Etapa 7. dinamo - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Punctele pe care le luam de la dinamo sunt egale cu:

Poll ended at 18 Oct 2020, 12:08

3
18
78%
1
4
17%
0
1
4%
 
Total votes: 23

adi_g
suporter
suporter
Mesaje: 626
Membru din: 20 Sep 2017, 21:18

Re: Etapa 7. dinamo - Universitatea

Mesaj de adi_g » 19 Oct 2020, 23:47

Prostituata travestita mimi stoica a avut o criza de nervi impotriva Universitatii Craiova in direct la tv...

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Etapa 7. dinamo - Universitatea

Mesaj de Bobby » 20 Oct 2020, 04:28

Va fi un campionat complicat tare pentru Craiova : Covidul, lipsa publicului, plecarea lui Mihaila, accidentarea lui Koljic, fumigenele chelului, cel mai lung campionat din istoria ligii 1 (se joaca 30 de etape regulat - sezonul regulat se incheie pe 10 aprilie 2021, play offul de 10 etape incepe in a doua jumatate a lunii aprilie 2021, in total 40 de etape !). etc. Ma intreb daca majoritatea pro boovean in consiliul local Craiova va pune bete in roate clubului.

Doresc succes echipei in campionat - vedem unde sintem in iunie anul viitor.

P.S. Un meci cheie pentru Craiova ar putea fi Craiova - CFR pe 10 aprilie 2021, in ultima etapa a sezonului regulat. Daca CFR va fi inaintea Craiovei atunci in clasament, acel meci va fi o oportunitate foarte mare de a micsora distanta fata de clujeni.

PS2. Ar fi o minune sa-l vedem pe Koljic pe teren in februarie 2021 - ma rog sa se refaca pina atunci. Poate ar intra usor usor in forma in martie-aprilie 2021 si va fi acelasi super jucator in play off.

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Re: Etapa 7. dinamo - Universitatea

Mesaj de R.E.N. » 20 Oct 2020, 17:29

Baiaram a fost desemnat mvp. Mie mi-a placut foarte mult, in special in prima repriza el si Bancu au fost principalul motor ak echipei. Pentru 17 ani, mi se pare exceptional.
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

adi_g
suporter
suporter
Mesaje: 626
Membru din: 20 Sep 2017, 21:18

Re: Etapa 7. dinamo - Universitatea

Mesaj de adi_g » 20 Oct 2020, 23:18

Eu cred că supraestimați personajul din Booveni..Altfel, o văd pe CFR mai slabă ca anul trecut.Plus că sunt ocupați cu Europa League. Cred că în cel mai rău caz, vom fi la egalitate cu ei la startul play off ului, sau, în cel mai rău caz cu vreo 2 puncte mai puțin. Avem un lot bun și trebuie să încercăm să câștigăm cât mai multe puncte din sezonul regulat, pentru a ne apropia titlul în play off. Presim că e anul nostru...Cu Koljic valid ne puteam asigura probabil un ecart mai liniștitor..Dar, de asemenea, trăiam cu teama perpetua că putea pleca...

Închis