
Mesaje: 160
Membru din: 05 Aug 2019, 14:21

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Stefan.. » 15 Mai 2021, 23:30

Nimic de comentat. Am scapat de situatia in care sa fim acuzați ca facem jocul lui Becali. A iesit cum trebuie.

robertc
suporter
suporter
Mesaje: 913
Membru din: 19 Aug 2013, 09:34

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de robertc » 15 Mai 2021, 23:31

florinkeke scrie:
15 Mai 2021, 23:27
Geronimo scrie:
florinkeke scrie:Sa nu fim suparati.Doar nu era sa ii facem pe fcsb campioni.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Nu ma intereseaza cine castiga campionatul.


Sent from my iPad using Tapatalk
teoretic da,insa anul trecut unii nu au procedat la fel.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Cum dracu nu va intereseaza ma cand oile anul.trecut au jucat cu juniorii?
Eu sunt mahnit de jocul prestat dar cum am mai zis ,ii urasc atat de mult pe farisei....probabil voi care stati in zona nu stiti cum e...

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2214
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de fanucrv » 15 Mai 2021, 23:31

Mai trist este ca in ritmul in care se accidenteaza titularii, vom ajunge la meciul cu Astra sa jucam cu echipa a doua , aia din liga a treia.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de malus dacus » 15 Mai 2021, 23:33

Am ntrat sa zic ca nu mai am nimic de zis. Tot ce era de zis am zis deja demult si de prea multe ori pe.aici. Mi.am luat si hate de la cunoscatori, tot ce trebuie. Ne auzim dupa cupa. Salut.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de fabius_2014 » 15 Mai 2021, 23:33

Prima repriza buna, a doua repriza dezastru. Meci fara cartonase, fara faulturi dure, dar cu accidentari. Nu sunt foarte ingrijorat si nici suparat. Acum doar cupa conteaza.

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2864
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Geronimo » 15 Mai 2021, 23:34

Transferurile parca au fost facute un gambling man, de un jucator de poker. Nu reusesc sa gasesc o logica la ce jucatori aducem. Oare e cineva care il vede pe Capatina mai bun decat Paun de la aia? Nu ne uitam doar la meciul asta. Dar ca marja de progres?


Sent from my iPad using Tapatalk

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de florinkeke » 15 Mai 2021, 23:36

Prima repriza parte in parte.A doua am jucat cat sa ne bata.Imlortant e sa isi revina Baiaram si Constantin pana in finala.Daca luam cupa totul e ok.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk


Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Doomsday » 15 Mai 2021, 23:38

marius_vl scrie:
15 Mai 2021, 23:28
Îmi e milă sincer de Ouzounidis!!! A plecat scârbit la vestiare imediat după fluierul final! Cred că n-a bănuit o secundă în ce amatorism total se bagă! Am o presimțire că își dă demisia după mizeria din seara asta
Acelasi lucru il remarcai si eu. Asta e valoarea jucatorilor, au trecut 3 antrenori pe la ei si nimic. Sumudica daca vine, nu schimba cu nimic jucătorii.
Eu as prefera sa nu-si dea demisia, sa ramana pana la final, totusi, cred ca sunt sanse mari sa castige cupa, si dupa sa plece din amatorism. Ramane cu o cupa.

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1943
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de lory69 » 15 Mai 2021, 23:43

Tu zici de Capatana,dar ce sa zicem de Camara sau Ofosu?Nu inteleg cum dracu la alte echipe sunt jucatori esentiali,iar cand vin la noi sunt cazaturi.O sa fie mult,foarte mult de lucru la lot,dar pt asta ar trebui pus la treaba cineva care se pricepe.Eu as arunca un ochi si la echipa de under 17 care o sa castige grupa elitelor....decat sa treaca l under19,mai bine ar creste la prima echipa varfurile de acolo.Daca pui pe liber jumate din lotul actual,cumperi 3-4 valori si promovezi cativa tineri de 17 ani,cred ca balanta va inclina de partea noastra ca joc,dar si de partea clubului dpdv financiar.

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2864
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Geronimo » 16 Mai 2021, 00:06

lory69 scrie:Tu zici de Capatana,dar ce sa zicem de Camara sau Ofosu?Nu inteleg cum dracu la alte echipe sunt jucatori esentiali,iar cand vin la noi sunt cazaturi.O sa fie mult,foarte mult de lucru la lot,dar pt asta ar trebui pus la treaba cineva care se pricepe.Eu as arunca un ochi si la echipa de under 17 care o sa castige grupa elitelor....decat sa treaca l under19,mai bine ar creste la prima echipa varfurile de acolo.Daca pui pe liber jumate din lotul actual,cumperi 3-4 valori si promovezi cativa tineri de 17 ani,cred ca balanta va inclina de partea noastra ca joc,dar si de partea clubului dpdv financiar.
La Ofosu mai e si varsta. Ce sa facem noi cu Ofosu!? De Capatana zic pentru ca e la noi de peste 1 an. Am mai avut echipa u17 campioana, antrenata de Mogosanu. Si eu as investi in cei under 17.


Sent from my iPad using Tapatalk

iepurakis
senior
senior
Mesaje: 324
Membru din: 27 Feb 2009, 21:07

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de iepurakis » 16 Mai 2021, 00:11

lotul trebuie serios periat, sper ca sunt constienti domnii conducatori.
e cam tot ce am de zis. am zis la celelalte meciuri tot despre "febletile" mele.

Avatar utilizator
csm310
membru
membru
Mesaje: 189
Membru din: 08 Feb 2019, 15:35

Re: Playoff. Etapa 8: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de csm310 » 16 Mai 2021, 00:35

Ce cauta Capatana, Tudorie, Bic, Cimpanu, Acka la Universitatea??? Jucatori ca ei sunt cu sutele de mii in lume, nu au nimic special, nu aduc niciun plus, practic orice suporter cu conditie fizica poate face ce fac si ei, Capatana e exasperant de slab, toate pasele lui au fost inapoi, nu stie sa dea o pasa in adancime, de piciorul stang nu mai vorbim... cum au ajuns acesti jucatori fotbalisti profesionisti??? trebuie facuta ancheta pana la copii si juniori, ce au vazut antrenorii la acesti jucatori, pe ce pile au ajuns sa joace in liga 1 si cum au ajuns la Universitatea, e penibila echipa oricum... nici Ouzounidis nu cred ca se astepta sa gaseasca asa ceva, eu raman la parerea ca dupa Mangia e probabil cel mai bun antrenor pe care l-am avut din 2013 incoace, se vede ca pune suflet, ca stie fotbal, dar n-are ce sa faca mai mult de locul 3 si cupa, parca ii gasesti circumstante si satanei acum sau lui Papura.

Închis