[Etapa 17] Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu echipa lui "Iedi"?

Poll ended at 03 Noi 2017, 23:11

3 puncte, back on track
17
59%
1 punct, inca suntem sub efectul esecului cu FCSB
8
28%
0 puncte, o facem pe aia grea
4
14%
 
Total votes: 29

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Etapa 17] Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 07 Noi 2017, 22:38

Avem, nu avem, merita injurat. De la incalzire, preventiv, ca face el ceva.

Avatar utilizator
lionking
junior
junior
Mesaje: 49
Membru din: 19 Iul 2017, 17:08

Re: [Etapa 17] Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Mesaj de lionking » 08 Noi 2017, 17:42

Meciul asta a aratat inca odata ,daca mai era nevoie, ca suntem praf in aparare. Cred ca rezervele lui Calancea or fi si mai catastrofe din moment ce Mangia nu-i baga in meciuri. Cu noi reteta de a cistiga meciul e relativ simpla : daca suntem luati la joc un pic mai in viteza s-a terminat cu smecheria la noi, incepem sa ne precipitam, sa dam pase aiurea etc. La momentul asta suntem sigur sub fcsb ca joc, nu stiu fata de cfr. Vad ca multi dintre voi sunteti de parere ca nu trebuie sa-i apostrofam pe unii jucatori pe motiv ca a fost bun scoru, ca am jucat bine , ca nu stiu ce......samd. Pai atunci cum va justificati reactia lui Mangia de la sfarsitul meciului cind parea ca sare sa-i manince pe jucatori. Banuiesc ca vad si astia din staff de ce jucatori ar fi urgent nevoie. A , ca era sa uit si de copilu asta de Screciu; cred ca i se face un rau sa tot joace cu el meci de meci la sfarsitul caruia el se face vinovat de cel putin unul din golurile pe care le primim. Ok am vazut ca baiatu are potential dar totusi sa nu exageram cu el.
:o: :o:

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Etapa 17] Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Mesaj de marius_vl » 08 Noi 2017, 19:05

ce spui tu aici este absolut perfect adevarat, doar ca sa vezi acum ce sar aparatorii dreptatii sa te certe ca indraznesti sa critici echipa, apararea, portarul, juniorul! Nu e voie, imi pare rau...

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 17] Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 08 Noi 2017, 23:41

Terenul de joc nu pare a fi in bune conditii :


Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Etapa 17] Astra Giurgiu - Universitatea Craiova

Mesaj de dxtr009 » 09 Noi 2017, 01:46

pai chiar nu e :))))
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Închis