[Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vine victoria?

Poll ended at 31 Iul 2017, 13:55

Da
20
49%
Nu, dar totusi nu pierdem
13
32%
Dezamagire din nou
8
20%
 
Total votes: 41

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 30 Iul 2017, 23:08

nu e vorba ca rabdare am. problema e ca nu avem o alternativa la postul de U21 care sa ne ajute sa punem un jucator superutil pe postul ala. la Rossi ma refer. Eu sincer as merge ori cu Screciu fundas, a jucat bine acolo pe vremea lui nea Gigi, sau as incerca , cel putin la meciurile de acasa cu Popica titular. Calancea, in ciuda greselii de la gol, a fost totusi imperial in rest. Sunt o gramada de ghertoi care il injura pe facebook si asta ma seaca!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 30 Iul 2017, 23:10

Just, a cam apus vremea experimentelor. Screciu trebuie sa creasca sau trebuie sa lase locul altui U21 in teren. In seara asta a fost veriga slaba, alaturi de Calancea. Lui Calancea nu cred ca i-a spus nimeni faptul ca Briceag si Dimitrov joaca mai avansati si a degajat toate mingile in spatele lor.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

JustME

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 30 Iul 2017, 23:13

nu e o varianta rea cu Screciu fundas, s-a descurcat foarte bine langa Barthe anul trecut. in fine, sunt convins ca Mangia o sa gaseasca o solutie.

cu Cala, e o prostie sa fie injurat. da, a gresit. da, joaca extrem de ezitant, pare foarte nesigur. asta e, uneori jucatorii intra intr-o pasa proasta, nu e vina lor. dar asa e la noi, injuraturile sunt pe primul loc cand un jucator joaca mai slab. asta e o apucatura odioasa a noastra a oltenilor.

@Deux

eu n-as zice ca a fost Screciu veriga slaba insa e drept ca in comparatie cu Rossi diferenta e foarte mare. Mateiu iarasi e un jucator foarte bun care nu mai prinde nici lotul desi cred ca ar merita sa joace si el macar o juma' de ora. una peste alta eu nu cred ca Screciu fu veriga slaba, doar ca Mateiu sau Rossi (clar) puteau sa aduca un plus in joc, plus pe care Screech nu il aduse.
Last edited by JustME on 30 Iul 2017, 23:16, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
danielC
senior
senior
Mesaje: 322
Membru din: 03 Dec 2016, 21:07

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de danielC » 30 Iul 2017, 23:15

In mod oficial ii cer demisia acestui mascarici italian !!!!!!!! Afara cu el de la Stiinta !!!! Aici avem nevoie de oameni seriosi si de valoare, acest Mangia o avea el talent, dar nu are experienta si valoare pentru Stiinta. Aici e nevoie de oameni seriosi care sa practice un fotbal bun. Ce a fost in repriza a doua este o rusine !!! RUSINE !!!!! Am intalnit o Stana de mioare in genunchi, iar noi in repriza a doua ne-am pus pe burta in fata lor !!!!
Afara cu Mangia !!!

Sa vina Nea Gigi inapoi ca altfel nici locul 7 nu-l prindem. Hai Stiinta ! Impreuna pana la moarte, sa luptam , sa castigam ucv ucv usteag usteag
Last edited by danielC on 30 Iul 2017, 23:18, edited 2 times in total.

DoRyN

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 30 Iul 2017, 23:17

Bai esti nebun :laughing:

P.S. L-am vazut pe Mangia foarte agitat la schimbarile FCSB de la pauza. Nu cred ca a inteles si nici Multescu nu a reusit sa-i explice ce mutari a facut Dica.
Dar desigur, daca am facut egal cu FCSB, sa-l dam afara :bad:

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 30 Iul 2017, 23:17

DoRyN scrie:
30 Iul 2017, 23:17
Bai esti nebun :laughing:
E nebun cine inca nu-l are la ignore. Trebuia sa ia kick de mult timp!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

JustME

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 30 Iul 2017, 23:18

@Dorin

lasa-ma sa ghicesc, skeke zice ca Mangia e antrenor slab :lol:

L.E. ah, aproape. ii cere demisia. ma prapadesc de ras :lol:
Last edited by JustME on 30 Iul 2017, 23:20, edited 1 time in total.

andmal
junior
junior
Mesaje: 40
Membru din: 09 Iul 2013, 11:19

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de andmal » 30 Iul 2017, 23:20

Nu cred ca am mai vazut in vreun meci 4 galbene pt proteste si unul pt un falt care trebuia sa fie pentru noi.

Gustavo nu poate sa duca mai mult de 60 de minute, iar in sistem cu 3 fundasi cum sa il preferi pe Briceag lui Bancu? Dimitrov doar alearga, nu a facut un meci bun de cand e la noi si nici nu cred ca va face.

Avatar utilizator
danielC
senior
senior
Mesaje: 322
Membru din: 03 Dec 2016, 21:07

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de danielC » 30 Iul 2017, 23:21

Cei care radeti de ceea ce spun, o sa va convingeti in meciurile urmatoare, o sa vedeti exact ce o sa se intample in campionat.

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1983
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de Dany » 30 Iul 2017, 23:23

Fault în atac la lovitura libera de la golul lor...jucatorul nostru a degajat mingea și ăla a intrat în el.

Trimis de pe SM-A510F folosind aplicatia #craiovamaximaro

Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Trubadurul
membru
membru
Mesaje: 150
Membru din: 09 Iul 2017, 13:05

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de Trubadurul » 30 Iul 2017, 23:23

Din cauza lui Dimitrov am luat golul. El pasează la adversar. Păcat, dar e bun și punctul la cum am arătat în repriza a doua.

DoRyN

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 30 Iul 2017, 23:26

DeuxEx scrie:
DoRyN scrie:
30 Iul 2017, 23:17
Bai esti nebun :laughing:
E nebun cine inca nu-l are la ignore. Trebuia sa ia kick de mult timp!

Pai nu faceati voi manifestatie pe net? Free seke? I-au dat aia drumul de la balamuc.


Trimis de pe iPad folosind aplicatia #craiovamaximaro

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 30 Iul 2017, 23:27

Pe Look ne-au zis doar Universitatea. Si analiza corecta. Sunt foarte încântat de echipa noastră. E si randul nostru acum. Multi la stadion!
S-a rupt Brazda.

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 30 Iul 2017, 23:28

Imagine
suparare mare la final ...

3 etape fara infrangere
Zlatan plangea la final

Mangia a gandit bine meciul tactic , a fost fortat sa mute la 2 accidentari Spajia si Thiago . 3-4-3 variabil in 5-2-3
Baluta a terminat si el benzina in rep 2, Gustavo mort, Bancu a intrat bine in joc dar nu are nebunia aia, nu e atomic ca mitrita sau baluta.
Rosi fortat sa joace la de amorim si moraes, s-a descurcat bine zic eu

Am castigat 1 punct, calancea putea mai mult la gol, din nou faza fixa cu gol impotriva noastra
Last edited by cortinadampezzo on 30 Iul 2017, 23:33, edited 1 time in total.

robertc
suporter
suporter
Mesaje: 927
Membru din: 19 Aug 2013, 09:34

Re: [Etapa 3] FCSB - Universitatea Craiova

Mesaj de robertc » 30 Iul 2017, 23:32

Jegu ala de reporter de la dolce l-a intrebat de vreo 3 ori pe baluta de transfer la oite,pot spune ca m-a dezamagit al nostru cand a zis: da asta e, am ramas aici....

Închis