Etapa 2. Universitatea - Astra

Moderator: grup_moderatori

Hai să adăugăm puncte la clasament

Poll ended at 31 Aug 2020, 14:12

3
8
44%
1
4
22%
0
6
33%
 
Total votes: 18

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 735
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de FreakBoy » 31 Aug 2020, 19:18

Eu mă gândesc că trebuie să pleci tu, daca insiști la nesfârșit cu aceeași placa. Am inteles ideea, poți să faci chiar și un topic și un sondaj dar nu mai polua toate tipicurile cu ceea ce simți și ți-ai dori.
Jocuri cu miza au fost și cu cfr, botoșei sau fcsb, jocuri câștigate.
Doare că noi am ieșit, mi se rupe [cenzurat] că botoșeii au șanse sau nu.
I N I M I T A B I L I

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1746
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de Nea Marin » 31 Aug 2020, 19:49

Sa nu plece nici un Bergodi, astea ar fi mititelisme sau becalisme. Nu el a fost in teren la Tbilisi.
Ar trebui inlocuitori mai buni pentru Acka, Ivan si Vatajelu. Au fost buni in liga a 2-a, acum ar fi cazul sa urcam la alt nivel.

E inexplicabil cum pot fi atat de prosti incat sa nu traga la Tbilisi pt 250k euro si calificare (deci alti bani), dar se mobilizeaza cu Astra. Sigur ca e o victorie mincinoasa, care nu prea m-a bucurat (inca nu mi-a trecut dupa "meciul" din UEFA). Trebuie curatenie generala in club, daca si ei vor performanta si fotbal.
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
fanUCV
suporter
suporter
Mesaje: 507
Membru din: 15 Dec 2018, 23:23

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de fanUCV » 31 Aug 2020, 20:19

rămâne să ne axăm pe campionat și, poate, pe cupă .. că tot mai bine îi "acasă"(nu prin Europa), cu ai noștri ..
iar la anul, mergem în competția no.3, Conference League(poate, ne luăm revanșa vs 'șvili') ..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

ucv - un zambet, o lacrima, un suras de fericire

sorinyki
fanatic
fanatic
Mesaje: 1217
Membru din: 16 Mai 2006, 10:43

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de sorinyki » 31 Aug 2020, 20:37

Atâta timp cât nu mă "demiți" nu plec! Te-ai "pisat" pe toți care nu sunt de acord cu tine! Poate fii reciproca treaba.......! Văi de mama ei de democrație! Că sa fii administrator de forum, trebuie sa fii echidistant, să ai cei 7 ani de acasă! Dacă e jucăria ta tine-o in privat, doar pentru tine! Nu mai fi atât de mândru că ești admin, nu tu deții adevărul absolut. Lasă pe alti dacă nu știi să te controlezi!
Totuși chiar nu îți este ciuda ca Botoșeii merg mai departe? Eu recunosc că îmi este! Echipa pentru care mă cert cu fcsb-isti, câini....m-a lăsat fără drept la replică! Pt că au fost indolenți! Atât!
Edit FreakBoy: iti las ultimul mesaj. Forza Știința!

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1162
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 31 Aug 2020, 21:32

mie a ajuns sa imi fie mila de caini, ofteaza daca ii intrebi de fotbal....iar fcsb-istii nu au suporteri, sunt f usor de demontat , sunt doar simpatizanti care daca ii intrebi de becalli si de csa steaua deja isi vad de drum... suporteri au cei de la Steaua si aia sunt suporteri klumea si rapidistii care seamana pe alaturi cu noi, dar aia sunt mult sub noi astazi ca fotbal .....

din punctul asta de vedere in 2019-2020 ne-am pisat pe dinamo cu jet si ultima data cu fcsb au ajuns sa faca blat cu CFR doar sa ne arda pe noi, asa ca unde e drama aici , ca eu nu o vad ?!?! ....si cfr nu ai cu cine sa te certi pentru ca nu exista suporteri, poate ati intalnit voi, eu recunosc ca nu pana acum, si nu sunt ironic

drama e la cascaval si prestigiu , jocul nu merge (cu astra nu am avut adversar) ....asta ne ingrijoreaza pe toti , nu ca nu ai argumente cu steaua, dinamo si rapid , uta, fc arges, petrolul, u cluj, timisoara si sa zicem wcsb....ca daca sunt pe locul 1 in iarna mi se rupe de Europa pentru ca mi-e clar ca nu avem valoare de grupe astazi ...dar aici e problema, ca perspectiva nu arata bine...si daca pica koljic ,nistor sau cic , atunci esti in aer :o:

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2487
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de marius_vl » 31 Aug 2020, 22:33

Păi eu zic că de-aia s-au și retras membri vechi ai acestui forum și nu mai intra pe aici, pt că din păcate un admin al acestui forum își permite să se pișe pe toți cei care nu îi împărtășesc părerea! Eu am rămas șocat după meciul de la Tbilisi, când am intrat aici și am văzut ce poate să debiteze un așa zis "admin" al acestui forum! Rușinos, frate

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 735
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de FreakBoy » 31 Aug 2020, 23:58

marius_vl scrie:
31 Aug 2020, 22:33
Păi eu zic că de-aia s-au și retras membri vechi ai acestui forum și nu mai intra pe aici, pt că din păcate un admin al acestui forum își permite să se pișe pe toți cei care nu îi împărtășesc părerea! Eu am rămas șocat după meciul de la Tbilisi, când am intrat aici și am văzut ce poate să debiteze un așa zis "admin" al acestui forum! Rușinos, frate
"Pretenaș", vechi, ce sa zic... ai avut ghinion! Vezi că am ajuns admin doar să readuc niste useri, șterși, la viață.
Suntem doi admini acum, eu și bogho, ne scuzați că avem și noi dreptul să ne pisam - bine, mai mult eu, bogho e mai sfios, dar vouă nu va pasa, aveți o nefericire si țineți neapărat să o știm și noi. Din păcate am primit 10% din acțiunile forumului , ceea ce înseamnă 10*0/100 și suntem extrem de motivați.
Din aceasta cauza, de acum încolo, cel care critica (și nu îi știm, sau nu ii știe cel puțin un membru, pe care îl știe alt membru al forumului de îl știm și noi) primește ban fara avertisment! Aici e forum de suporteri, admiratorii să stea pe facebook.
Puteți să intrați cu bobiță in sindicatul ălora cu ochii albaștri. Prefer să mă vadă niste ochi albaștri de jos in sus.
I N I M I T A B I L I

Albastru
senior
senior
Mesaje: 330
Membru din: 14 Ian 2009, 18:10

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de Albastru » 01 Sep 2020, 00:15

Nu cred ca a mai existat un admin atat de slab calitativ intelectual pe acest forum ....... eu cred ca acest baiat a gresit tabara.

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 735
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de FreakBoy » 01 Sep 2020, 00:17

Albastru scrie:
01 Sep 2020, 00:15
Nu cred ca a mai existat un admin atat de slab calitativ intelectual pe acest forum ....... eu cred ca acest baiat a gresit tabara.
Daca vrei, facem schimb ucv
I N I M I T A B I L I

Albastru
senior
senior
Mesaje: 330
Membru din: 14 Ian 2009, 18:10

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de Albastru » 01 Sep 2020, 00:20

Nu multumesc, nu pot sa ma laud ca-s un mare pisacios :), si poate te-as dezamagi.

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 735
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de FreakBoy » 01 Sep 2020, 00:21

Albastru scrie:
01 Sep 2020, 00:20
Nu multumesc, nu pot sa ma laud ca-s un mare pisacios :), si poate te-as dezamagi.
Eu speram că ai ochi albaștri...
I N I M I T A B I L I

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3519
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de Paul » 01 Sep 2020, 07:51

Exista vreun motiv pentru atitudinea asta golaneasca la adresa colegilor de forum din partea unui admin?
Cu unele exceptii de scurta durata, dialogurile de aici au fost in limita respectului reciproc.
Cred ca majoritatea isi doresc asta.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de DeuxEx » 01 Sep 2020, 08:27

FreakBoy scrie:
31 Aug 2020, 23:58
marius_vl scrie:
31 Aug 2020, 22:33
Păi eu zic că de-aia s-au și retras membri vechi ai acestui forum și nu mai intra pe aici, pt că din păcate un admin al acestui forum își permite să se pișe pe toți cei care nu îi împărtășesc părerea! Eu am rămas șocat după meciul de la Tbilisi, când am intrat aici și am văzut ce poate să debiteze un așa zis "admin" al acestui forum! Rușinos, frate
"Pretenaș", vechi, ce sa zic... ai avut ghinion! Vezi că am ajuns admin doar să readuc niste useri, șterși, la viață.
Suntem doi admini acum, eu și bogho, ne scuzați că avem și noi dreptul să ne pisam - bine, mai mult eu, bogho e mai sfios, dar vouă nu va pasa, aveți o nefericire si țineți neapărat să o știm și noi. Din păcate am primit 10% din acțiunile forumului , ceea ce înseamnă 10*0/100 și suntem extrem de motivați.
Din aceasta cauza, de acum încolo, cel care critica (și nu îi știm, sau nu ii știe cel puțin un membru, pe care îl știe alt membru al forumului de îl știm și noi) primește ban fara avertisment! Aici e forum de suporteri, admiratorii să stea pe facebook.
Puteți să intrați cu bobiță in sindicatul ălora cu ochii albaștri. Prefer să mă vadă niste ochi albaștri de jos in sus.
Freak, ai ramas acelasi idi.o.t ca-n totdeauna [miti] ... Probabil vrei sa ramai pe aici doar tu cu Bogho si cu Dantes.
Ce mai face idolul tau, MitiChelu? Nu intreb eu, intreaba baietii care te cunosc cu adevarat si au cam disparut din peisajul forumului de ceva vreme :)-
L-am rugat pe Bogho sa stearga contul asta. Ia vezi, poate ai tu mai mult curaj. Mersi!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Bogho
suporter
suporter
Mesaje: 992
Membru din: 25 Aug 2004, 22:20

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de Bogho » 01 Sep 2020, 10:41

Atâta pipi pe oameni nici pe redtube nu vezi. :)

In altă ordine de idei, eu imi asum vina pentru infrangerile cu CFR din ulltimul meci si cel de la Tbilisi. Au fost singurele topicuri de meci pe care nu le-am deschis eu, din lipsa de timp. :)

Avatar utilizator
_BGD_
senior
senior
Mesaje: 440
Membru din: 22 Iun 2018, 07:49

Re: Etapa 2. Universitatea - Astra

Mesaj de _BGD_ » 01 Sep 2020, 10:44

Bogho scrie:
01 Sep 2020, 10:41

In altă ordine de idei, eu imi asum vina pentru infrangerile cu CFR din ulltimul meci si cel de la Tbilisi. Au fost singurele topicuri de meci pe care nu le-am deschis eu, din lipsa de timp. :)
Fiind superstițios, chiar mi-am zis după meciul cu locomotiv că mai bine nu deschideam eu topicul, deci jumătate din înfrângere este și a mea :lol:

Închis