[Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis
cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 27 Aug 2020, 22:03

"craiova eterna dezamagire"
Bergodi trebuie sa plece, a ratat campionatul si cupele europene. Aia e

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1076
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de Leonard Albert » 27 Aug 2020, 22:05

Si sa-si mai faca valiza si departamentul de scouting. Plus Marcel Popescu! Asa, ca bonus.

sorinyki
fanatic
fanatic
Mesaje: 1182
Membru din: 16 Mai 2006, 10:43

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de sorinyki » 27 Aug 2020, 22:07

Și eu zic sa plece! Nu are ..... ce îi trebuie pentru meciuri cu miza! Rușine maximă, pentru ce ne pregătim un an?

iepurakis
senior
senior
Mesaje: 324
Membru din: 27 Feb 2009, 21:07

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de iepurakis » 27 Aug 2020, 22:09

poate e mai bine ca s-a intamplat acum la inceputul campionatului.
sa il trezeasca cineva pe arici, cu valoarea lui de grupe EL.
valoarea s-a vazut azi: basini in cap si atat.

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de Dany » 27 Aug 2020, 22:10

Nu trebuie sa ne ferim de cuvinte...rusine imensa pe obrazul Universității. Asa cum au fost aplaudati cand a fost cazul, în momentul de față trebuie sa spunem lucrurilor pe nume și să ne gândim la viitor. Cred ca li s-a urat de atata bine - salarii bune și plătite la zi, cantonament afară, transport cu avionul la meciuri, inclusiv în țară,etc.
Nu se poate sa ne prezentam in halul asta. Nu am câștigat nimic și avem fumuri în cap de zici ca suntem cel putin campioni mondiali.
Incredibil ce se întâmplă la Craiova. Cred ca nu avem un om acolo care sa îi scuture de fiecare dată când o iau pe aratura!
Cred ca trebuie îmbunătățit lotul cu jucători tineri și dornici de performanță care sa isi dea sufletul pe teren timp de 90 de minute.
Nu suntem noi cei care luam decizii dar parca e o harababură totală la club. Sper sa nu urmeze în recul și să ne revenim.
Cu siguranta maine vom gândi la rece, și vom trece peste acest eșec, dar e păcat ca nu avem mentalitate de învingători, nu avem [cenzurat]!!!

Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk

Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de Bobby » 27 Aug 2020, 22:10

Pai ce scouting am avut doar cu repatrieri - Rocha, Acka, Vatajelu, Ivan, Screciu ? Cine a avut ideea asta geniala care a costat spre 3 milioane de Euro ?

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 725
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de FreakBoy » 27 Aug 2020, 22:13

Ba, or fi jucătorii de ras, dar multi dintre noi suntem de plâns. Vai de [cenzurat] voastră de admiratori de [cenzurat]... Tristă soarta are echipa asta, sper sa se desființeze in [cenzurat] mea odată, să scape toți de voi!
Mergeți in [cenzurat] mea comentatori la digi, sau suporteri de a doua la ajica. Ii acuzați pe aia că sunt vânduți, pe voi nici doi lei nu da nimeni, dar acceptați și 2 bani.
I N I M I T A B I L I

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de R.E.N. » 27 Aug 2020, 22:16

Iedi e umflat cu pompa de presa. Numai impresii si atitudine, fotbal mai putin. Sa gaseasca un baiat pe afara gen Mangia, altfel murim sperante iar. Sau poate Sumudica. In rest nu avem antrenori in Romania.
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

sorinyki
fanatic
fanatic
Mesaje: 1182
Membru din: 16 Mai 2006, 10:43

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de sorinyki » 27 Aug 2020, 22:19

Domnul FreakBoy, dacă nici la rușinea asta nu trebuie criticați.....! Pai la ce sa muncești un an de zile? Pentru ce sa termini pe locul 1, 2? Care e rostul? Să ieși din prim tur? Eu la locul de munca sunt criticat dacă nu îmi fac treabă, tu la fel...., ei sunt plătiți sa joace, nu să își bată joc!

Avatar utilizator
fanUCV
suporter
suporter
Mesaje: 501
Membru din: 15 Dec 2018, 23:23

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de fanUCV » 27 Aug 2020, 22:19

cu Pițurcă nu(metode "învechite"), cu Bergodi nu(prea moale) .. cu jucători care fac și desfac viața din vestiar când vor și cum vor, nu ai cum să faci performanță ..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

ucv - un zambet, o lacrima, un suras de fericire

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2214
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de fanucrv » 27 Aug 2020, 22:19

Bobby scrie:
27 Aug 2020, 22:10
Pai ce scouting am avut doar cu repatrieri - Rocha, Acka, Vatajelu, Ivan, Screciu ? Cine a avut ideea asta geniala care a costat spre 3 milioane de Euro ?
Tepe pe care le-am dat si pe care cei din club spera sa ii mai vopseasca odata si ii mai pacaleasca pe altii. Asta in lipsa oricarei viziuni de a fi in stare sa aduci alți jucatori. Nu stiu cum fac aia de la Botosani, dar chiar nimeresc bine. Si apropo de tepe, daca ti se duce vestea numai vinzi nimic . Hagi stie cel mai bine. E posibil sa le creasca urechile jucatorilor si celor din club dupa milioane mult visate ,ca numai da nimeni nimic. Cota jucatorilor o faci in competitii europene, nu cu Clinceni
Last edited by fanucrv on 27 Aug 2020, 22:22, edited 3 times in total.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de malus dacus » 27 Aug 2020, 22:20

N-am cuvinte. M-au lasat mut. Nici sa critic nu-mi vine, pt. ca nu stiu ce sa critic mai degraba. Rusine totala, nu exista cuvinte. La prima vedere e vb. de aere de dive de pe sant, dar e vb. si de lipsa de valoare. Plus Bergodi depasit de situatie. St. de acord ca e momentul unei curatenii masive, dar nu stiu daca e posibila peste noapte. Pt. ca te uiti la ei si practic i-ai da pe toti afara. Dar cu Bergodi nu putem nici sa reconstruim si nici sa continuam. Parerea mea.

sorinyki
fanatic
fanatic
Mesaje: 1182
Membru din: 16 Mai 2006, 10:43

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de sorinyki » 27 Aug 2020, 22:24

Citez din presa sportivă:
"Cine i-a eliminat pe olteni: georgienii n-au mai jucat de 12 ani în Europa și e prima oară când trec de turul 1 preliminar!"

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de manex » 27 Aug 2020, 22:30

Freak, azi sunt de criticat. Si rau de tot.

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1076
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: [Europa League] Lokomotiv Tibilisi - Univ. Craiova

Mesaj de Leonard Albert » 27 Aug 2020, 22:30

FreakBoy scrie:
27 Aug 2020, 22:13
Ba, or fi jucătorii de ras, dar multi dintre noi suntem de plâns. Vai de **** voastră de admiratori de [cenzurat]... Tristă soarta are echipa asta, sper sa se desființeze in **** mea odată, să scape toți de voi!
Mergeți in **** mea comentatori la digi, sau suporteri de a doua la ajica. Ii acuzați pe aia că sunt vânduți, pe voi nici doi lei nu da nimeni, dar acceptați și 2 bani.
Cu cine vorbesti aici mestere? Ai luat in plus la bord? Daca atat te duce capul sa ne faci "admiratori de caccat"(probabil) sau sa mergem in plua ta comentatori la digi in situatia in care te umileste Marfarul Gruzia, ai o problema la etajul superior!
Aici se presupune ca e Universitatea Craiova ba, nu mocirla din Balta Craiovita! Intelegi de ce turbam, relaxatule?

Închis